czwartek, 8 maja 2014

Rozdział 32

Nigdy nie bawiłam się lepiej niż na tej imprezie. Było tłoczno, ale atmosfera nadrabiała bliski bezruch, jaki panował w klubie. Wypiłam parę drinków, ale mimo tego czułam się trzeźwo. Na środku parkietu, tańczyłam w rytmie najnowszego kawałka David'a Guetty, który królował w tej sali. Jego utwory puszczano kilka razy. Moje dłonie unosiły się i opadały kręcąc różne kółka czy ósemki w powietrzu. Nogi mimo bólu nie odmawiały posłuszeństwa. Czułam, że dziś bawię się do upadłego.
Nagle mój nadgarstek ścisnęła dłoń. Gdy się odwróciłam spostrzegłam Dan'a trzymającego w drugiej ręce kubek z najlepszym piwem w mieście. Śmiał się szczerze i korzystał z największych atrakcji tego klubu. Ja również odpowiedziałam mu głośnym śmiechem. Objęłam go, ściskając z całej mojej siły i zakręciliśmy się wokół własnej osi.
Trzymając się za ręce opuściłyśmy tłum narwanych i napalonych nastolatków. Brunet poprowadził mnie w kierunku drzwi ewakuacyjnych, a po chwili znaleźliśmy się na świeżym powietrzu. Rozejrzałam się po osiedlu, które było mi całkowicie nieznajome. W pewnym momencie kompletnie wyleciało mi z głowy na jakiej ulicy byłyśmy, ani w jakiej dzielnicy. Dan sprawiał wrażenie zalanego, ale wiedział, gdzie jesteśmy, ponieważ pociągnął mnie od razu za rękę i pokierował na aleję parku. Moja głowa wciąż obracała się w każdą możliwą stronę rejestrując obrazy i analizując je w głowie. Nigdy wcześniej nie widziałam tego miejsca, a przynajmniej tak mi się wydawało. Za każdym razem, gdy próbowałam sobie je jakimś cudem przypomnieć miałam pustkę w głowie. Dan nie zwalniał tempa, prowadził mnie, do tego pośpieszając, jakbyśmy byli umówieni na spotkanie. Popalał Marlboro, zaciągając się nim, co jeszcze bardziej mnie zdziwiło. Dan nigdy nie palił. Wyglądał na zdenerwowanego. Działo się to zapewne późną nocą, ponieważ było niesamowicie cicho i pusto. Niektóre latarnie nie świeciły.
- Dan, dokąd idziemy? - pytałam, jednak mój przyjaciel nie odpowiadał. Uśmiechał się nieśmiało, ale milczał.
Znaleźliśmy się na skrzyżowaniu alejek w parku. Dan puścił moją dłoń posyłając mi uśmiech, a następnie oddalił się i zajął miejsce na ławce. Patrzyłam na niego pytająco, jednak jego wyraz twarzy nie zmieniał się. Wzruszyłam ramionami, a następnie wywróciłam oczami śmiejąc się. Znowu robi sobie ze mnie żarty.
Gdy odwróciłam głowę, zamarłam. Naprzeciwko mnie stał Conor, Conor Ticks. Ten sam człowiek, który kilkakrotnie próbował mnie zabić. Chciałam krzyczeć, ale oddech uwiązł w moim gardle. Moje nogi zaczęły odmawiać posłuszeństwa, a do oczu napłynęły łzy. Jedyne o co prosiłam Boga, to przywrócenie w nich władzy. Pragnęłam uciekać, uciekać jak najdalej stąd. Spojrzałam na Dan'a, który wciąż przyjmował tą samą pozycję. Nie ruszał się, ani nie zmieniał swojego wyrazu twarzy. Zastanawiałam się, czym sobie na to zasłużyłam? Dlaczego on ma cokolwiek z tym wspólnego? Nie wiedziałam.
W dłoni Ticks'a spostrzegłam nóż. Chłopak zaczął powoli iść w moim kierunku, z zadziornym uśmiechem wymalowanym na twarzy. Powolnie odzyskując władzę w moich nogach, zaczęłam niezdarnie się cofać. Pojękiwałam i szlochałam próbując tym samym wezwać jakąkolwiek pomoc.
Wtedy stał się cud. Poczułam na swojej talii duże dłonie, które bardzo dobrze znałam. Jedna z nich sięgnęła po moją rękę i mocno ją ścisnęła. Ashton pociągnął mnie za sobą zmuszając do ucieczki. Biegliśmy ile sił w nogach. Trzymałam jego dłoń bojąc się, że jeśli ją stracę, stracę szansę na przeżycie. Oboje byliśmy zmęczeni, jak po przebiegnięciu maratonu. Skręcaliśmy w każde możliwe uliczki, aby tylko zgubić Conor'a lub jego ludzi.
Gdy tylko nam się to udało, przystanęliśmy na moment.
Kilka niedbałych loków opadało na jego czoło. Miał na głowie czarny kaptur, zakrywający piękne, blond włosy, które osobiście uwielbiałam. Pozwoliłam sobie na jego zdjęcie, a tym samym zobaczenie twarzy Ashton'a w pełnej okazałości. Uśmiechnęłam się, gdy nieśmiało obdarzył mnie spojrzeniem, spotykając się z moimi oczami. Moja dłoń przejechała po jego policzku, gładząc nieskazitelną, jasną skórę. Badałam wzrokiem każdy najmniejszy fragment jego twarzy z zainteresowaniem. Uśmiech nie schodził w mojej twarzy.
Czułam jak jego długie palce przejeżdżają po mojej talii zataczając kółka. Patrzyłam na jego pełne, różowe wargi z pragnieniem złożenia na nich pocałunku. Uczucie, które między nami się wytworzyło było nie do złamania. Czułam ciepło rozsadzające mnie od wewnątrz. Czekałam na ten moment dłuższy czas i w końcu nadarzyła się ta chwila.
- Uratowałeś mnie - szepnęłam blondynowi w usta.
- A ty uratowałaś mnie - odparł Ashton patrząc w moje oczy.
Nasze wargi złączyły się w namiętny pocałunek. Wsunęłam swoją dłoń we włosy Ashton'a, druga zaś gładziła jego policzek. Jego ręce splotły się wokół mojej talii przyciągając mnie bliżej, tak, aby między naszymi ciałami nie było żadnej przestrzeni. Dystans, który kiedykolwiek był między nami w jednej chwili zniknął. Nie czułam się przy nim źle, czułam się fantastycznie. Potrzebowałam go, potrzebowałam jego bliskości, głosu, dotyku, pocałunków. Całego Ashton'a, takiego jakim był - sobą. Zły, czy dobry, wściekły czy szczęśliwy - pragnęłam go w każdym możliwym wydaniu. Nigdy nie czułam się z kimkolwiek tak dobrze, a zarazem tak źle. Sprawiał, że byłam szczęśliwa, a także zła czy smutna.
Nasze języki tańczyły w jednym rytmie. Łapaliśmy pośpiesznie oddech, nie mając ochoty na odrywanie się od siebie. Ashton składał pocałunki na moich ustach z największą pasją i uczuciem. Jego wargi były takie słodkie, delikatne, przyjemne. Nie potrafiłam sobie odmówić.
Księżyc unosił się na niebie wraz z kilkoma gwiazdami, a ja i on - Ashton Irwin, staliśmy przy jedynej, świecącej blisko nas latarni wtuleni w siebie. Nic już więcej nie miało znaczenia, tylko nasza dwójka...

Otworzyłam lekko zaspane oczy, biorąc wdech powietrza. Byłam bliska ziewnięcia, jednak powstrzymałam się, gdy słaby zapach męskich perfum zmieszany z papierosami otarł się o moje nozdrza. Podniosłam głowę do góry i dopiero wtedy spostrzegłam, że leżałam na brzuchu Ashton'a. Boże, leżałam na nim. Jego dłoń do tej pory znajdowała się na moich plecach. Gwałtownie, a zarazem niezdarnie odsunęłam się od blondyna prawie zlatując z łóżka. Obserwował mój każdy ruch z obojętnością. Nie miałam pojęcia jakim cudem wylądowałam na nim, nawet nie chciałam tego wiedzieć. 
- Oh, nie miałem nic przeciwko – powiedział flirciarskim głosem.
Blondyn leżał prosto. Jego piwne oczy błyszczały, a cała twarz była rozpromieniona. Na jego głowie panował nieład. Blond kosmyki rozłożyły się niedbale na czuprynie, tworząc nieznane wariacje. Zabrał swoje ręce, kładąc je za głową. Uśmiechał się szeroko, będąc zadowolonym z zaistniałej między nami sytuacji. Spiorunowałam go wzrokiem.
- Nie mogłeś mnie obudzić?  - zapytałam zażenowana.
- Oh, błagam cię. Spałaś tak słodko i smacznie, że musiałbym być ogromnym skurwielem, żeby to zrobić – odparł.
- Doprawdy? – podniosłam brew – To był jedyny powód dla którego nie kazałeś mi wstawać?
- Dobra – burknął, wywracając oczami – Przyznaję, czerpałem z tego wielką przyjemność.
Po raz drugi w ciągu tych kilku godzin złapałam za poduszkę i rzuciłam nią w Irwin’a. Jego aroganckie zachowanie działało mi na nerwy. Może czasem wydawał się zabawny, ale po pewnym czasie robił się nudny. Ciężko było mi wytrzymać z nim tak wiele godzin. W życiu nie spotkałam tak zmiennego człowieka, jakim był Ashton. Teraz był złośliwy, a za chwile mógłby być miły i czuły. Świadomość, że jego przyjaciele będą tu już niedługo niezmiernie mnie cieszyła. Sądzę, że nie przeżyłabym kolejnego dnia z tym chłopakiem na osobności. Gra, którą ma w zwyczaju prowadzić już mnie nie bawi, wręcz przeciwnie – jest irytująca. Dlaczego nie pokaże mi swojej prawdziwej twarzy, tylko wciąż zgrywa pewnego siebie dupka bez uczuć? 
Pobiegłam do łazienki, aby przebrać się w rzeczy, które zostawiłam tam dnia wczorajszego. Nie zamierzałam zatrzymywać koszuli Ashton’a, poza tym – gdybym sama jej nie zwróciła, na pewno upominałby się o nią, komentując wszystko najbezczelniej jak tylko potrafi.
Gdy tylko zrzuciłam ubranie z siebie, a nałożyłam swoje; wyszłam z łazienki i wręczyłam blondynowi zapożyczoną rzecz. Ten jedynie zlustrował mnie wzrokiem, po czym zabrał ubranie, zakładając je na siebie. 
Muszę przyznać, że ta koszula leżała na Ashton'ie perfekcyjnie. Wpatrywałam się w jego plecy, kiedy zarzucił cienki materiał na swoje szerokie barki. Kołnierzyk okrył smukły kark Ashton'a, na którym w ostatniej chwili zauważyłam niewielką bliznę. Pragnęłam zapytać, skąd chłopak ją ma, ale wstrzymałam się, gdy tylko przypomniałam sobie o jego wybuchowości. Kłótnia to ostatnia rzecz, która była nam w tej chwili potrzebna. 
Kiedy Calum zadzwonił, powiadamiając nas, że znajduje się wraz z Lukiem pod hotelem opuściliśmy pokój, a następnie motel do którego nigdy więcej nie zamierzaliśmy wrócić. Ashton i ja po raz pierwszy zgodziliśmy się w jednej kwestii – po tym miejscu zostaną jedynie wspomnienia.
Ale czy na pewno same negatywne? Gdybym miała się zastanawiać nad tym wszystkim dłużej, doszłabym do wniosku, że jego towarzystwo nie było wcale najgorsze. Na szczęście tego nie zrobiłam. 
Ja i Irwin musieliśmy utrzymywać między sobą dystans. Mimo, że intrygował mnie swoją osobą, nie mógł być dla mnie nikim więcej jak w pewnym sensie moim wybawicielem, bo w końcu chronił mnie od... śmierci, tak sądzę. Hamowałam każde pozytywne uczucie do blondyna, aby pozostać w strefie neutralności. Chyba mi się do tej pory udało.
Luke stał oparty o drzwi samochodu ze skrzyżowanymi nogami. Jego włosy jak zwykle zostały podniesione za pomocą żelu. Na nosie blondyna spoczywały ciemne okulary, prawdopodobnie firmy ray-ban. Założył na siebie zwykłą koszulkę, co nie miało wielkiego znaczenia, gdyż i tak wyglądał świetnie. Przypominał profesjonalnego modela, jedyną rzeczą która nie pasowała do tego wizerunku był kolczyk. Uważam jednak, że bez niego wyglądałby mniej atrakcyjnie, piercing dodawał mu charakteru. Calum zaś stał obok, dopalając papierosa. Nie miałam siły po raz kolejny zwracać uwagę na to, jak dużą ilość fajek każdy z nich wypalał w ciągu dnia. Wiedziałam, że tak czy siak – nie doliczyłabym się. Ubierając czarne, podarte spodnie oraz skórzaną kurtkę zapewne chciał sprawić wrażenie typowego bad boy’a. Jego słodki wyraz twarzy niestety kontrastował z całym ubiorem.
- Hemmings – warknął gniewnie Ashton, mierząc swojego przyjaciela wzrokiem, kiedy tylko dotarliśmy do auta.
- Słuchaj, Ash.. – zaczął Luke, kiedy Irwin skierował się prosto na niego. Calum w tym czasie stanął obok mnie, śmiejąc się. Irwin zacisnął pięści na koszulce blondyna, po czym rzucił go na ziemię. Wzdrygnęłam się, kiedy zobaczyłam reakcję Ashton’a. Młody runął na ziemię mrucząc coś pod nosem. Panikował, a jego zdania były niespójne. Zgaduję, że starał się wytłumaczyć, jednak niczego nie zrozumiałam poza kilkoma, losowymi słowami.
Ashton natomiast był bezlitosny. Pochylił się nad blondynem i zaczął się na niego drzeć. Za co go tak traktuje? Co takiego Luke zrobił, czym sobie zasłużył na takie upokorzenie? Byłam oburzona, a jednocześnie przerażona. W pełni gotowości chciałam ruszyć w stronę Ashton’a, aby go powstrzymać, jednak Calum przyciągnął mnie do siebie, ściskając moje ramię, abym się nie ruszała.
- Co ty wyprawiasz? On go za chwilę zabije! – krzyknęłam, widząc jak Ashton podnosi pięść do góry, celując w leżącego na ziemi Hemmings'a.
- Coś ty – parsknął – oni tylko wyjaśniają sprawy.
Otworzyłam szerzej oczy, słysząc słowa Calum’a. "Małpy" pomyślałam, zwykłe zwierzęta, które nie potrafią rozwiązać po ludzku konfliktu. Ręce mi opadły. Odwróciłam się, aby znów patrzeć na tarzający się po ziemi, wykłócających przyjaciół. Weszli w głęboką polemikę na temat auta Ticks'a, które nie zostało sprawdzone przez Luke'a.
- Mówiłem ci, że masz obejrzeć ten pierdolony wóz?! Co wtedy robiłeś kurwa, no słucham?! – krzyczał Ashton, szarpiąc go.
- Stary, to nie moja wina! Wpadły siostry Mike’a, było trochę wódki… sam wiesz jak to jest! Powiedziałeś mi o tym w złym momencie! – tłumaczył się Lucas, potęgując jedynie frustrację Irwin'a.
Dzięki Bogu nikogo nie było na zewnątrz poza nami. Recepcjonistka cały czas przebywała w motelu, nie racząc nawet podnieść czterech liter. Akurat teraz nie miałam jej tego za złe. Ostatnie czego nam było trzeba to widowisko lub policja, aczkolwiek wątpię, że ktokolwiek wezwałby ją z dwóch prostych powodów: wyrobiłoby to nie zbyt dobrą renomę temu miejscu, a po drugie… to w ogóle nie przypominało poważnej bójki. Jakbym miała opisać całe zdarzenie, powiedziałabym, że była to mała szarpanina gnojków. Tak to właśnie wyglądało.
- Czy jako ich przyjaciel nie powinieneś ich rozdzielić? – zapytałam o wiele spokojniej niż przedtem. Calum pokręcił przecząco głową.
- Uwierz mi, nie chcesz się w to mieszać – brunet popatrzył na swoich kolegów z politowaniem.
Hood podrzucił kluczyki samochodu do góry, następnie je łapiąc. Ruchem głowy wskazał na samochód, prosząc mnie abym wsiadła. Ruszyłam do auta, a potem zajęłam w nim miejsce. Mimo zamkniętych drzwi wciąż słyszałam kłótnie Ashton’a i Luke’a, która stawała się coraz większą dziecinadą. Złapałam się za głowę nie mogąc wytrzymać już tego hałasu. Rozumiem, że Ashton był zły. Powierzył Luke’owi zadanie, któremu nie podołał, przez co byliśmy w niebezpieczeństwie, ale mogliby to rozwiązać w inny sposób, albo po prostu w domu. Nie wiem co chcieli osiągnąć, dyskutując na ten temat właśnie tutaj.
Po kilku minutach Ashton i Luke doszli do porozumienia. Wsiedli do auta, mierząc się wzajemnie wzrokiem. Calum wziął głęboki wdech, jakby chciał wyzbyć się negatywnych emocji. Zauważyłam, że jego również znudziła zacięta dyskusja przyjaciół zachowujących się jak małe dzieci.
Wróciliśmy do miejsca w którym zostawiliśmy samochód Ticks’a. Chłopcy sprawnie i szybko wzięli auto na hol. Nie minęło pół godziny, a już byliśmy gotowi do drogi. Zanim jednak ruszyliśmy, Ashton podszedł do mnie. Zlustrował mnie wzrokiem, a następnie rzekł:
- Mam dla ciebie dwie wiadomości, dobrą i złą - oznajmił - Którą wolisz usłyszeć teraz, a którą później? - spytał, a ja podniosłam brwi. Po raz kolejny bawił się ze mną, licząc, że wydobędzie ze mnie gniew, czy irytację.
- Dobrą - odpowiedziałam opanowana.
- Beemka wróci do ciebie, kiedy ten kutas Hemmo ją naprawi - zawiadomił.
- Słyszałem, fiucie! - fuknął blondyn.
Nie zaszokował mnie swoim oświadczeniem. Spodziewałam się, że Ashton podaruje mi jakieś auto, gdyż zabrał moje Volvo. Jeśli liczył, że mnie to zaskoczy - nie udało mu się.
Podczas drogi powrotnej zostaliśmy podzieleni. Ja jechałam pierwszym wozem z Lukiem, natomiast Ashton jechał niesprawnym BMW wraz z Calum’em. Blondynowi zapewne znudziło się moje towarzystwo, dlatego właśnie wybrał Calum'a. Po sytuacji pod motelem Luke również nie był na jego liście "osób z którymi chciałby jechać do domu przez kilka godzin".
Z tego co mogłam wywnioskować poprzez długą jazdę samochodem, byliśmy daleko od Hurstville. Przez cały czas jazdy, który liczył prawie sześć godzin musiałam siedzieć w milczeniu i patrzeć na drogę, gdyż ja oraz Luke nie mieliśmy w ogóle tematu do rozmowy. Co tu się dziwić? Przedtem nie spędzaliśmy ze sobą czasu. Nie uważam chłopaka za jakąś bliską osobę z którą mogłabym pogadać o czymkolwiek. On pewnie ma bardzo podobne zdanie. Jestem przekonana, że wolałby, aby moje miejsce zajmował Michael - wtedy prowadziliby konwersację dotyczącą imprez, dziewczyn i... imprez. 
Przez moment patrzyłam na blondyna prowadzącego samochód. Robił to z całkowitą swobodą. Prawa ręka spoczywała na otwartym oknie, a lewa lekko podtrzymywała kierownicę. Samochód miał automatyczną skrzynię biegów, nie musiał więc zmuszać się do większej kontroli. Nucił pod nosem wszystkie piosenki lecące w radiu, a także ruszał w ich rytmie głową. Wydawał się być bardzo rozluźnioną osobą, lubiącą przede wszystkim zabawę.
Nie należał jednak do otwartych, a przynajmniej z początku.
- Więc… wygrałeś to BMW? – spytałam, chcąc zabić ciszę i przerwać barierę niezręczności między nami.
- Taaa, żebyś to widziała – roześmiał się – Sukinsyn nie miał ze mną szans – szydził.
- Oh… - mruknęłam – Ten cały Ticks, ta sprawa z nim…
- No? – ponaglał mnie, spoglądając w moim kierunku.
- Pokłóciliście się z nim? Czy jesteście nastawieni do niego w taki sposób ze względu na mnie? – zapytałam nieśmiało.
Byłam przekonana, że Luke mnie wyśmieje, albo jego odpowiedź będzie przesycona sarkazmem. Od samego początku nie wyglądał na optymistycznie nastawionego, jeśli chodzi o mnie, więc nie liczyłam na żadną serdeczność z jego strony, aczkolwiek ciekawość, tak samo jak szansa na pogłębienie swej wiedzy w temacie Ticks’a była ogromna. Nie mogłam nie skorzystać z tej okazji.
- Każdy z nas nie lubił go od samego początku, zwłaszcza Ashton – mówił ze spokojem, jakby chciał opowiedzieć mi całą historię i rozjaśnić mój umysł – Ticks to ciota, więcej mówi niż robi. Zawsze uważał się za niewiadomo kogo, zgrywał twardziela… a tak naprawdę przez cały czas był, jest i będzie psem Fletcher’a.
- Więc skoro was tak wkurza i nie darzycie go jakąś szczególną sympatią, czemu nie zrzucicie go z jakiegoś klifu, nie przejedziecie samochodem, nie zastrzelicie czy nie wiem no.. nie zrobicie tego, co zazwyczaj robią ludzie tacy jak wy?
- Mamy zasady – burknął.
- Zasady? – zapytałam dla pewności, bo chyba się przesłyszałam.
Zasady? Zasady! Parsknęłam śmiechem. Żaden z nich nie przyznał przede mną, że są tak naprawdę gangsterami, ale normalny człowiek nie wymachuje na prawo i lewo, nie ucieka przed policją, ani nie chowa się na obrzeżach miasta. Mogłam sama wysnuć wnioski, a skoro to zrobiłam próbowałam zrozumieć jakie mogą mieć zasady ludzie tego rodzaju. Myślałam, że właśnie w tym „biznesie” nie ma zasad. To niedorzeczne. Może Luke za chwile pokaże mi cały kodeks?
- Nie zabijamy swoich – wyjaśnił – A Ticks był w naszej grupie, czyli jest tak jakby wciąż nasz i pozostanie nasz.
Skinęłam.
Myślałam, że teraz zapadnie cisza, ale przeliczyłam się, co oczywiście było plusem.
Moja opinia o Luke'u uległa zmianie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wygadanej osoby poza Cassie. Wystarczyło, że podrzuciłam temat, a chłopak od razu go kontynuował, wypowiadając się szczegółowo i wyczerpująco. Po godzinie już sam nawiązał ze mną dyskusję i chyba nawet mnie polubił. Od czasu do czasu na jego twarzy pojawiał się uśmiech. Żartował, śpiewał, zabawiał mnie, jakbyśmy znali się od lat. Opowiedział mi o sobie. Dowiedziałam się, że od niedawna jest singlem, zostawił swoją dziewczynę i wyjechał wraz z Ashton'em. Mówił o przyjaźni z całą trójką, ale tutaj hamował się w swych opowieściach, jakby bał się, że powie za dużo. 
Nie bacząc na ten element, wspólna jazda przebiegła nam przyjemnie. Dzięki Bogu nie trwała ona dłużej, bo Luke naprawdę się rozkręcił. Nie wzruszał go nawet fakt, że non stop jedynie potakiwałam na jego wypowiedzi, kompletnie nie słuchając o czym mówił.
Samochody zatrzymały się przed garażem, na terenie posiadłości. Wysiadłam, zabierając swoje rzeczy i idąc do środka. Byłam całkowicie zmęczona. Po tej podróży, marzyłam tylko i wyłącznie o zrelaksowaniu się podczas kąpieli i późniejszym śnie. Liczyłam, że zapomnę o mało komfortowym poranku. Było mi nieco wstyd za swoje niekontrolowane zachowanie.
To, co zobaczyłam zmieniło mój cały plan.
Drzwi wejściowe, otworzyły się z hukiem. George, tak, ten George z baru, George mój kolega z pracy, właśnie George wybiegł z domu. Nie spodziewałam się go tutaj.
- Caitlin, uciekaj stąd! - krzyknął, kierując się prosto na mnie.
Nagle padł strzał. Brunet syknął, po czym padł na ziemię, trzymając się kurczowo za nogę. Odwróciłam się, a za moimi plecami ujrzałam Ashton'a, trzymającego w dłoni broń z której przed chwilą wyleciał pocisk. Spojrzałam na niego z wyrzutem, nie wiedząc nawet co się dzieje. Ruszyłam do mojego kolegi, starając się mu pomóc. W progu drzwi znalazł się Michael.
- Miałeś go zostawić w piwnicy – warknął Ash, posyłając Clifford'owi znaczące spojrzenie.
- To trzeba było się samemu tym zająć baranie – odpysknął.
Obejrzałam łydkę chłopaka poprzez przedarte spodnie. Na szczęście kula tylko drasnęła skórę.
Ashton stanął obok mnie, przyglądając się brunetowi.
- Co ci odwaliło?! - skarciłam blondyna.
- To właśnie jest ta zła wiadomość, Cait - poinformował Ashton, a ja zaczęłam się zastanawiać co takiego miał na myśli.
__________________________________________
Okay, więc ten rozdział jest taki trochę zjebany za co przepraszam. Będzie dużo powtórzeń, składnia straszna, jestem tego świadoma, sorry sorry! Po prostu miałam naprawdę ogromne trudności z napisaniem go ponieważ nic tu się tak naprawdę nie dzieje, a niestety musiał się on pojawić gdyż bez niego dalszych rozdziałów nie mogłoby być. Niestety, musimy przez to przebrnąć razem. Łączę się z wami w bólu, rly.
Dziękuję za 70 tysięcy na wattpad! Wow... nie mogę w to uwierzyć.
Wattpad jest takim portalem, gdzie wyświetlenia mają trochę większą wagę niż na blogspocie. Jak na razie znalazłam tylko jedno polskie opowiadanie, które ma więcej odczytów niż Cień. Nie ma jeszcze żadnego, które miałoby 100 tysięcy. (po cichu, mając nadzieję, wciąż do tego dążę, ale niczego nie zrobię bez was oczywiście, więc jeśli chcecie, żeby Cień miał 100 tysięcy na wattpad i żebym skakała ze szczęścia - wiecie co robić).
Dziękuję wam za ogromne wsparcie podczas matur! Poszło jak poszło, matmę spieprzyłam na pewno, ale za to angielski... kochani, no na bogato! :) Jeszcze został mi jeden egzamin w ten wtorek i jestem czysta. Czekam aż przyjaciółka skończy i lecimy na nauki jazdy. :)
Szkoda, że tak mało osób komentuje. (zaraz będzie krzyk, że jak to mało bo mam 200 kom) Fajnie, że jest ich 200, serio, ale porównując ilość komentarzy do ilości czytelników już nie jest tak ciekawie. No ale niech wam będzie, 200 mnie jak najbardziej satysfakcjonuje. Cieszę się, że niektórzy komentują, gdyż wasze opinie mnie uszczęśliwiają - czytam wszystkie, zawsze. Te na twitterze również. Czasem mogę nie odpisać bo nie zauważę, albo zapomnę, ale czytam!

Z ogłoszeń parafialnych
Cień nominowany do bloga miesiąca maj na spisie <KLIK> żeby zagłosować.
Przypominam o grupie Cienia na facebook'u, dodaję tam czasem różne interesujące rzeczy <KLIK>
Obserwujcie CieńNEWS tam również spoilery, a jeśli ktoś chce być na bieżąco w jednym miejscu ze wszystkimi spoilerami to chyba odpowiednia jest również strona facebook'owa (której nie prowadzę, więc jeśli ktoś by się próbował skontaktować tam ze mną, wiadomość może dotrzeć do mnie później, przez administratorkę) <KLIK>
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś strony na temat Cienia możecie mi podawać na asku, twitterze, gdziekolwiek - opublikuję.
Wznowiłam ask'a, możecie tam pisać mi co chcecie, o czym chcecie i zadawać przeróżne pytania prócz "Kiedy rozdział" bo teraz będę was zaskakiwać i nie będę mówić kiedy (haha, żart i tak was poinformuję bo nie wytrzymam lol) ASK > KLIK
Wiele osób pyta mnie o to jakie opowiadania o sosach czytam i polecam.
To trzy z nich:

WHEN THE NIGHT GETS DARK
FLAME
THE HEARTBREAKER CODE

Nie znalazłam jeszcze jakiegoś interesującego o Michael'u, ale jestem pewna, że coś się wynajdzie. Niedługo również zaczynam kolejne fanfiction, krótkie, które będzie dostępne jedynie na moim wattpadzie. - PSYCHO - klik
Hm, to chyba tyle z ogłoszeń.
Oh, rozdział 33... może być bardzo niedługo, to zależy od was if you know what I mean. Powinnam jeszcze dziś powrzucać jakieś spoilery.

178 komentarzy:

 1. Wooop! Wooop

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. No, wreszcie przeczytałam. Szczerze mówiąc byłam przekonana, że w nocy do niczego nie dojdzie, nawet spania Cait na brzuchu Asha, ale jednak trochę mnie zaskoczyłaś, hahaha.
   Zanim wzięłam się za czytanie 32, najpierw musiałam dać upust swoim emocjom- dosłownie wyskakałam się, wykrzyczałam, a potem (wyłączając radio) skupiłam się na rozdziale. Jeśli Ty to nazywasz rozdziałem zjebanym, to nie wiem jaki rozdział będzie rozdziałem perfekcyjnym- chyba taki, przez który nie będę mogła spać?
   Szczerze, rozdział taki odjazdowy-bombowy-megagenialny nie jest, ale jest świetny. I znowu mnie zaintrygowałaś! Dan jest kimś złym? O co chodzi z George'm? Kurde, mam nadzieję, że 33 w niedalekiej przyszłości, bo nie wytrzymam!

   Usuń
 3. Świetny rozdział. Masz niesamowity talent - @see_the_smile

  OdpowiedzUsuń
 4. swietny rozdzial! @barkrauhl

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi sie podoba! Nie mogłam sie go doczekać. Masz talent ! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. O W TAKIM MOMENCIE? DLACZEGO TO TYLKO SEN OMGG!!

  OdpowiedzUsuń
 7. SWIETNY JA ZAWSZE!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle świetny ! Musiałaś przerwać w takim momencie ?!

  OdpowiedzUsuń
 9. OMG KSHSKZKFDJDIZSKSISJEJDJSJSIAOAJAEHGDUDJ <3

  NIE SKOMENTUJE TEGO INACZEJ BO TO NAJZAJEBISTRZY ROZDZIAŁ. PA

  @_brooksxhemmo

  OdpowiedzUsuń
 10. Spojleruuuj. Hihkh
  @irwinxangelx
  @CaitlinCien

  OdpowiedzUsuń
 11. awwww szkoda że to tylko sen :c ale ja nie moge, taki koniec :o ;_;

  OdpowiedzUsuń
 12. to było takie cudowne i wgl dajgasjfbja fragment jak ona się obudziła na nim to >>>>>>>>> normalnie ale końcówka to taki szał i jhsdfjhsagjg nie wiem co myśleć. ok. kocham to
  @awmycake

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowny vsjshsvdjeug

  OdpowiedzUsuń
 14. Omg Jezu świetny

  OdpowiedzUsuń
 15. Mrrr *.* Boski <33 Czekam next ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. SZKODA ŻE TO BYŁ TYLKO SEN, NAPRAWDĘ BYM CHCIAŁA ŻEBY COŚ WIĘCEJ MIĘDZY NIMI ZACZĘŁO SIĘ DZIAĆ! ROZDZIAŁ WSPANIAŁY, JAK ZAWSZE :) @arisfleur

  OdpowiedzUsuń
 17. Ehhh szkoda że sen Cait to tylko sen .
  Zła wiadomość , zapewne będzie bardzo ciekawa (jak zwykle z resztą) . Czekam na 33 . @Bling_Blingx

  OdpowiedzUsuń
 18. OMG! Kocham , piękny rozdział a zwłaszcza początek. Jestem ciekawa o co chodzi z tą końcówką... Powodzenia :P ( chodzi o maturę ) . Czekam na nn ♥ / @luv_my_heri

  OdpowiedzUsuń
 19. Rozdział w porządku, bez rewelacji. Czekam na kolejny! Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 20. Omomomomomomomomomomomomomomomomomomomomoomomomomomomomomomomomomomomomomomomom :********

  OdpowiedzUsuń
 21. Robi się coraz ciekawiej ... adrenalinka wzrasta Hahahaha czekam na więcej ♥ @awmyperfhoran

  OdpowiedzUsuń
 22. o kurwa....zajebisty rozdział poprostu nahaiajajaoakahana

  OdpowiedzUsuń
 23. Genialny!
  Nie mogę się doczekać następnego :D

  OdpowiedzUsuń
 24. ten sen <33333
  jezu kocham to #cieńFamily
  ily

  OdpowiedzUsuń
 25. wcale nie jest zły! jest świetny!
  jeszcze bardziej wzbudziłaś naszą ciekawość!

  OdpowiedzUsuń
 26. Umarłam kolejny raz. Brak słów by to opisać porostu cudowne

  OdpowiedzUsuń
 27. Boże, Pepe, z każdym rozdziałem zaskakujesz mnie coraz bardziej. A tym snem na początku już w ogóle, akdoijfudidduinfifnj.
  @qtazstylesa

  OdpowiedzUsuń
 28. Rozdział jest genialny! Już nie mogę doczekać się następnego! :) xx @xhemmings69

  OdpowiedzUsuń
 29. BOŻE TEN ROZDZIAŁ JEST HCKAJHKJDHAJKDH
  DAWAJ SZYBKO 33 *O*
  NWM CZY UMARŁAM ALE TEN POCZĄTEK... ♥
  KOCHAM CIĘ PEPE
  JA WIDZĘ TEGO BLOGA W EMPIKU W BESTSELLERACH JAKO KSIĄŻKA *O*
  @luvmylukeyy

  OdpowiedzUsuń
 30. kocham kocham kocham i czekam na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 31. OMG jedyne co mogę w tym momencie powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 32. Cieszy mnie fakt, że nawet podczas swojej matury dodajesz rozdział na tym wspaniałym blogu. Rodział nie należy do najlepszych, ale zdaję sobie sprawę z tego, że jest ci teraz ciężko pisać cokolwiek. Powodzenia na maturze! Wszyscy czekamy z niecierplwością na kolejny rodział c:

  OdpowiedzUsuń
 33. Uwielbiam twój styl pisania i ogółem całego Cienia!
  Jedyne, cudowne ff, które nigdy mi się nie nudzi! :)
  Kocham Cię za to, że wymyśliłaś te opowiadanie!

  OdpowiedzUsuń
 34. kocham ❤❤❤❤❤❤❤❤
  @chanell_riri

  OdpowiedzUsuń
 35. Liczyłam na coś więcej w tym motelu :((

  Ale sen w zupełności mnie zadowolił xD
  Czekam na następny!!!

  OdpowiedzUsuń
 36. OMG CZYTAŁAM W WANNIE HAHAHHAHA BOŻE GENIALNE HDJJSNSJNEJSNJRJDK

  OdpowiedzUsuń
 37. Wspaniałe! Cieszę się, że w tym rozdziale pojawiło się dużo Luke'a :D Fajnie, że Caitlin zapoznaje się z każdym z przyjaciół Ashtona.
  Ja nie wiem co ty masz do tego rozdziału, dla mnie jest genialny ;*
  Ciekawe co tu robi George ^^
  Już nie mogę się doczekać kolejnego. Pozd

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie wiem czy wysłał się komentarz więc napisze jeszcze raz. Genialne! Niestety skończyły mi się pomysły na komentarze, bo za każdym razem czuje i pisze to samo tzn świetne genialne zajebiste omg chce kolejny rozdział itp. Po prostu piszesz tak zajebiście że normalnie nie wiem! A ten rozdział - perfekcja! Ily x

  OdpowiedzUsuń
 39. Cudowny <3 ... Już chcę następny!

  OdpowiedzUsuń
 40. Ten rozdział jest taki afsghjtkojfdhfhvxcg *.* nie wiem co napisać, jesteś niesamowita! ♥
  @crazy_mofo29131

  OdpowiedzUsuń
 41. jezu, czemu musiałaś skończyć w tym momencie. myślałam, że w środku jest ticks i on strzelił w george'a a to ashton asdfxcvb boże, jestem ciekawa jaką złą wiadomość miał na myśli, oh. cudowny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 42. Cudowny rozdział! Czemu Ash postrzelił Georga? A sen Caitlin i to jak obudziła się na Ashtonie dhdkgogogfdawfccjk Nie powinna tak się hamować co do stosunków z Cieniem

  OdpowiedzUsuń
 43. Mi się tam rozdział bardzo podoba. I boże jej sen był drdfbnjgf

  OdpowiedzUsuń
 44. nigdy nie rozumiem jak piszesz, że rozdział jest zjebany. Dla mnie każdy jest taki asdhkbcdsjbcfrhfg <3
  @awwmyash

  OdpowiedzUsuń
 45. O kurwa sen Cait umarłam gajskaksbaka boże kocham ten fanfic
  Hihi nasza #cieńfamily

  OdpowiedzUsuń
 46. SdSFDKSFDJGISDFGFGSIHD cudowne!
  Jej nie moge się doczekać nexa..
  A ten sen.. *w*

  OdpowiedzUsuń
 47. Świetny rozdział!
  Co tam robił George?
  Może on jest wspólnikiem Logana?
  Czemu zamknęli go w piwnicy?
  Może on chciał powiedzieć dla Caitlin całą prawde?
  Albo może coś przeskrobał?
  I czemu kazał jej uciekać?
  Czy coś jej grozi?
  A może Logan chce ją zabrać?
  Ile pytań. Niby im więcej rozdziałów tym więcej powinno pojawiać się odpowiedzi, a tu same pytania...
  No nic. Czekam na następny ☺
  Pozdrawiam i życzę weny ♥

  OdpowiedzUsuń
 48. Odpalając rozdział było tu 0 komentarzy, kiedy sama mam zamiar napisać, jest jakieś 52... Ludzie, to jest szaleństwo!
  Nie wiem, rozdział taki o, widać, ze dalsze rzeczy będą ważne, więc... więc tylko pocieszmy się że Cait spała na Ashtonie i tyle. XD

  OdpowiedzUsuń
 49. Rewelacyjny rozdział! Nie waż się mówić, że nie!
  Aosidjejxkbdif sen Caitlin był taki cudowny ! Więcej poproszę, ok, ok błaaaaagam o wiecej * klęka * blaaaaaaggggaaaaammmmm !
  Luke taki fajny w tym rozdziale, dobrze, że dał się poznać z innej strony, teraz jest jeszcze bardziej asiizejifkx.
  O CO CHODZI GEORGE?! I NEED TO KNOW !
  Gratki z powodu matur, jestem z Ciebie dumna kochanie i powodzenia na egzaminie na prawko, już tak z góry mówię, że trzymam kciuki xx
  Życzę Ci dużo weny i z niecierpliwością czekam na następny xx
  @5secofallie

  OdpowiedzUsuń
 50. jak mogłaś skończyć w takim momencie!? :D czekam z niecierpliwością na następny rozdział *.* UMARŁAM
  @Gabula_

  OdpowiedzUsuń
 51. W takim momencie!? Jak mogłaś mi to zrobić!? I ja teraz będę musiała czekać na nowy rozdział! Nie wytrzymam!

  OdpowiedzUsuń
 52. Kocham Ciebie i Twoje opowiadania.. Masz niesamowity talent, napisz książkę !!!! Hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
 53. o boziu ash jaki gorożny ! ja bez tego opowiadania żyć nie umiem

  OdpowiedzUsuń
 54. Swietny rozdzial, boje sie o George'a ;c
  @awhmhselinka

  OdpowiedzUsuń
 55. Okej, dobra, całkowicie zbiłaś mnie z tropu, Pepe. Możesz umierać ze mną, bo Cashtlin na początku, plz? :C

  OdpowiedzUsuń
 56. Kobieto to jest nudny rozdział? Ty ja albo nie rozumiem pojęć albo mam coś że wzrokiem... Nie ważne czekam na kolejny z niecierpliwością ;* Trzymam kciuki za egzamin i nie martw się mój kochany brat spieprzył matematykę więc nie ty jedna choć pewnie nie jest tak źle... Boże ale się rozgadalam... To czekam na next :*

  OdpowiedzUsuń
 57. O
  jezusie *---------* chyba umrę :D W tak ważnym momencie zakończyć? Moja
  ciekawość jest ogromna :)) SUPER ROZDZIAŁ, nawet nie zważam na jakieś
  błędy, bo to tekst jest najważniejszy i on jest właśnie
  cxjsduicdshuiasnhui~ nie do opisania.
  Powodzenia we wtorek. ;) Muszę to powiedzieć: CZEKAM NA NN. <3
  @mrsizabieber

  OdpowiedzUsuń
 58. o cholera, ihdiejfkfnfv♡♡

  OdpowiedzUsuń
 59. Awww!! Mam twojego tt dodanegodo ulubionych wiec w telefonie od razu mi sie wyswietla i jak zobaczyłam skrót notki "nowy rozdział cienia" to mało nie zaczęłam piszczeć hahahaha kochana, ty nawet sobie sprawy nie zdajesz z tego jak ty potrafisz człowieka uszczęśliwić :] czekam na next, a ten rozdział wcale nie był nudnyb i do dupy bo każdy rozdział cienia jest absolutnie perfekcyjnie idealny, choćbyś nawet napisała o... cholera nic mi nie przychpdzi do głowy - wymyśl sobie coś baardzo żenującego i pomyśl jak by wyglądał wtedy rozdział... lol - nie ważne i tak byłby perfekcyjny i cicho być ^^ kooocham... czeeekam... cierpliwiee... bo warto :P

  OdpowiedzUsuń
 60. Warto czekać za nowymi rozdziałami. Nie mogę się doczekać następnego!

  OdpowiedzUsuń
 61. W TAKIM MOMENCIE? ZABIJE CIE!
  @KOSTKA22

  OdpowiedzUsuń
 62. Kocham kocham boże jak cię kocham i tego bloga też jeju

  OdpowiedzUsuń
 63. Ughhh... jak ja nie znoszę jak ktoś przerywa w takim momencie! Ale rozdział świetny <3 jestem cholernie ciekawa co to za zła sprawa. Hmmm.... to dziwne, bo Ash ją chroni, a Greg mówi, że ma uciekać o.O wtf?! no nic pozostaje teraz nie ześwirować z niewiedzy i czekać :D
  @always4Jusstin xx

  OdpowiedzUsuń
 64. Boże co to może byc za widomosć gfredfghygd
  mam jutro srawdzian z niemca ale walić to wole czytać
  kocham cie <3 @chnelniallex

  OdpowiedzUsuń
 65. Rozdział jak zawsze świetny i ciekawie napisany, a już zwłaszcza końcówka. Kurcze, też się zastanawiam co jest tą złą wiadomością i czemu Ashton strzelił do George'a hmm... Nie wytrzymam z niepewności ;) Mam nadzieję, że nowy rozdzia pojawi się już wkrótce, tak samo jak 100K wyświetleń na Wattpadzie, czego życzę ci z całego serca

  OdpowiedzUsuń
 66. Dbdhddsgsvsgfgdg inaczej nie mogę tego opisać *o*
  Przez godzine było tak "klik" "odśwież" i nie mogłam wytrzymać kiedy ędzie ten rozdział. I tu tak nagle "JEP! NOWY ROZDZIAŁ!" i teraz najgorsze :C
  MUSZĘ CZEKAĆ NA KOLEJNY ROZDZIAŁ

  OdpowiedzUsuń
 67. PRZERWAĆ W TAKIM MOMENCIE ?!!
  ALE I TAK CUDOO <3

  @wielkishit

  OdpowiedzUsuń
 68. Swietne gsbdudb czekam na nastepny xx

  OdpowiedzUsuń
 69. Zajebisty jak zawsze, czekam na kolejny. hdb ddbhd *o*
  Oby był szybko, bo akurat w takim momencie :C
  *w oczekiwaniu na rozdział 33*
  @hohliczek

  OdpowiedzUsuń
 70. jskhfasdgfadhgfa;jksdghdafjkgadkjgasdjkgh tak to ma wyrazić więcej niż tysiąc slow :)))))))))

  OdpowiedzUsuń
 71. Boże drogi Pepe, jeśli to jest według ciebie kiepski rozdział, to ja nie wiem jak wysoko stawiasz poprzeczkę haha. Według mnie jest cudowny, serio. Masz świetną wyobraźnię, sposób pisania, boże wszystko! Jestem humanistką z krwi i kości, także zawsze znajdę coś do czego się przyczepię, a tutaj po prostu czysto, przejrzyście, wręcz idealnie. Jak to czytam, to mam wrażenie, że napisałaś to wszystko w 5 minut, bo napisane jest tak lekko, jeśli wiesz o co mi chodzi. Trzymałam za ciebie kciuki podczas matur, także cieszę się, że ci dobrze poszło (bo na pewno ze wszystkiego poszło ci lepiej niż myślisz!), a matematyką się nie przejmuj, matematyka to porażka życia niezależnie czy to matura czy egzamin gimnazjalny czy cokolwiek. Dobra, rozpisałam się, ale chciałaś komentarzy, więc pretensje miej tylko i wyłącznie do siebie haha. Niesamowicie mnie ciekawi, co wymyśliłaś na następne rozdziały, bo dzieje się tu bardziej niż w jakimkolwiek fanficion. Kończąc... życzę weny i będę trzymać kciuki podczas lekcji jazdy, za ciebie i twoją przyjaciółkę. Buziaki x @smilexash

  OdpowiedzUsuń
 72. Jesteś genialna!

  OdpowiedzUsuń
 73. George znowu się pojawił i znowu nadeszły tarapaty. Och, George, ty mała łajzo.
  Ale czemu on siedział w piwnicy? Co on za gosposię u nich w domu robi? I wstydzą się go pokazać? Lol, George'a nie ogarniesz...
  CAIT SPAŁA NA ASHTONIE OMG I POWIEDZIAŁ JEJ, ŻE OGLĄDANIE JEJ ŚPIĄCEJ BYŁO DLA NIEGO PRZYJEMNOŚCIĄ
  Tak, wtedy mnie zabiłaś. Ale nie obarczę Cię kosztami pogrzebu, bo Hemmings musi naprawić auto, a to trochę kosztuje haha :D
  Gratuluję w miarę udanej matury :) Jesteśmy z Ciebie naprawdę dumni ;) No i powodzenia na ostatnich egzaminach :)

  Pozdrawiam z grobu,
  bb ;] xx.

  OdpowiedzUsuń
 74. Niesamowite! Czekam! Kocham! Jesteś geniuszem! 😘💕✌🏆

  OdpowiedzUsuń
 75. JEZU TOŻ TO NIE MOOOŻNA PRZERWAĆ ROZDZIAŁU W TAKIM MOMENCIE. z niecierpliwieniem będę czekać na nastepny i oby szybko bo aż się z wrażenia trzęse!

  OdpowiedzUsuń
 76. mi tam się rozdział podobał :) dzięki że piszesz! ILY <3

  OdpowiedzUsuń
 77. OoOtak tak tu jej sie nie podoba Cień a tu TAKIE sny! :D
  Zaprzecza sama sobie :):D
  Rozdział świetny! :D :*
  Genialny!
  Cudowny ;*

  Kocham cie Pepe;*
  i ps nie każdy ma czas komentować ale czytają to coś znaczy :*

  OdpowiedzUsuń
 78. Ash & Cait ten sen ♥ Gdzie tak przerwać no :/ Mam nadzieje że teraz częściej będą rozdziały:*

  OdpowiedzUsuń
 79. Genialne... mało powiedziane...
  I zaraz pójdę i skopie ci dupę za to ,,kiepski rozdział " :P
  Czekam na następny ! :*

  OdpowiedzUsuń
 80. Nie wierzę, Ashton, że to zrobiłeś.

  OdpowiedzUsuń
 81. omg ja już nie wiem co ci tu pisać to jest takie wciągające, tak cholernie mi się to podoba! no świetny, cudowny, boski!*.* ♥

  OdpowiedzUsuń
 82. zawsze mam ciary jak czytam twoje rozdziały, jak ty to robisz pepe? :D jezu, nie mogę doczekać się następnego, nie wytrzymam jsxbkjxqsj :( życzę dużo weny i powodzenia na tej głupiej maturze ( z matmą na pewno nie będzie tak źle! ) xoxo

  OdpowiedzUsuń
 83. To jest świetne. Strasznie mnie zaintrygowala ta sprawa z Georgiem. Dlaczego Ashton go postrzelil? O co tu do cholery chodzi ?? Mam nadzieje ze dowiem sie niedlugo. -@PModzelewska

  OdpowiedzUsuń
 84. Prosze jak najszybciej ; ja chce wiedzieć tą złom wiadomość ://

  OdpowiedzUsuń
 85. Pepe, nie marudź, że rozdział beznadziejny blabla bo każdy rozdział jest świetny!♡
  Matury napewno poszły ci dobrze, no i powodzienia we wtorek:)
  Dam sie zabic za jak najszybsze dodanie nowego rozdzialu hah :D
  @anjastay

  OdpowiedzUsuń
 86. jaki beznadziejny? jest swietny!
  sen był ciekawy i zastanawiam sie czy miał jakiś związek z rzeczywistością :)
  czytam ostatnie zdanie, przewijam i dalej ogłoszenia i takie "coo ale ja jestem cholernie ciekawa o co chodzi z tą złą wiadomością!" haha
  do nastepnego! xoxo

  OdpowiedzUsuń
 87. Idealny, cudowny jak zwykle

  OdpowiedzUsuń
 88. Jesteś baardzo zdolna,piszesz świetnie! Każdy rozdział czytam z wielkim podziwem, potrafisz budować napięcie, zaskakiwać. ;)
  Oczywiście nie mogę doczekekać się 33!
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 89. Aghr tak bardzo bardzo uwielbiam to! Rozdział świetny i nie wmowisz mi ze nie! Z niecierpliwoscis czekamy na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 90. Boże jaki rozdział xx
  uwielbiam takiego Luke'a jest taki słodki i ogólnie.. hsjdhsiaksbwk Hahahhahahha
  Reakcja Cait jak się obudziła na klatce piersiowej Ashtona Heheh jak od niego odskoczyla xdd
  "walka" Asha i Luke'a też była mega heh
  I ten sen.. Jak dostałam spoilera że ten rozdział będzie zaczynał się od snu Caitlin to już wiedziałam że będzie to ten co wstawilas w walentynki na wattpada hihihi
  Ogólne zastanawia mnie dlaczego do JASNEJ CHOLERY Ash postrzelil George'a ?!?!?!? I dlaczego on był i nich w domu ??
  Xdd
  Oki.. nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału, błagam dodaj go szybko :))
  Pozdrawiam i całusy :**
  @malpunia xx

  OdpowiedzUsuń
 91. Boże , wspaniale piszesz . Ja już uzależniłam się od " Cienia ' Kocham to <3 ASH <3

  OdpowiedzUsuń
 92. ja nawet nie wiem co tu pisać... cudowne, wspaniałe, weny?? przecież to wszytko tak bardzo oczywiste i słów nie znajduję! Błagam pisz dalej <3
  Kocham cię!

  OdpowiedzUsuń
 93. Jaaaki koniec! Jak ja mam teraz żyć do następnego?! Umieraaam xd Ciekawa jestem co z tym wszystkim ma wspólnego George... Rozumiem że Ashton go nie lubi, ale to chyba jakaś grubsza sprawa..
  Ah Czekam na kolejny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 94. Świetnie! :) Nawet nie wiesz jak się cieszę z tego rozdziału dzisiaj :) Wróciłam zmęczona i poobijana więc rozdział był dla mnie jak balsam :D Nie przesadzaj nie było znowu tak wielu pomyłek czy błędów xD Przez taki rozdział każdy musi przejść,rozumiem to bo samo coś tam skrobię więc wiem jak czasem trudno przejść przez tego typu rzeczy,ale poszło ci świetnie :) Ashton i Caitlin!<3 Totalnie ich shipuję i czekam tylko na moment kiedy zacznie między nimi ostro iskrzyć i nie będą to tylko sny ( a może powinnam powiedzieć fantazje? :P) Caitlin :D No i jest jeszcze George który wyskoczył niczym królik z kapelusza ale jak sądzę ty już masz to szczegółowo opracowane,po co,dlaczego i jak itd :P Jeszcze raz wiele gratulacje matury a zwłaszcza polskiego i anglika :) Do następnego xx @Carolaa_21

  OdpowiedzUsuń
 95. Awwww jaki sen <3 chociaż był też przerażający xd coś podejrzewałam że się tak obudzi xd
  Kurde o co chodzi z tym Georgem?
  I co to za zła wiadomość?
  oby next był niedługo bo jestem ciekawa o co w tym chodzi xd
  @patatajka_

  OdpowiedzUsuń
 96. O matko fjdieoejfjfifkfkfkf. Wiedziałam ze Ash i Cait tak skończą w ty. motelu, ale co z Georgem? Fjcifkfifogkfjffjfjfjrorjrjfjfnfoejeowowkejrnrkdldlskskeowowirik. Nie mogę się doczekac następnego

  OdpowiedzUsuń
 97. Jejku to chyba moje ulubione fanfiction ze wszystkich, którę czytałam mam nadzieję że szybko wrzucisz następny rozdział i życzę Ci powodzenia we wtorek :) /luvmymomsen

  OdpowiedzUsuń
 98. No hej xd Yo ja Sus, chyba mnie kojarzysz, a jak nie to smutno :c no ale zacznę od tego, że dlaczego w takim momencie? Ja na miejscu Caith najpierw wybrałabym zła wiadomość, ale to ja. No i weź no Luke taki fajny i wgl rozgadany, pasuje do Cassie, shippuje ich xd później się wymyśli ich imiona razem. Uwielbiam Cień, i jesteś najlepsza autorką. Dodajesz tak szybko rozdziały, mimo, ze masz tyle na głowie, tak nas rozpieszczasz i jesteś taka kochana, wszyscy kochają Pepe ( Pan dziobak!). Cieszę się, ze to ff będzie tłumaczone na angielski, może tamtejszemu ludowi się spodoba, bo tak to inne ff były właśnie z angola tłumaczone i taka lipa no i tu tak fajnie :D gratulacje dobrze zrobionej matury i takiego ff. Kocham Cię Pepe i wgl jesteś najlepsza <3 btw to mam koleżankę, która pisze ff o Luku. Zajrzałabyś? Na razie to parę rozdziałów. dreadful-fanfiction.blogspot.com dziękuję i dziękuję xd dużo weny i pomysłów *rzuca worek weny* łapaj, chwytaj i nie znikaj :D powodzenia w następnym rozdziale!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopoki nie przeczytalam nazwy bloga to tak slabo kojarzylam. Szybciej ogarniam po nickach z twittera bo retweetujac zapamietuje kilka nickow. Na twoim blogu kiedys juz musialam byc albo go widziec bo adres dobrze mi jest znany, tak czy siak wejde drugi raz.
   Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze shippujesz Cassie i Luke'a. To ma male znaczenie... a moze duze? Ups. Chyba maly spoiler.
   Dziekuje za komentarz i czytanie x

   Usuń
  2. Lussie? xd a ten sen jfgdgfggh *c*
   Dlaczego ona nie chce polubić Asha no ;-; Za mało Asha w rozdziale, ale dobra, czemu on postrzelił Georga? Najpierw powinnam spytać co on tam w ogóle robił. xd
   Czyżby Georg węszył? Za błędy przepraszam, ale mam wodę z mózgu .-. Zastanawiałam się kiedy ktoś się weźmie za tłumaczenie Cienia xd

   Usuń
 99. cudowny kochany genialny <3
  proszę dawaj szybko 33 bo nie wytrzymam długo <3

  OdpowiedzUsuń
 100. ahahahhaah rozgadany Luke xD


  Chyba nie muszę pisać, że rozdział cudowny jak zawsze!

  Całusy
  @No_Maybe_Yes

  OdpowiedzUsuń
 101. Ja tym razem krótko. Nad czym po tym rozdziale będę się zastanawiać najbardziej? Nad tym co Caitlin zrobiła w czasie snu, bo gdyby się tak w to zagłębić (co właśnie robię lol) to to co jej się śniło i to jak Ashton zachowywał się po jej obudzeniu... Okej, nic nic. Dziękuję, dobranoc, jeszcze raz powodzenia!
  @ilovemy5SOS x

  OdpowiedzUsuń
 102. ndjdnomsowfcjwneokwpaksieb *-*

  OdpowiedzUsuń
 103. O cholera o cholera o cholera! Dlaczego Ashton więził Georga? Czy George jest w bandzie Ticksa a Cait pomógł tylko ze względu na starą przyjaźń? No bo przecież wiedział że ludzie Ticksa są w pociągu, a skąd miałby to wiedzieć? Ale, gdyby tak, to dlaczego w 'bazie' u Ticksa pobito George'a? Może dlatego że dowiedzieli się o pomocy Cait? Tylko skąd Ashton znał George'a i z wzajemnością? Po przecież w barze rozmawiali jakby się już znali?
  Czyżby sen Caitlin miał jakieś powiązanie ze światem rzeczywistym? Czy Dan chcąc 'zemścić' się na Ashtonie posunie się aż do współpracy z Ticksem? Ale przecież on kochał Cait, nie naraziłby jej, tak mi się wydaje.
  Najbardziej właśnie zastanawia mnie ten sen. W twojej twórczości nie ma miejsca na 'zabijanie czasu i miejsca jakimiś bzdurami' więc to musi coś znaczyć+ sama powiedziała że bez tego nie ma dalszego rozwinięcia akcji no więc cóż ja mogę zrobić :)
  Pogubiłam się w tym wszystkim hahahah
  co do reszty rozdziału, ja bardzo ciesze się że to co ma się zbudować między Ashtonem i Cait buduje się powoli. Da nadaje charakteru całemu opowiadaniu, a czytelników trzyma w napięciu do samego końca.
  Nie narzekaj na rozdział po pod względem gramatycznym i stylistycznym był całkiem dobry!
  Co moge powiedzieć, czekam na dalszy rozwój akcji :) x

  OdpowiedzUsuń
 104. sen cait sdfghjiuyrfbn @Roomiectioner

  OdpowiedzUsuń
 105. Świetny! Zrobiłaś mi niemałą niespodziankę dodając nowy rozdział! Uwielbiam Twój styl pisania <3

  OdpowiedzUsuń
 106. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 107. AwAwAw... Kocham Cię :*
  Błagam dodaj 33 rozdział bo umrę z niecierpliwości !

  OdpowiedzUsuń
 108. Świetny. Czekam na następny :-)

  OdpowiedzUsuń
 109. adbsfdvyasfhuasyfh ♥
  Dostałam zawału ! ;D
  Ten sen:P I że ona niby nić do niego nie ten tegee ...
  Tsaaaaa :D

  Pepe I ♥ YOU :*

  OdpowiedzUsuń
 110. Przerywac w takim momencie to grzech ! Tak jak kazdy jaram sie cait lezaca na ashu wiadomo ! 😍 rozdzial nie jest zly ale czekam na kolejny bo tam pewnie duzo sie wydarzy ! 😝 weny zycze :) i gratuluje udanej matury !

  OdpowiedzUsuń
 111. To przez ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do pierwsZej w nocy nie.spałam i czytałam wszystkie.rozdziały..... Czekam niecierpliwie! Ashton, pokaż Caitlin swoją drugą twarz!!!!! Omg jak ja go kocham!!!! Poszerzać w Polsce grono 5sosfamily!!!!!!! Kocham cięxd

  OdpowiedzUsuń
 112. Rany jak ty to robisz,że wszystko co piszesz mimo,że jest ujęte prostymi słowami to i tak jest takie ciekawe,że nie można się oderwać .
  Totalnie uzależniłam się od Cienia. W sumie to też uzależniłam się od twojego sposobu pisania. Nadal jestem zdania,że Cień powinien być wydany jako książka. Tak czy siak i tak wierzę,że jeszcze kiedyś wydasz swoją książkę, bo naprawdę szkoda twojego wielkiego talentu,a jeżeli lubisz to robić to ja nie widzę żadnego 'ale' ;)
  Życzę powodzenia no i weny przede wszystkim. Czekam na kolejny rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 113. No więc Paula,ja to nawet nie musze pisać jakie to jest świetne i cudowne bo dobrze wiesz,że tak myśle! Słowami nie da sie opisać jak bardzo kocham Ciebie i cienia i że to jest mega zajebiste! Czekam na nexta ! Kc bardzo - Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 114. Rozdział... wow. Naprawdę bardzo ciekawy, a szczególnie końcówka. Czyżby nasz George miał coś wspólnego z gangiem Logana? Oby nie, bo bardzo go polubiłam Scena Cashtlin dsoajasdjo. Dlaczego Ash musi być takim dupkiem? No czemu? Trzeba z nim porozmawiać. A kłótnia Luke'a i Ashtona? Padłam ze śmiechu. Naprawdę podziwiam Cię Pe, za to co tworzysz. Czytam Cienia od trzeciego rozdziału i jestem ogromną fanką, ale nie tylko tego ff. You're the next target też, ale to jednak Cień skradł moje serce. Dziękuję Ci za to, że go piszesz.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę weny,
  ~Pajka/@_RanaHoren_

  OdpowiedzUsuń
 115. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Kolejny raz uratowałaś mnie z nudnych zajęć wciągając w świat Cienia. Ta historia robi się coraz ciekawsza. Uwielbiam czekać na nowy rozdział. Lovki ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 116. Tyle nowych pytan zero odpowiedzi xD cuudny rozdzial xhanxkxhanxkjsk kocham tego bloga kurczee ;D czeekam niecierpliwie na następny genialny rozdział normalnieee ^^

  OdpowiedzUsuń
 117. Już nie mogę się doczekać , na twitterze napisałaś że jak będzie dużo kom to dodasz szybciej rozdział hah! Następny rozdział na pewno będzie wspaniały jak każdy:*********

  OdpowiedzUsuń
 118. Ostatnio jest u mnie tak, ze nie mam internetu i nie mam jak czytac Cienia,ale... jestem w niebo wziet, bo dzieki Bogu, mam wi-fi w szkole i moge spokojnie czytac Cienia tutaj.
  Jestes mi cos winna kochani.
  A raczej mojej przyjaciolce:
  Chodzi i sie na mnie wkurza, bo nie wytrzymuje z podniecenia i na kazdej kazdej przerwieczytam i jaram sie TWOIM FANFICTION. Naprawde jestem Ci wdzieczna, ze to piszesz. Uwielbiam to czytac jak i uwielbiam Ciebie. ROZDZIAL JEST PRZECUDOWNY I MYSLALAM, ZE W KONCU DOSTANE ORGAZMU JAK CZYTALAM O TYM SNIE I JAK CAIT OBUDZILA SIE NA ASHTONIE HAHAHAHA DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE!!!!

  OdpowiedzUsuń
 119. AHAHAHHA JEZUU TEN SEN JEST JAKIŚ CHORY HAAHHAHAHAH XDDD LUKE JEST SPOKO LUBIE LUKA ALE WOLĘ MICHAELA. ASHTON TO CIPA I DUPEK I TYLE O NIM POWIEM XDDD JA PISZĘ OPOWIADANIE O MICHAELU, NIE CHCĘ ROBIĆ SPAMU ALE MOŻESZ TO ZAJRZEĆ:>

  OdpowiedzUsuń
 120. Rozdział genialny, jak wszytskie poprzednie z resztą. Kocham twojego bloga, dziewczyno, ty to masz łeb ! Żeby taką historię wymyślić. Ten sen był cudowny, i jeszcze ta sprawa z Georgem. Po kazdym twoim rodziale mam coraz więcej pytań, robię jeden krok w przód i dwa w tył. Pisz, oisz jak najszybciej bo nie mige sie doczekac.

  OdpowiedzUsuń
 121. Dalej PePe dawaj następny a nie na tt siedzisz !

  OdpowiedzUsuń
 122. PePe daj następny <3
  jak dziś wyszłam (wczoraj nie mogłam) i zobaczyłam zaczęłam krzyczeć i piszczeć że z kanapy spadłam i kolano mnie boli >.< na początku rozdziału miałam taką podjare że zrobiło mi się gorąco to okno musiałam sobie otworzyć. czytałam dalej. próbowałam ogarnąć emocje a tu akcja z Lukiem i Ashtonem bo znowu podjara. rozdział świetny. chcę już następny bo moja psychika mi nie wytrzyma haha
  kocham cię i te fanfiction
  @xneeuq

  OdpowiedzUsuń
 123. Świetny omg i ten sen ahsyjahs
  rany uzależniłam się. Potrafię czytać rozdziały po kilka razy. Booże czekam na następny sgsgs
  @luvmy94

  OdpowiedzUsuń
 124. wowo dla mnie rozdział jest super :D
  bo jest w nim sporo Luka hihi ^^
  a tak wgl to kocham to opowiadanie, tego bloga i ughh <3
  jest bardzo ciekawy jak dla mnie i już od pierwszych rozdziałów mnie zaciekawił
  a co do jej snu:
  CZEMU TO NIE BYŁO NA PRAWDĘ?! :(
  TAK PIĘKNIE BY BYŁO
  ale z drugiej strony cieszę się, że tak przeciągasz tą akcję i to wszystko między nimi, bo to sprawia, że na każdy rozdział czekam z niecierpliwością, że może coś się między nimi wydarzy :)
  więc czekam, czekam na następny, bo ten skończył się TAJEMNICZOO :D
  MISIACZEKXOXO

  OdpowiedzUsuń
 125. Ja jestem jak najbardziej podjarana tym rozdziałem! Błędy? Szczerze mówiąc-tak jest w moim wypadku-czytając takiego zajebistego bloga w ogóle nie zwracam żadnej uwagi na błędy więc nie masz się co martwić. Ja kocham ten rozdział, tak jak wszystkie poprzednie. Dan, wnioskując po tym śnie, twoje relacje z Caitlin nigdy nie ulegną naprawieniu. ALE! Jeśli Caitlin śni o Ashtonie, to oczywiste jest, że coś się dzieję! XD
  Ten ich pocałunek, tak bardzo chciałam żeby to działo się naprawdę. Ale nie jestem zawiedziona ani trochę, bo jej przebudzenie wszystko mi wynagrodziło. Aww, Ash. To było urocze :)
  Podoba mi się sposób w jaki ukazałaś tu Luka(poza tym nieźle uśmiałam się czytając jego kłótnie z Ashtonem) Z pozoru cichy i kompletnie nie otwarty na nowe znajomości dogadał się z Caitlin i napewno ją polubił.
  Nie mam pojęcia co to za akcja z Georgiem(jeśli źle napisałam jego imię to wybacz :)) Dlaczego ona ma uciekać i dlaczego on miał być w piwnicy?!?!!??
  ALE LUBIĘ TO. :) I JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ NASTĘPNEGO :)
  ~halfatwin

  OdpowiedzUsuń
 126. Czy ciebie kompletnie pogięło? Gdzie coś w tym rozdziale jest zjebane, bo ja nic takiego nie widzę.
  Boże, dlaczego ta sytuacja na samym początku, pocałunek Ash'a i Cait to tylko sen? ;((((
  To było idealne <3
  Kłótnia Ashton'a i Luke'a >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  Próbowałam to sobie wyobrazić, ale raczej kiepsko mi szło. W każdym razie musiało to śmiesznie wyglądać xdd
  Widzę, że Luke zaczyna się rozkręcać. Się chłopak trochę rozgadał ;D Model *___*
  I jeszcze ta końcówka! Zaczynam się bać kolejnego rozdziału. Na pewno będzie się dużo dziać, to pewne ;)
  Z niecierpliwością będę oczekiwać kolejnego cudownego rozdziału, który doprowadzi mnie do łez <3
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 127. Niby nic się nie dzieje, a rozdział i tak cudny :) Kocham twój styl pisania, szczególnie opisy.
  Czekam do następnego i już szykuję chusteczki :')

  OdpowiedzUsuń
 128. jaki zjebany ? JEST PRZECUDOWNY JAK WSZYSTKIE ! <3
  uwielbiam Cię :D
  co do snu, to Dan się okazuje jebniętym chujem a Ashton bohaterem .... romantico te sprawy na sam koniec :)
  zyczę weny na następny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 129. fvgbjhgjhu <3

  OdpowiedzUsuń
 130. wow co się stanie z Georgem?? ;OOO
  Cait obudziła się na Ashu...... Cashtlin feels fghfnjtfhjggtktutj *.*
  czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
 131. Luke, jaki kochany! Dobrze, że Caitlin dogaduję się z nim :) Bardzo mnie ciekawi o co chodzi z Georgiem, ale tego na pewno dowiem się już w następnym rozdziale. Uwielbiam Cię!

  Jak znajdziesz czas, proszę wpadnij do mnie dreadful-fanfiction.blogspot.com (Luke Hemmings Fanfiction)

  ohana x

  OdpowiedzUsuń
 132. SORRY ZE JEDNYM SLOWEM ALE OMG! KONCOWKA!

  OdpowiedzUsuń
 133. Mam nadzieję, że w końcu dojdzie do czegoś między Ashtonem i Cait (: KONCOWKA MEEEGA, CZEKAM NA 33! xoxo

  OdpowiedzUsuń
 134. ten rozdział jest świetny! sen Cait jdsbgjwgbawgbvpwa i ciekawe jaka jest ta zła wiadomość...

  OdpowiedzUsuń
 135. jejku myślałam, że to będzie jakiś spokojniejszy rozdział, a tu bum wyskakuje george! i dlaczego znowu w tym momencie pepe?! w najlepszym momencie!
  w ogóle ciesze się, że luke i caitlin się polubili, bo czekałam na więcej scen z lukiem asdgassdafyhsgdaf nie moge sie doczekać #33 :)

  OdpowiedzUsuń
 136. Ok, więc let's go! To będzie komentarz mojego życia, więc aż sobie usiądę! Miałam go już prawie napisanego wczoraj, ale odcięli mi internet w połowie i to było bardzo przykre............

  "Rozdział jest trochę zjebany"? No chyba ktoś Ci długo nie puknął w to piękne czółko kochana, że takie pierdoły piszesz! Rozdział jest genialny! Zła składnia? Co? Jedyne co zauważyłam to może ze dwie literówki, ale jakie one mają znaczenie, gdy rozdział rozjebuje system? Ale w tym momencie przepraszam za moje literówki, błędy i przekleństwa, ale emocje - miotają mną emocje. Więc zamiast uczyć się na fizykę i matematykę siedziałam z telefonem w ręku jak zaklęta do ok 21. Potem poszłam się kąpać (tak, wiem, że moje życie bardzo wszystkich interesuje ale to nadaje oryginalności mojemu komentarzowi, więc sorreczka). Już miałam wychodzić z łazienki, gdy postanowiłam odświeżyć jeszcze blogspota na telefonie i BUM! jest rozdział. Z wrażenia usiadłam na podłodze i zaczęłam czytać. Haha, czy tylko ja czytam Cienia na podłodze w łazience? Prawdopodobnie :) Wiedziałam już dawno,że rozdział zaczyna się od snu Cait, ale nie mogłam powstrzymać emocji. Najpierw Dan nie waż się jej dotykać!!! Potem, gdzie oni kurwa idą??!! CO KURWA DAN MA WSPÓLNEGO Z TICKS'EM????!!!! Uffff Ashton, jak dobrze. "Uratowałeś mnie" - zaczęłam spisywać testament, "Ty uratowałaś mnie", całują się - miotało mną po podłodze. Cashtlin feels razg milion!! "Pragnęłam go w każdym możliwym wydaniu" Matko Boska Częstochowska!!! W końcu!!!! Dobrze,że chociaż we śnie się do tego przyznaje. Budzi się na jego klatce? Zazdro, zazdro. Blondyna ma za dobrze! Potem pizgałam z tego jak ona siebie oszukuje! Przecież oni oboje na siebie lecą. Ale ok, przynajmniej jest ciekawiej :D Akcja Ashton vs Luke. Gangsterzy? Idioci, hahahah kocham ich tak bardzo hahah <3. Sielanka w aucie. Myślę sobie CÓŻ ZA MILUSI ROZDZIAŁ, CO ZA MILUSIA ATMOSFERKA. Polubili się! Jejku! I co????? Za szybko! Przeliczyłam się! BACH! Przeczytałam słowo "Strzał" - zablokowałam telefon - rzuciłam nim przez łazienkę - zaczęłam chodzić w kółko i się trząść (może za bardzo to przeżywam,ale jestem tak niesamowicie zżyta z tym ff. Pepe! Co Ty ze mną robisz!!!!??) - "Stop kurwa! Nie czytam tego dalej!" - Wyszłam z łazienki i położyłam się do łóżka - 15 minut zajęło mi ogarnięcie się i dokończenie rozdziału. Chcę już kolejny! Ale boję się... skoro ten według Ciebie "zjebany" wywołał u mnie tle skrajnych emocji to co będzie z kolejnym? Najsmutniejszy? Będą cierpieć? Pepe płakała? Może ja już sobie dołek wykopię, bo to się dobrze nie skończy. Chcę tylko podkreślić, że jeśli nie przeżyję kolejnego... Pepe i cała Cień Family - kocham Was najmocniej na świecie. Pochowajcie mnie z wydrukiem 33 rozdziału. I dziś ma być? Nie mogę się doczekać!!


  Ok, ten komentarz to stek nikomu nie potrzebnych przemyśleń psychiczniego żółwia, ale musiałam się tym tu podzielić. O matko matko! Btw napisałaś na grupie na fb przy spojlerze z Mattem "Jeśli uda mi się napisać kolejną część". Wybacz, ale nie przyjmuję do wiadomości w tym przypadku słowa JEŚLI. Ja już nie umiem żyć bez tego opowiadania, więc sorrka, ale będziesz musiała zapłacić za mój odwyk jeśli nie będzie kontynuacji.

  Dziękuję za uwagę, Kaga aka @psychictortoise

  P.S. Proszę, nie hejtujecie mojej głupoty :(

  OdpowiedzUsuń
 137. jeju super ekstra już nie mogę się doczekać nexta i co odwaliło Ashtonowi?

  OdpowiedzUsuń
 138. Jestem twoją stałą czytelniczką od... ohoho i tak jakoś wzruszyła mnie twoja informacja na temat komentowania. :D No i piszę...
  Wciągnęłam się już od pierwszego rozdziału i za każdym razem chcę więcej! Wątek kryminalny, a to lubię! A co do rozdziału: musi być i może uważasz go za wprowadzenie, ale końcówka prosi się o wyjaśnienia. Co będzie dalej? Tego dowiemy się w następnym (niestety). Cierpliwość potrafisz ludziom szlifować! Co też może chcieć George i o co w tym wszystkim chodzi? No i oczywiście Caitlin-Ash. :D Wielbię...

  OdpowiedzUsuń
 139. taki fyrgudshgfjcsdzx niesamowity yfgdshjcxkz
  @Karu_xxx

  OdpowiedzUsuń
 140. Czy to jest możliwe, żeby zwykły człowiek miał taki talent? Oh, tak zapomniałam - jesteś niezwykła. Uwielbiam cię słońce, ciebie, Ashtona, cienia, rozdział 32, btw nie będę wymieniać dalej. Idealny FSSGHJJ

  OdpowiedzUsuń
 141. kończyć w takim momencie?!?sgfhhhfg piękny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 142. No więc...
  moze zaczne od tego ze przeglądam komentarze i chyba jestem jedynym chłopakiem ;__; no ale co zrobic...
  Podoba mi się to, że Cait i Ash ciągle zachowują ten dystans do siebie...strasznie mnie irytują ff w których bohaterowie, w dzien w którym sie poznali, wyznają sobie miłośc a na drugi dzien idą juz do łózka...
  Co do autorki...jesteś naprawde genialna. Z podziwem czytam kazdy rozdział, to naprawde jest talent. Jestem twoim wielkim fanem...przynajmniej dwa razy dziennie sprawdzam czy nie dodałaś kolejnego rozdziału xd
  a własnie, co do rozdziału...NO KURWA, PRZERWAC W TAKIM MOMENCIE?!
  Naprawde nie wiem jak wytrwam do kolejnego, ten był świetny choc szczerze przyznam, że kilka poprzednich bardziej mi się podobało.
  No wiec to chyba tyle...
  No i oczywiście czekam na następny ;))
  @krzyczseba

  OdpowiedzUsuń
 143. Genialnie. Nie mogę się doczekać nastepnego.

  OdpowiedzUsuń
 144. boze jak zwykle cala sie trzese po przeczytaniu gbvdddddfsx

  OdpowiedzUsuń
 145. Jak Ty to robisz, że nawet najnudniejsze (według Ciebie) rozdziały są ciekawe? Hsishsksgjsg jestem ciekawa co takiego zrobił George... gsjagsgud w takim momencie przerwać, dziewczyno zabijasz swoim geniuszem.
  @hugtaco

  OdpowiedzUsuń
 146. Jak Ty to robisz, że nawet najnudniejsze (według Ciebie) rozdziały są ciekawe? Hsishsksgjsg jestem ciekawa co takiego zrobił George... gsjagsgud w takim momencie przerwać, dziewczyno zabijasz swoim geniuszem.
  @hugtaco

  OdpowiedzUsuń
 147. SZKODA, ŻE JEST TAK MAŁO DIALOGÓW. ;///////////

  OdpowiedzUsuń
 148. Bfdghffddcbhhgff kocham cię xx

  OdpowiedzUsuń
 149. Super rozdział! i mimo że nie dzieje się na razie nic i tak był cudowny, zresztą tak jak wszystkie pozostałe. Kocham to jak piszesz i zapraszam
  szpiegostwo-poplaca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 150. Krótki, ale zabawny i treściwy. Myślę, że przemyciłaś w nim to co najważniejsze, pomińmy niuanse... rozdział nie musi zajmować pięciu stron w Wordzie, żeby był genialny - jak Twój . : *
  Jasne, jest więcej czytelników, niż komentatorów, bo tak jest zawszee... ja zresztą też dawno nie dawałam komentarzy.. :P Ale jeśli Cię to uszczęśliwi zawsze moja ocena byłaby pozytywna.
  Gdybyś tylko dodawała więcej song'ów , do czytania w trakcie, byłabym radosna w chmurkach. Uwielbiam czytać "Cień" przy muzyce.
  No tak to... chyba wszytko.
  P.S. Trzymam jeszcze kciuki za matmę we wtorek i za prawko. ( Nie idź przykładem Ashtona, więc zgodnie z przepisami ! XD

  Pati :*

  OdpowiedzUsuń
 151. Świetny rozdział, ale JAK MOŻNE PRZERYWAĆ W TAKIM MOMENCIE?!

  OdpowiedzUsuń
 152. G.E.N.I.A.L.N.E!!!!!! KOCHAM CIENIA!!! Ja chyba jestem uzależniona xD Jestes wspaniała i wspaniale piszesz :) A te rozdział....SUPER !!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 153. Świetny. *_* Czekam na kolejny i jak byś chciała to zapraszam do siebie :) http://1d-5sos-tv-just-belive-your-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 154. świetny rozdział ;) czekamy na następny !!! x

  OdpowiedzUsuń
 155. Skomentuje żeby było ci miło :** kocham cienia"!

  OdpowiedzUsuń
 156. Gavfdfytfd skończyłam, GENIALNY :*
  I taki suprajsik lecę czytać następny rozdział ♥

  Kocham Cie ;D

  OdpowiedzUsuń
 157. Jejku, Jejku, W KOŃCU. <3 Jesteś wspaniała. :)

  OdpowiedzUsuń
 158. Boski rozdział :*

  OdpowiedzUsuń
 159. Niesamowity ! <3

  OdpowiedzUsuń
 160. Nie pozostaje mi nic innego napisać,niż: SUPER!!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
zxvzxvz