środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku!

Moi Drodzy...
Chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym nowym roku. Uczniom - świetnych wyników na egzaminach gimnazjalnych oraz maturalnych. Studentom - zdanych sesji. Poza tym, życzę Wam mnóstwa szczęścia w życiu. Uśmiechu na twarzach, małej ilości problemów (one zawsze muszą być, bo przecież życie byłoby nudne!). Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie Wam wiele sukcesów, zarówno tych w edukacji, pracy, jak i w życiu rodzinnym czy towarzyskim. Spełniajcie swoje marzenia, byle nie wszystkie, bo marzenia są fajne! Warto jest marzyć i warto spełniać marzenia. Pamiętajcie, aby dążyć do określonych celów i pokonywać przeszkody stojące na drodze. Bez ciężkiej pracy nie ma osiągnięć. Życzę Wam także dużo wsparcia ze strony przyjaciół i rodziny w różnych sprawach, mnóstwa ciepła i miłości. Aby każdy z Was odnalazł sobie drugą połówkę i był po prostu szczęśliwy. Nie zmieniajcie się w nowym roku, pokochajcie siebie takimi jakimi jesteście.
Wystrzałowej imprezy sylwestrowej, nie zalejcie się w trupa, żeby mieć dobre wspomnienia. :)
Z mojej strony to tyle, co do większych informacji. W nowym roku będę dużo pracować nad wszystkim. Mogę Wam powiedzieć, że niosę dobre wieści. Jako mały spoiler dodam, że będę Waszą pomocną dłonią, jeśli chodzi o nowych pisarzy amatorów na Wattpad, więcej zdradzić nie mogę. Co więcej.. dostąpiłam pewnego zaszczytu od pewnej grupy pisarzy, ale o tym także w styczniu. :) Będę potrzebowała Waszego wsparcia w jednej sprawie, a być może nam się uda.
Jeżeli ktoś jest ciekaw moich postanowień noworocznych, nie będę zbytnio oryginalna.
Zamierzam pracować nad swoim ciałem, stać się bardziej otwarta na Was, pracować więcej nad Cieniem - wersją książkową i być bardziej pozytywnie nastawiona do życia. :)
Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło! Miłej zabawy!
Peps.

ps. Dzisiaj na facebookowym fanpejdżu spoilerrrrrrr :)
I na tt też dodam.