Opis


BLOG ROKU 2014 wg Spis-Internetowy.
Nominacja do BLOG ROKU 2014 i BLOG ROKU 2016 organizowanym przez portal Onet.
Prawie 2 miliony wyświetleń.

Adres: http://cienfanfic.blogspot.com
Wattpad: http://www.wattpad.com/22694197-cie%C5%84
Tytuł: Cień
Belka: Cień - Ashton Irwin Fanfiction
Gatunek: Fanfiction, Thriller, Akcja.
Szablon: Place of szablony
Fabuła: 
Caitlin to dziewczyna mieszkająca w Sydney. W wieku czternastu lat wraz z rodzicami miała wypadek samochodowy, który jako jedyna przeżyła. Do ukończenia 18 roku życia mieszkała wraz z ciotką, swoim prawnym opiekunem, potem zaś zaczęła pracę w jej barze aby usamodzielnić się i zarobić na własne mieszkanie. Powodziło jej się dość dobrze, nie brakowało jej niczego prócz oczywiście rodziców, ale ich zastępowali jej po części przyjaciele, którzy zawsze służyli dziewczynie pomocą. Kiedy tylko miała wolne - spędzała czas właśnie z nimi, najczęściej na imprezie. Jednak pewna nocy, pewna dyskoteka, a raczej powrót do domu po przetańczeniu całego wieczoru pozostanie przez długi czas w jej pamięci. Caitlin widziała coś czego nie powinna, widziała zabójstwo. Jak każda zszokowana takim widokiem osoba zaczęła uciekać licząc, że na tym zakończy się to całe zdarzenie, jednak nie została nie zauważona. Pewien człowiek, chłopak, nie daje jej spokoju. Jest wszędzie gdzie ona, widzi każdy jej ruch, słyszy każde jej słowo - jest jej cieniem. Kim tak na prawdę jest? Czego chce od Caitlin?
Zwiastun: 

Osiągnięcia:
Numer #1 w kategorii Fanfiction oraz numer #1 w kategorii Tajemnica/Thriller na Wattpad. Polecane przez 5 seconds of summer Polska, 5SOS fanfiction PL oraz Ashton Irwin Poland. Blog miesiąca na Internetowym Spisie, Blog miesiąca na Spisie Fanfiction, ponad 10 nominacji do Liebster Awards. Ponad 500 tysięcy odczytów na Wattpad, pierwsze polskie fanfiction o zespole 5 seconds of summer, które przekroczyło 100 tysięcy odczytów na wattpad. Kilkakrotnie rekomendowane przez Wattpad. Prawie 2 miliony wyświetleń na blogu.
Prawa Autorskie: Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku, którą możesz przeczytać TUTAJ kopiowanie treści ze strony jest zabronione bez mojej zgody. Jeśli cokolwiek zostanie poddane plagiatowi podlega karze. 
Adres: http://cienfanfic.blogspot.com
Wattpad: Klik
Tytuł: Cień 2 - Pułapka
Belka: Cień - Ashton Irwin Fanfiction
Gatunek: Fanfiction, Thriller, Akcja.
Szablon: -
Fabuła:  Co, jeśli wybierając dobro również ponosisz konsekwencje?
Caitlin Teasel myślała, że jej największe problemy nareszcie dobiegły końca; będzie mogła wrócić do swojej szarej codziennej rzeczywistości; wieść normalne życie, a także cieszyć się nim. Najpierw jednak musi pozbyć się wspomnień, które nie dają jej spać po nocach. Proste? Niestety, ale nie. Zaczyna być coraz ciężej, kiedy przeszłość wraca ze zdwojoną siłą i miesza ponownie w jej świecie. Fakt, że Cienia już nie ma, wcale nie oznacza, że wszystko związane z nim odeszło, bo przecież... nasza przeszłość ciągnie się za nami, prawda?
Zwiastun:
Osiągnięcia: Ponad 200 tysięcy odczytów na Wattpad.
Prawa Autorskie:Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku, którą możesz przeczytać TUTAJ kopiowanie treści ze strony jest zabronione bez mojej zgody. Jeśli cokolwiek zostanie poddane plagiatowi podlega karze. 
Cień 3 - Gra Mroku


Adres: http://cienfanfic.blogspot.com
Wattpad: Klik
Tytuł: Cień 3 - Gra Mroku
Belka: Cień - Ashton Irwin Fanfiction
Gatunek: Fanfiction, Thriller, Akcja.
Szablon: -
Fabuła: Ktoś kiedyś powiedział, że nieważne czy upadniesz - ważne, abyś podniósł się z upadku. Ashton podjął decyzję, która posłała go na samo dno. Ciężko jest się odbić, gdy nie widać końca złych wiadomości. Ale przecież jego życie jest pełne niespodzianek, a los lubi płatać figle! 
Co może się wydarzyć, kiedy znajdzie się osoba, która zechce podjąć ogromne ryzyko? Stąpa twardo po gruncie motywując się słowami 'Do odważnych świat należy", tylko pytanie jest następujące: Czy tym razem, nie przekroczy granicy pomiędzy dwoma bardzo różniącymi się światami i nie spadnie na nią ciężar, którego nie będzie w stanie unieść?
Prawa Autorskie:Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku, którą możesz przeczytać TUTAJ kopiowanie treści ze strony jest zabronione bez mojej zgody. Jeśli cokolwiek zostanie poddane plagiatowi podlega karze.

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
zxvzxvz