środa, 3 września 2014

Rozdział 3

Makijaż spływał po policzkach Cassie. Czarny tusz mieszał się ze łzami spanikowanej dziewczyny. Wyglądała na przerażoną. Dotknęłam dłonią czoła, stojąc tuż przy drzwiach i zastanawiając się, co powinnam zrobić. Przestałam myśleć o tym, kto znajduje się na dole. Nie znalazłam żadnej drogi ucieczki poza oknem, które niestety nie wchodziło w grę. Skok z drugiego piętra był zbyt niebezpieczny. Westchnęłam ciężko. Prędzej czy później, ktokolwiek tam jest dopadnie nas. Przecież nie wyjdzie wiedząc, że jesteśmy w domu. Ma szansę na zabójstwo dwóch kobiet, wolałby skorzystać.
Kto to może być? Tylko Ashton kontaktował się przez telefon za życia, więc kto tym razem chce nas zastraszyć? Co, jeśli Logan uciekł z ośrodka i właśnie jest w domu, żeby zemścić się na wszystkich tych, którzy przyczynili się do jego upadku?
Nagle światła pogasły. W całym dom rozbrzmiał krzyk – mój i Cassie. Pod wpływem impulsu, zaczęłyśmy piszczeć, niczym opętane. Nadawałybyśmy się do najlepszych horrorów, gwarantuję. Dłoń Cassie ścisnęła moją. Słyszałam bicie jej serca; cud, że nie dostała jeszcze zawału.
- Musimy tam zejść – szepnęłam.
- Popieprzyło cię?! – pisnęła – Zabiją nas!
- Wolisz tu siedzieć i czekać aż sami przyjdą? – spytałam – Po naszych krzykach na pewno nie domyślili się, że jesteśmy w domu – rzuciłam sarkazmem.
- Zadzwoń do Will'a - wpadła na pomysł, którego jak zwykle nie przemyślała.
- Will znajduje się jakąś godzinę od twojego domu, naprawdę uważasz, że zdąży przyjechać na czas? - zapytałam, wywracając oczami.
Cassie podświetliła swoim telefonem pokój, a następnie skierowała się w stronę szafki nocnej. Ukucnęła. Przez chwilę nie miałam pojęcia, jakie są zamiary dziewczyny. Ona zaś odłączyła lampkę nocną, a później sięgnęła po nią. Stwierdziła, że będzie to całkiem dobre narzędzie do obrony. Nie protestowałam, bo w sumie była to broń, jakakolwiek. Nic lepszego nie zauważyłyśmy w pokoju, a z pustymi rękami wolałyśmy nie wychodzić.
Pociągnęłam za klamkę. Wyszłyśmy na zewnątrz trzymając się za ręce. Oświetlałam naszą drogę telefonem, zaś Cassie trzymała lampę, w razie nagłego ataku. Zdecydowanie byłam za pomysłem, abyśmy zamieniły się rolami, ale dziewczyna uparła się, więc nie dyskutowałam na ten temat. Jeśli umiała używać lampy jako narzędzia do obrony własnej - nie miałam z tym problemu. O wiele gorzej będzie, jeżeli dziewczyna ze strachu wypuści lampę i ucieknie w popłochu zostawiając mnie samą z bandytami. Ale chyba przyjaciele tak nie robią? Czy robią?
Stopniowo schodziłam po schodach, ciągnąc za sobą Cassidy. Dreszcze przeszywały całe moje ciało. Starałam skupić się i użyć każdego swojego zmysłu, aby wyjść z tej sytuacji bez szwanku. Wiele nauczyłam się od Will'a, a teraz nadszedł czas na wykorzystanie wszystkich lekcji od profesjonalisty. Wsłuchiwałam się w każdy dźwięk i wytężyłam wzrok, żeby móc dostrzegać o wiele więcej. W międzyczasie odstresowałam się zaciskając dłoń na nadgarstku Cassie. Dziewczyna na pewno miała już sine ślady. Nie kontrolowałam swojej siły. 
Znalazłyśmy się na korytarzu.
- Może już sobie poszli? – spytała z nadzieją w głosie Cassie.
Miałam ochotę spojrzeć na nią z żalem, aczkolwiek nie zauważyłaby tego przez panującą w domu ciemność. Przemilczałam więc jej głupie pytanie. Włamywacz na pewno zdał sobie sprawę, że nie ma w tym domu nic do roboty, zwłaszcza po krzykach przerażonych dziewczyn i opuścił willę pełną bogactw. W jakim świecie ona żyła? 
Ruszyłam do przodu, puszczając rękę brunetki. Szłam na palcach, aby wydawać jak najmniej dźwięków. Zdawałam sobie sprawę z faktu, iż nieproszona osoba mogła być profesjonalnym złodziejem przez co obserwowała mnie i znała każdy mój ruch, ale nie mogłam stać z założonymi rękami i patrzeć na to wszystko, co się dzieje. Ktoś nas zastraszał. Prawdopodobnie jakiś gnojek z osiedla chował się za zasłoną, chichocząc, bo nasze zachowanie wydawało mu się komiczne oraz absurdalne.
- Caitlin! – usłyszałam za swoimi plecami pisk Cassie.
Odwróciłam się, świecąc telefonem w stronę korytarza. Ubrany na czarno mężczyzna ściskał ręką szyję mojej przyjaciółki. Nie widziałam jego twarzy. Z resztą jak mogłam widzieć, skoro komórka dawała minimalną ilość światła. Ledwo spostrzegłam czarne, skórzane rękawiczki oplatające skórę Cassie. Próbowałam rozejrzeć się po korytarzu, aby chwycić jakiekolwiek narzędzie i pomóc przyjaciółce. Nie mogłam niczego znaleźć. Żadnego wazonu, telefonu stacjonarnego, czy nawet głupiego kubka.
Poczułam ucisk na swoim ramieniu. Ktoś chwycił mnie, przyciągając do siebie. Złapał mnie w talii ściskając. Krzyknęłam panicznie, wzywając pomoc. Intruz stłumił mój krzyk, zakrywając mi usta ręką. Panika w moim ciele wzrosła gwałtownie. Nagle wszystko, czego uczył mnie Will wyleciało z mojej głowy. Musiałam się skupić, odnaleźć jakąkolwiek instrukcje dotyczącą zasad samoobrony. Wzięłam głęboki wdech i zamknęłam oczy. Na moje szczęście, olśniło mnie w odpowiednim momencie. Zacisnęłam zęby na rękawiczce mężczyzny, a kiedy jęknął i zabrał rękę, szybko zadałam mu cios łokciem w brzuch. Kiedy jego uścisk rozluźnił się, ponowiłam swój atak. Czekałam, aż całkowicie mnie puści. Gdy jego ręce nie dotykały mojego ciała, tym razem ja chwyciłam jego nadgarstek oraz podłokieć, zarzucając go na swój barku. Pochyliłam się do przodu, po czym przerzuciłam człowieka przez bark. Upadł na podłogę, wyjąc i skręcając się z bólu.
Nagle światło rozbłysło. Drugi napastnik nie trzymał już Cassie. Patrzył na swojego przyjaciela, zerkając przy tym na mnie. W końcu zdjął kominiarkę, przyprawiając mnie o złość, jakiej dawno nie doznałam.
- To jakiś żart – powiedziałam wściekle, patrząc na stojącego obok mojej przyjaciółki Calum’a. Miał szeroko otwarte oczy. Spoglądał na leżącego na ziemi kumpla, który skamlał niczym pies. Pokonany przeze mnie chłopak również zdjął swoje nakrycie twarzy. Blond włosy były teraz w nieładzie. Zamknął oczy i kręcił się po ziemi.
- Skopałaś dupę facetowi – komplement wyleciał z ust Calum’a.
- Teraz już wiem, dlaczego kazałeś mi zająć się tą mądrzejszą – warknął Hemmings – Kutas!
- Zwariowaliście? Cassie mało nie zeszła przez wasze żarty! – wydarłam się, nie mogąc uwierzyć, że Calum i Luke udawali włamywaczy.
- To nie żarty! – oburzył się Hood, krzyżując ręce – To był test twoich dotychczasowych zdolności.
- Jakich zdolności?! – wtrąciła Cassie.
- Mówiłaś, że trenujesz z tym swoim patałachem, a ten frajer chciał to sprawdzić – wyjaśnił Hemmings.
- Hemmings, przypominam ci, że jesteś na dole, nie na górze, więc lepiej się zamknij zanim wgniotę cię w podłogę - warknął Hood, a niewielki uśmieszek pojawił się na jego twarzy.
Czułam jak moje ciało zaczyna wrzeć. Nie mogłam uwierzyć w to, że ci dwaj idioci postanowili mnie testować, a do tego w taki sposób. Przekraczali wszelkie granice, nie dbając o konsekwencje.
Cassie natychmiastowo pobiegła do Luke'a, pomagając mu wstać. Wykorzystałam sytuację i pociągnęłam Calum'a za ramię do kuchni, aby rozmówić się z nim raz na zawsze.
- Co to ma być do cholery za szopka? - spytałam chamsko, bez żadnych ogródek.
- To nie żadna szopka, tylko dbanie o twoje bezpieczeństwo - odparł, wzruszając ramionami.
Oparł ręce o blat stołu. Dłonią przeczesał swoje włosy, układając je na bok, inaczej niż zwykle. Oblizał swoje usta, jakby miał to po prostu w zwyczaju, a później spojrzał na mnie pytająco, kiedy starałam się wywołać w nim poczucie winy poprzez swoje zbulwersowanie.
- Dbanie o moje bezpieczeństwo? - zapytałam - Powiedziałam wam, że nie potrzebuję nianiek, bo mam ich wystarczająco, więc może łaskawie odpuścisz?
- Odpuszczę, jak Ashton wstanie nagle z grobu i powie, że odwołuje swoje ostatnie słowa - warknął - Nie moja wina, że tradycją jest spełnianie woli zmarłego.
- Od kiedy dbasz o tradycję, hm?
- Od kiedy Luke przestał pieprzyć się z każdą napotkaną laską, a uwierz mi, to aż się prosi o jakieś poświęcenia. Mike czyta gazety, a ja spełniam ostatnie życzenie Ashtona, czyli ochrona rozkapryszonej i niewdzięcznej laski.
- Lepiej żebyś mówił o Cassie, bo mam całkiem niezły lewy sierpowy - zaznaczyłam, grożąc mu palcem.
- Nie odzywałaś się długo, więc musiałem sprawdzić co u ciebie - poinformował, po czym wyjął telefon, udając brak zainteresowania moją osobą.
- Widziałam się z Michael'em.
- Nie dogadujemy się ostatnio, więc skąd mam to niby wiedzieć? - zadał pytanie, patrząc na mnie z pretensją.
- No tak, zapomniałam, że ty i Luke to ten poziom mniej zaawansowany jeśli chodzi o stalking* - dogryzłam.
Po pogrzebie Ashton’a zdecydowałam odciąć się od jego przyjaciół. Zamierzałam powrócić do życia zwykłej nastolatki, pracującej w barze ciotki i marzącej o wyjeździe na studia. Mój plan oczywiście nie powiódł się, ponieważ po czasie chłopcy oznajmili mi, że ostatnią prośbą Ashton'a, którą usłyszał Luke była ochrona. Ochrona Caitlin Teasel mieszkającej w Sydney. Przez pierwsze miesiące dochodziło do licznych sprzeczek. W końcu urwałam kontakt z resztą gangu. Nie potrafiłam skupić się na żadnej z codziennych rzeczy. Brakowało mi Ashton’a, a także jego przyjaciół. Zmieniłam plany. Postanowiłam złączyć te dwa światy, dzięki czemu udało mi się przetrwać na świecie i funkcjonować. Spotykałam się od czasu do czasu z Michael'em. Luke zwykle nie posiadał dla mnie czasu, a Calum zawsze dawał mi do zrozumienia, że nie lubi, a nawet nie znosi mojego towarzystwa. Przestałam pytać o spotkania. Nie należę przecież do osób nachalnych.
Aby zabezpieczyć się przed ponownymi atakami zaczęłam ćwiczyć wraz z Will'em, który po pewnym czasie stał się dla mnie osobą bliską. Nie pomyślałabym, że będzie on miał kiedykolwiek tak wielkie znaczenie, aczkolwiek wyszło jak wyszło. Można powiedzieć, że zostaliśmy parą. Czy jestem z tego powodu szczęśliwa? Nie wiem. Staram się wykorzystać każdą możliwość, aby wybić Ashton'a ze swojej głowy. Muszę ruszyć dalej, a nawet tego pragnę. Być może Will jest do tego wspaniałą okazją. 
Podczas spotkań z Michael'em opowiadałam mu o sobie i moich przejściach. Uważałam go za swojego przyjaciela. Przechodził to samo, co ja - Ashton był dla niego ważny, nie mówił mi dlaczego, ale wydawało mi się, że ma to związek z jego rodziną. W trakcie którejś rozmowy wspomniałam mu o moich naukach sztuk walki. Nie sądziłam, że dzieli się takimi nowinkami z resztą przyjaciół. No cóż... ludzie są nieprzewidywalni. Przykładem są Luke i Calum. Nie spodziewałam się, że będą chcieli zabawiać się we włamywaczy, a dodatkowo straszyć moją przyjaciółkę. 
- Jesteście nienormalni - podsumowałam oburzona ich zachowaniem.
- Doszukuj się plusów, Caitlin - odezwał się Calum - Sprawdziłaś przynajmniej swoje umiejętności. Teraz wiemy, że Hemmings ma dużo do nadrobienia.
- Pierdol się, Hood! Nie byłem przygotowany na taką reakcję! 
Odprowadziłyśmy naszych niespodziewanych gości do drzwi. Po zamknięciu ich, zabrałyśmy się do sprzątania stłuczonej lampy. Cassie poszła po miotłę, a ja jeszcze obserwowałam w oknie odchodzących przyjaciół Ashton'a. Po raz pierwszy nie przyjechali samochodem. Luke wsiadł na motor, bodajże firmy Yamaha. Po lewej stronie zauważyłam długą rysę. Zgadywałam, że wygrał tą maszynę w wyścigu, bądź miał wypadek. Stawiałam na to pierwsze. Ostatnio w gazetach non stop pisano o nielegalnych wyścigach na przedmieściach, gdzie do zdobycia były motory. Calum usiadł za blondynem, obejmując go w pasie. Po kilku sekundach zniknęli. Odjechali.

~*~

Cassie zaparkowała samochód na parkingu, po czym zgasiła silnik. Wysiadłam z samochodu i zamknęłam drzwi od strony pasażera. Oświadczyłam Cassie, że sprawa, którą miałam załatwić nie zajmie mi więcej niż dziesięć minut. Ruszyłam w stronę pasów, a kiedy je przeszłam stałam na wprost komisariatu policji. Wielki błękitny napis znajdujący się na przodzie budynku jako pierwszy rzucał się w oczy.
Westchnęłam cicho. Postawiłam nogę na pierwszym stopniu schodów, a za nią drugą. Wspięłam się na górę, trafiając do dużych dwuskrzydłowych drzwi. Otworzyłam je, aby później znaleźć się wewnątrz komisariatu.
Moim oczom rzuciła się duża ilość ludzi, krzątających się po pomieszczeniu. Większość była ubrana w niebieskie koszule i czarne spodnie z czego mogłam wywnioskować iż byli funkcjonariuszami. Wychodzili z jednego pokoju, aby zaraz znaleźć się w drugim. Kobiety biegały ze stertami dokumentów lub siedziały przy komputerach przepisując dane z kartek. W tym miejscu panował ogromny chaos. Z resztą jak zwykle. Kiedy się tu nie zjawiłam, zawsze dzień pracowników wyglądał tak samo. Przerażała mnie ta sytuacja. Zastanawiałam się, jak ktokolwiek może się tutaj odnaleźć? Nie jestem anty towarzyska, ale nie słyszałabym na komisariacie własnych myśli. Tutaj ciągle się coś dzieje. Wieczny dźwięk telefonów, krzyki, skargi, donosy, obelgi rzucane w stronę policjantów nie wykonujących dobrze swojej służby, rozkazy…. Zero chwili wytchnienia. Całkowity rozgardiasz. Nie mam pojęcia jakim cudem ci ludzie nie dostają szału. Ja odczuwam wewnętrzną irytacje, gdy tylko przekraczam próg drzwi wejściowych tego budynku. Nienawidzę go z całego serca. Nie tylko dlatego, że ciężko mi jest się tu odnaleźć. Ci ludzie skrzywdzili ważną dla mnie osobę, której nie ma już ze mną. To boli, bardzo boli.
Z ponurą miną ruszyłam przez korytarz, aby dojść do punktu informacji. Mijałam alkoholików, którzy starali się wytrzeźwieć, kłócącego się komendanta ze starszą babcią, krzyczącego mężczyznę na kobietę ledwo utrzymującą sterty papieru i małego, zapłakanego chłopczyka. Czułam się tutaj strasznie. Komisariat emanował negatywnymi emocjami zgromadzonych tu osób. Odbijało się to również na mnie.
- Caitlin, jak miło cię widzieć! – powitała mnie Theresa, gdy dotarłam do punktu informacyjnego.
Theresa pracowała w policji od dwóch lat. Niestety w ciągu tego czasu nie zmieniła swojego stanowiska pracy. Nie wysłali jej na żadną akcje, ani patrol. Nigdy nie zrozumiem jak udało jej się wytrzymać dwadzieścia cztery miesiące siedząc na niewygodnym fotelu kilkanaście godzin, uśmiechać się i udzielać informacji chamskich i zgryźliwych ludzi.
Theresa miała około dwudziestu trzech lat. Była dość szczupłą osobą, wcześniej nawet podejrzewałam ją o anoreksję. Rzadko miałam szansę widzieć, aby kobieta cokolwiek jadła. Niski wzrost sprawiał, że wyglądała jak krucha, mała dziewczynka, którą dotknięciem można łatwo ranić. To nadzwyczajne, w życiu nie widziałam osoby o tak niespotykanej urodzie. Miała kręcone, farbowane na kolor blondu włosy do ramion. Jej błękitne oczy przypominały kolor najczystszego oceanu świata. Poprzez swoją jasną, nieskazitelną cerę przypominała nieco porcelanową laleczkę. Dziewczyna onieśmielała swoją niezwykłą urodą każdego policjanta.
- Zawołać go? – spytała pełnym entuzjazmu głosem.
Skinęłam.
Theresa zabrała teczki ze swoich nóg, odkładając je na biurko i przeszła do pokoju obok. Oparłam dłonie na wysokim blacie i zaczęłam wystukiwać rytm ostatnio słuchanej piosenki. Oglądałam wzrokiem dyplomy wiszące na ścianach oraz różne obrazy. Kręciłam głową tu i ówdzie. Dziewczyna zniknęła na dłuższą chwilę. Niecierpliwiłam się. 
Podciągnęłam rękaw mojej bluzy, żeby zerknąć na zegarek. Wskazywał czternastą osiem. Cassie czekała już około piętnastu minut. Wymyślałam obelgi, którymi dziewczyna będzie rzucała, kiedy stawię się obok jej samochodu, spóźniona, z miną smutnego szczeniaczka błagającego o litość.
Moją uwagę przykuła jasno brązowa teczka, leżąca na biurku Theresy z napisem „Ashton Irwin”. Zamrugałam kilkakrotnie dla pewności. Mogłam śnić lub mieć przywidzenia, ale nie... ta teczka leżała przede mną, naprawdę. Dotknęłam jej, była prawdziwa. Serce zabiło mi szybciej na widok tego imienia i nazwiska. Dlaczego była tam jego dokumentacja? Sprawy Ashton’a powinny być już dawno zamknięte. Czemu więc Theresa ma je w grupie akt teraźniejszych?

128 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. O cholera, o cholera! Haha, kocham charaktery Caluma i Lukea tutaj. Sama na poczatku myslalam ze tajemniczy gosc, rozpoczal juz swoja chora akcje, a tu taki obrot sprwy. I, wtf, po co im akta Asha?! Rozdzial jak zwsze idealny!!

   Usuń
 3. omg. nie spodziewałam sie takiego obrotu spraw ushfuishial
  ciekawe co z tą teczką :D

  OdpowiedzUsuń
 4. o bożeee *_* <3 Ash żyje ja to WIEM
  rozdział cudowny nigdy nie spodziewałabym się że to luke i calum
  nie mogę doczekać się następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 5. biedny Hemmings haha :D
  + zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. DLACZEGO CAITLIN JEST Z WILL'EM NO NIE

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże, wielbie to ff :)
  Już nie moge się doczekac kolejnego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 8. zajebisty rozdział *_* bhsakdjnbvhk
  luke i calum hahahaha popłakałam się ze śmiechu

  OdpowiedzUsuń
 9. Noooo gorąco mi się aż robilo! Ty malpo myslalam ze to Ashton! :D
  MASAKRA :D
  Więc czekam na odpowiedzi tych pytan co dalas w notce bo też mnie one zaczely meczyc xD

  i na konkretna odpowiedz: CZY ASHTON CIEŃ IRWIN ŻYJE??


  TAK! ooo odpowiedziałam sobie sama lol :D
  @ZaynakaPirate

  OdpowiedzUsuń
 10. Potwór z Ciebie i tyle:)
  Dobrze, że nikt nie słyszał moich pisków, gdy czytałam pierwszą część rozdziału. Co za młotki z Caluma i Luke'a... Genialny żart, po prostu na miarę geniuszy.
  Nie wiem, co mam myśleć. Dalej mam nadzieję, że Ash żyje i będę w to wierzyć do ostatniego rozdziału, bo tak.
  Tak bardzo chcę już dalszy ciąg. Jak mam dziś zasnąć? Pewnie będę wszystko analizować. A niech to.
  Pozdrawiam, było genialnie:)

  OdpowiedzUsuń
 11. O MÓJ BOŻE ŚWIETNY ROZDZIAŁ TAK ASHTON ŻYJE JA TO WIEM XD CALUM I LUKE SIE POJAWILI WRESCIE HAHA OMG KOCHAM TO FF @luvmylukeyy

  OdpowiedzUsuń
 12. Kocham cię mocniej pepe ♥
  Informacja ten rozdział >>>>>>> na prawdę!
  Kochamkochamkocham! ♡
  @luvmajheri

  OdpowiedzUsuń
 13. O boże zatkało mnie . Nwm co napisać. I jestem ciekawa o co chdzi z chłopakami xd .

  OdpowiedzUsuń
 14. Fantastyczny rozdział. :** Czekam z niecierpliwością na kolejny. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. hjtfghtjfkyvchty kocham to !!!!! czekam na kolejny !!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Pepe, co ty do cholery odpierdalasz?! Bawisz się bezkarnie moimi uczuciami! To jest nie fair...
  Ale rozdział i tak jest jak boski nektar *.* Nieziemski ♥
  Czekam z niecierpliwością, pozderki
  @cuddlewithyouxx

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja tu się boję o Caitlin i Cassie, a te dwa dupki je sprawdzają, wtf?! Ale przynajmniej Hemmings przynajmniej oberwał huehue
  To z tymi aktami wydaje mi się dziwne, nie mam pojęcia czemu te wszystkie sprawy nie są zamknięte, idk
  I jeszcze sprawa Willa.... jeszcze nie wiem jaki jest, ale cieszę się ze wybrałaś akurat Daniela ma niego, po prostu go uwielbiam jako aktora abcjs
  Zajebisty rozdział i tyle /hazzakamyangel

  OdpowiedzUsuń
 18. O matko, hahaha ale go skopała. Żal mi go no alee....
  I HA! CHYBA COŚ ODKRYŁAM XD
  COŚ MI SIĘ WYDAJĘ ŻE POWOLI ZACZYNAM ROZUMIEĆ O CO TU CHODZI.
  HEHE NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEGO.

  OdpowiedzUsuń
 19. WOW nie spodziewałam się że tymi włamywaczami będą Calum i pan-niezdarny-Hemmings . Przez całe fanfiction postać Luke'a rozjebała mnie doszczętnie haha zawsze dusze się ze śmiechu jak o nim czytam. A więc Theresa hmmmm... jestem ciekawa o co chodzi z tymi aktami

  OdpowiedzUsuń
 20. A już myślałam, że ci którzy przyszli do domu Cassie to ludzie Logana. Żebyś widziała moją minę, gdy okazało się, że to Lukey i Calum!

  Wiesz co? Prawie się popłakałam kiedy czytałam o tym, że Will jest chłopakiem Caithlin. Nie wiem czemu.... W ogóle samo nazwisko "Irwin" w tym ff przyprawia mnie o łzy...

  Zaczyna robić się ciekawie i muszę przyznać jestem ciekawa, czemu teczka z "brudami" Ash'a była na wierzchu. Coś czuję, że będzie się działo i Will będzie w to zamieszany.

  Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału.

  P.S jak musiał poczuć się Lukey, gdy go Cait pobiła... Hahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 21. UHFNUCISODFCUHhbuef Czekam na nexta !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. oni zrobili tajny pogrzeb więc policja nie wie że Ash nie żyje i dalej go szukają albo Ash rozpierdala wszystko na swojej drodze i policja go widziała i on zyje i go szuka i Will dostanie w dupe i wszyscy będą szczęśliwi a Caitlin znienawidzi go za to że sprawił że tak cierpiała ale mu wybaczy tylko że dalej nie wiem czy Cait jest dziewica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ash ją rozdziewiczy

   Usuń
  2. Rozjebalas system, kobieto xDDD

   Usuń
 23. Nowy rozdzial >>>

  OdpowiedzUsuń
 24. no to mnie zaskoczyłaś, jak zwykle :D

  OdpowiedzUsuń
 25. czuje się zaszczuta. ~trumna cienia

  OdpowiedzUsuń
 26. ASHTON ŻYJE KURWA ! Nie ma innej opcji ! No bo niby dlaczego by leżały jego akta ? ? ? ?
  Rozdział świetny ! Obsrałam się normalnie jak to Calum i Luke "testowali" Caitlin xd
  Do następnego xx
  @lovju69

  OdpowiedzUsuń
 27. boze pepe ty mnie zamordujesz tymi wszystkimi watkami jezu bhdskgsdk
  my tez ciebie kochamy a rozdzial byl zajebisty jak zawsze

  OdpowiedzUsuń
 28. Teczka Cienia. No to teraz tylko czekać. Noo zadawaj więcej tych pytań na dole Pepe, żebyśmy się nowego rozdziału doczekać nie mogli. Zakończenia tych rozdziałów to wystarczające tortury

  OdpowiedzUsuń
 29. My ciebie również kochamy!
  Może policja sądzi, że Cait i reszta upozorowali śmierć Cienia...?
  Może!

  Do zobaczenia :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Mówiłam ze tego esemesa wysłal Luke? Mówiłam!
  1. Sprawa Asha nie są zamkniete bo Ashton żyje ewrybady!
  2. Cal i Lukey chronią Caitlin bo niedługo Ash wyjdzie ze swej kryjówki i zaczną się mordy więc ktoś musi ją chronić
  3."Michael czyta gazety"... Cal i Luke bawią sie w włamywaczy, Caitlin idzie na komisariat a Mikey opierdala się na dupie i czyta gazety...MOŻE JESZCZE BRAVO KURWA???
  Huhu, czekam na kolejny bo ten rok sq jest taki nudny że tylko pułapka to ratuje ;_;
  Takie właśnie "zgadywanki" są dla mnie ciekaws, ze niż mordy czy bójki, a zwłaszcza jeżeli ktoś ginie :(
  Weny, czasu i cierpliwości xx
  P.S wypoczelas słoneczko?? <3
  Love ya xx
  ~$DarcyPalvinHoran$

  OdpowiedzUsuń
 31. O mój boże, nie spodziewałam się Cal'a i Luke'a biedni ahhaha xD
  Kocham,, kocham cudowne <3 x

  OdpowiedzUsuń
 32. No nie wierze!! Cudowne zresztą jak zwykle !! Nie mam pojęcia czemu ale kocham te wulgarne teksty chłopaków do siebie !!! ,, Teraz już wiem, czemu kazałeś zająć mi się tą mądrzejszą!- warknął Hemmings- Kutas!'' Kocham to! Uuu spiny u chłopaków :3 ciekawie, ciekawie sie wbił mnie w fotel fakt że teczka Aschtona leży na biurku policjantki!? O co może chodzić ??!! Z radością czekam na kolejny rozdział ;) ❤️ @nikcia69

  OdpowiedzUsuń
 33. Boskie!!! Zastanawia mnie co będzie dalej!
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 34. boże co za dekle tak wystraszyć dziewczyny ale i tak ich kocham za te ich riposty xd brakowało mi ich :')) ale cait jakie umiejetności w walce wow rozumiem że will jest policjantem? bo chyba nie było to jeszcze wyjaśnione..
  co do asha ja zostaje przy własnej teorii że sfingował swoją śmierć i gdzieś tam jest ukryty bo twierdzi że tak jest bezpieczniej dla cait.. w końcu jest cieniem
  MUSI ŻYĆ ;__________;

  OdpowiedzUsuń
 35. o ja pierdole JA KURWA WIEM ŻE ON ŻYJE, PRZECIEŻ ON MUSI ŻYĆ!
  dfuighdfilkj omfg <3
  @SkaylerW

  OdpowiedzUsuń
 36. Nienawidze cie, wstreciuchu. Przejade sie do ciebie i dam w pape, jak mozesz nas tak torturowac ;_;
  Prawie narobilam w majtki czytajac o tych wlamywaczach, a ty mi tu wyskakujesz z Lukiem i Calumem! Dodatkowo Lukey postanowil zostac seksualnym abstynentem, Calum jest odpowiedzialny i slowny, a Michael czyta. Do tej trojki pasuje tylko Zombie Irwin.
  Juz mialam atak serca, lzy w oczach (po daniu Caitlin nowego faceta, jak moglas?), a tu czekaja na mnie akta Irwina i koniec rodzialu! W nastpenym pewnie bedzie inny watek i bedziesz nas zwodzic za nos, zanim to wyjasnisz.
  Chociaz oderwalas mnie od roku szkolnego (trzecia klasa, egzaminy, ja wymiekam, dziekuje) i prawodpodobnie w nocy bede o tym myslec, a lekcje mina mi na czytaniu tego z razy.
  Uwielbiam cie, Pepe.
  _______
  Jesli chcesz to zajrzyj tutaj, jestes moim autorytetem i twoja opinia na temat mojego opowiadania bylaby na wage zlota ;-;
  xx, @kochamlistopad
  https://hitfanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. O matko zajebisty rozdział! Chcę już następny! :D
  My też Cię kochamy <3

  OdpowiedzUsuń
 38. genialny!!!!! przeżyłam zawał, ale za takie właśnie coś Cię uwielbiam i uwielbiam Cienia <3 już nie mogę się doczekać następnego. :)

  OdpowiedzUsuń
 39. I THERESA ZROBIŁA WEJŚCIE SMOKA PO RAZ PIERWSZY.
  wut wut wut teczka Ashtona, a raczej jego akta? :OOO
  łotafak
  Will pokaż sie.
  Caitlin jest jak: WILL WYBIERAM CIE!!!! XD
  A kiedyś: Wybieram Ashtona! :C

  Asztyn kom bak tu Kejtlin.
  W proch sie obróciłeś z prochu powstań. Lol.

  hHAAHAhahahahaHAHAHA biedny Luke. Cait go załatwiła xD
  Cake Cake Cake Cake *--*

  NOM MÓWISZ "NIE ZACZYNAM MORDÓW" ALE ZACZELAS JUZ TO ROBIĆ NA PROLOGU PUŁAPKI LOL. ZABIŁAŚ NAS TY NIEDOBRA KOBIETO :(

  pfff pfff ja znam odpowiedzi na te pytania!

  1) O co mają spinę Calum i Michael?
  Otóż to, Michael był bardzo znudzony ciągłym siedzeniem w domu dlatego poprosił Caluma aby on zrobił występ. Chciał Caluma aka Beyonce, ale Cal głupek sie nie zgodził i o to ta spina. Michael sie na niego obraził, a Calum wziął Majkela za niewyżytego fana Beyonce lmaoo.

  2) Dlaczego akta Ashtona nie są zamknięte?
  Odpowiedź jest prosta. Bo są otwarte! XD
  Bo chce go odkopać,

  3)Dlaczego Calum i Luke sprawdzają Caitlin?
  Caitlin przed Cassie ukrywa to że Will uczy ja karate, kung fu i dżudżitsu czy jakoś tak bo chce isć do szkoły kung fu, w której Luke i Calum mają czarny pas. Oficjalnie jest gotowa do zaczęcia nauki w owej szkole. Luke i Calum mają ją trenować do czarnego pasa, narazie posiada tęczowy w jednorożce tam gdzie trzyma zdjęcie Ashtona. To od Ashtona dostała ten zajebisty pasek.

  4) Po co Caitlin przyjechała na komisariat?
  Chciała pogadać z Willem, bo chciała u niego zgłosić włamanie. Niejaki szop szukany przez całą sydneyowską policję jest poszukiwany listem gończym. Chciała oznajmić mu ze włamał sie do domu jej przyjaciółki, aktualnie może przebywać w śmietnikach na jej posesji. Poszukiwania czas zacząć!!

  Dziękuję dobranoc xx
  Wywiad przeprowadzony z Karolcią aka @perfvirwin joł

  OdpowiedzUsuń
 40. OMFG
  To tak, właśnie tak myślałam, że będziesz Nas tak męczyć i to takie 'wow' jak to był Luke i Calum. hahaha
  te akta Cienie? WAT?! teraz pokręciłaś, ale mam nadzieję, że będzie to się rozwiąże w następnym rozdziale, bo jestem tego strasznie ciekawa i jest to świetny fan fiction, jeden z najlepszych. Ale ja wiem, że Ash żyję, bo każdy zdrowy, chociaż trochę człowiek zakłada kamizelkę kuloodporną.
  WIĘC PEPUŚ NASZA, CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA 4 ROZDZIAŁ! ILY X

  OdpowiedzUsuń
 41. Idioci, kompletni idioci ! Akta Asha, hmm... no jasne,że żyje tylko się gdzieś ukrywa - mam nadzieje. Świetny rozdział. Pozdrawiam i czekam na nexta =***

  OdpowiedzUsuń
 42. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 43. Aww, to urocze, że Calum i Luke sprawdzali Caitlin, czemu ona się o to tak zdenerwowała? :D Martwią się o nią :)
  Ciekawe o co się pokłócili z Michaelem... Może Luke usłyszał coś od "umierającego" Ashtona, powtórzył to Calumowi, a Michaelowi nie chce powiedzieć? Lmao, nie.
  I te akta...
  ASHTON ŻYJE, JESTEM TEGO ŚWIĘCIE PRZEKONANA, A KOLEJNE ROZDZIAŁY TYLKO UTWIERDZAJĄ MNIE W TYM FAKCIE WIĘC UFF chyba już się nakrzyczałam xD

  Dziękujemy za rozluźnienie atmosfery w czasie szkoły! :D
  Widziałam Twoje zdjęcie z pierwszym tatuażem :D Nie wiem co się mówi, jak ktoś robi sobie tatuaż, więc.. gratulacje? xD Oby rana się dobrze zagoiła :)

  bb ;] xx.

  OdpowiedzUsuń
 44. ZAJEBISTY . Nie powiem nic więcej bo zepsuję. :P

  ~~Pati :*

  OdpowiedzUsuń
 45. Wiesz co ci powiem?
  To wredne!
  Jak można przerywać w takim momencie?
  Pewnie przyjechała do Willa ble
  Już go nie lubię haha
  Czemu już chłopaki nie są blisko? Żal
  Jejku wiedziałam, że mi tego nie zrobisz
  Postanowiłaś wskrzesić Cienia! Tak bardzo Cię kocham
  Nie ma cienia bez cienia cholera jasna
  Pewnie Aschton nie umarł
  Żyje hehe tylko policjanci go ukrywają żeby nikt go nie zabił czy coś takiego
  Do następnego Pepe 💕

  OdpowiedzUsuń
 46. Och, mój dzień zostaĺ umilony. Zaczęłam liceum trzy dni temu, więc rozdział jest dodany w idealnym czasie. A teraz dziękuję ci bardzo, bo nie prześpię nocy myśląc o tych aktach i zataczając się ze śmiechu na myśl, że to byli oni. Była to dla mnie przekomiczna sytuacja, no còż, mam za przeproszeniem zjebane poczucie humoru, bo zamiast się bać, się śmiałam. A tak naprawdę to Cień, Cień Pułapka odmieniło moje życie. Gdy widzę Asha myślę "Cień", gdy słyszę "Cień" myślę opowiadanie. Przeczytałam całą pierwszą część w jeden dzień. Nie odrywałam się od telefonu. I nie żałuje. To co piszesz sprawia, że po dniu pełnym stresu i bycia samą jak dziś, nie przejmuje się niczym. Żyje chwilą i zapominam o wszystkim. Jestem zachwycona tym jak piszesz, a tylko stała grupa, czyli pare osòb słyszy ode mnie, że jestem zachwycona, a tu? Jestem. Dziękuję ci za to, że jesteś. Dziękuję za Cienia. Dziękuję za to, że się teraz uśmiecham. Normalnie kocham cię! Czekam na kolejny rozdział, a raczej arcydzieło. Życzę mnóstwo sukcesów co do tego bloga!
  N.

  OdpowiedzUsuń
 47. OMG z każdym kolejnym rozdziałem jestem bardziej podekscytowana hfurhgugdfhgruhgfhg!!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Wszystkiego się spodziewałam ale nie tego, ze Hood z Hemmingsem "przetestują" Caitlinkę.. Strasznie mnie zaskoczyłaś! XD
  Ciekawi mnie fakt dlaczego akta Cienia są otwarte... ;)

  OdpowiedzUsuń
 49. czy oni są chorzy, jak mogli je tak wystraszyć :(

  OdpowiedzUsuń
 50. OMG masakra sprawa Ashton'a nie jest jeszcze zamknięta?! WTF Will jest policjantem? masakra rozdział po prostu genialny nie mogę się doczekać nexta :-D

  OdpowiedzUsuń
 51. Dzisiaj mam urodziny a tu co? :DDDDDDDDDD NOWY RODZIAŁ NANANANANANA :D NAJLEPSZY PREZENT HAHAHA :D

  Taaa ja też mam swoją teorię tak jak wszyscy haha:D

  No więc ona brzmi tak :D :
  Ash przeżył i leczył się w jakimś szpitalu na 2 końcu Australii :D O tym wiedzieli tylko Calum i Luke :D I zapewne jeden z nich powiedział coś co mogło dac do myślenia przy Mike'u i stąd ta sprzeczka =D
  Zorganizowali pogrzeb Asha bez Asha XDD
  Coś czuje, że nasz niejaki cień dowiedzial sie o planach logana i wysłał Caluma i Luke'a na sprawdzenie Cat :D
  I mam takie przeczucie, że Will pomagał przy pogrzebie Asha i wgl jest jego pomocnikiem xD Nie wiem czemu mi się tak wydaje :D Ale może potem Will zabujal sie w Cat i juz nie chce pomagac Ashowi :D I np pomoze loganowi ale nie wie że to tez moze sie odbić na Cat XD
  Dobra dobra już przestaje z moimi teoriami bo strasznie pokręciłam hahah :D
  A sprawa z Aktami nie daje mi spokoju, ale ja tam i tak sobie jakas historyjke usnuje do tego haha :D
  Rozdział - cud miód i orzeszki tak jak każdy :)
  Zgadzam się z dziewczynami (i chłopakami?) zdecydowanie zabijasz tymi zakończeniami i dodatkowymi pytaniami a mimo to i tak cie kochamy <33
  Lofff juu ;****
  ~Izzy :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Ahahahaha Cait wojowniczka :D
  Hmm te akta są podejrzane .. coś sądzę że Caitlin je zabierze haha
  Genialny rozdział !! *-*

  OdpowiedzUsuń
 53. o matko jak usłyszałam ze jest nowy rozdział cienia to od razu rzuciłam się do laptopa no i słusznie rozdział znowu rewelacyjny hagbdsjfsdhj jeju jak to sprawa nie jest zamknięta, dlaczego oni je straszą boze co sie dzieje hajsgyluj najlepsze umilenie roku szkolnego <3333

  OdpowiedzUsuń
 54. ta TECZKA
  @Karu_xxx

  OdpowiedzUsuń
 55. Rozdział jak zwykle fenomenalny, pełen akcji. Czekam z niecierpliwością na kolejny. <3

  OdpowiedzUsuń
 56. Rozdział super. Już nie mogę się doczekać dalszej części <3

  OdpowiedzUsuń
 57. 1) Każdy człowiek który ma chociaż trochę inteligencji ubiera kazizelkę kuloodporną ;)
  2) Ashton żyje i kolejne rozdziały tylko mnie w tym utwierdzają
  3) skoro to blog o Ashu a on "nie żyje" to blog skończył by się po jego śmierci
  4) Luke i Calum rozwalają system ( jak zawsze)

  Kocham tego bloga! I błagam NIE usówaj go ; ) do następnego ;*

  OdpowiedzUsuń
 58. Ohh tyle pytań! Na szczęście chociaż na jedno znam odpowiedź, Cait na pewno przyjechała do Will'a. On na 100% jest policjantem, czułam to :D
  Jejku, ale Luke i Calum mnie wystraszyli, debile. Ale tęskniłam za nimi. x
  Wielkie dzięki za nowy rozdział, właśnie jestem w liceum i dobrze wiem o jakim koszmarze mówisz. Ale nowa pułapka jest lekarstwem na wszystko :)
  Kocham cię xx

  OdpowiedzUsuń
 59. KOCHAM KOCHAM KOCHAM. K.

  OdpowiedzUsuń
 60. No jak tak mozna? Nie urywa sie w takim momencie! No nie, nie, nie! Zbyt duzo pytań, i zbyt mało odpowiedzi. I jak maturzystka ma sie skupić na nauce jak będę myśleć tylko o tym kiedy następny rodział Pułapki.Pozdrawiam czekam na następny ; )))

  OdpowiedzUsuń
 61. Nie, no GENIALNE!

  OdpowiedzUsuń
 62. Jak mogłaś urwać w takim momencie !!? Mam nadzieję, że Caitlin uda się jakoś przeczytać te akta.. Niech je gdzieś schowa do torebki czy gdzieś tam, weźmie ze sobą i przeczyta. JA MUSZE WIEDZIEĆ CO W NICH JEST!
  PS. Jak zwykle świetny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 63. Setki pomysłów, tysiące teorii, spać po nocach nie będę mogła przez te nagle urwane zakończenia i te twoje pytania Pepe, ale i tak cię kocham xx
  Tak, liceum to zło, zrobiłam sobie przerwę od teorii atomów żeby znaleźc chwilkę czasu na przeczytanie i skomentowanie, i jak zwykle rozdział wspaniały <3
  Życzę Ci dużo weny kochana :3

  OdpowiedzUsuń
 64. Dlaczego tam są dalej akta Ashtona? :o Coś tu śmierdzi. Ash wstał z grobu! Nie nic. Luke dostał od Caitlin XD Czekam na nowy <3

  OdpowiedzUsuń
 65. Nie spodziewałam się, że to Luke i Calum "bawili" się we włamywaczy ;o Biedny Lukey ;/ Cait ma zdolności :D
  Jest bardzo, bardzo ciekawa dlaczego akta Asha tam leżą... Czyżby ten cały pogrzeb i w ogóle to był "żart" ? Nie chcieli może martwić dziewczyny tym, że Ashton jest w więzieniu... Okaże się! :D Mam tylko nadzieję, że Cait zajrzy do tej teczki lub dowie się czegoś od kogokolwiek.
  Czekam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 66. Spierdalaj pepe ,ciągle mnie zabijasz , nie możesz napisać że ash ją nawiedził. Rozdział boski kocham cię <3

  OdpowiedzUsuń
 67. Ja poprostu kiedyś padnę i nie wstanę bo będę miała coraz więcej pytań... Ja nie wiem jak ja będę funkcjonować po kolejnych rozdziałach jak już teraz wszystko kojarzy mi się z Cieniem XD czekam na kolejny i.kolejny aż do epilogu, kocham cię normalnie tak mocno że aż sobie tego nie wyobrażasz <3

  OdpowiedzUsuń
 68. Jejku ale się rozkręca *,* czekam nn ;) świetny rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 69. Co.. AHSTON IRWIN. Jego akta etc lezą na biurku 23 latki. Od jego snierci juz troche duuzo czasu minelo.. Co hmn, jest podejrzane, BLAGAM ZEBY ASHTON KTORY TAM UMARLK BYL BLIZNIAKIEM CZY CIS TEGO PRAWDZIWEGO ASHTON'A PROSZE:(

  OdpowiedzUsuń
 70. OHHHH SSHIT!!!
  ZNAM ODPOWIEDŹ NA JEDNO PYTANIE...
  ASHTON ŻYJE I MA SIE DOBRZE!

  OdpowiedzUsuń
 71. Jak to w aktach teraźniejszych?! Błagam powiedz mi, że to pomyłka, że Ashton żyje, bo zejdę na zawał!! A Calum i Luke!! ^^ Kochani idioci :D
  Świetny rozdział. Chcę już nexta :**

  OdpowiedzUsuń
 72. FANTASTYCZNY ROZDZIAŁ!!!!!!! KOCHAM CIĘ NAJMOCNIEJ!!! ♥♥♥♥
  (wiem że przyjemnie się to czyta c:)

  Ja: kiedy następny rozdział?
  Pepe: soon...
  hahahahaha
  A tak wgl życzę Ci dużo weny i szczęścia ;)
  /@avrilkitty111

  OdpowiedzUsuń
 73. Jgcjbccbk świetny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 74. Ja pierdziele!!!! No już nie nadążam! On żyje czy nie? I chłopaki wciąż się lubią? A ten Cal to jej nie lubi czy ją lubi? NOSZ PEPE! Nie dość, iż mam myśleć w szkole, to jeszcze tutaj!

  OdpowiedzUsuń
 75. Jejuuuś normalnie serce mi waliło cały rozdział. Tu włamywacze, tam wspomnienia o Ashton'ie, a jeszcze do tego ta teczka. BOZIU UMRĘ JAK SZYBKO NIE DODASZ ROZDZIAŁU :D Co ja mam ci tu jeszcze napisać..? Jesteś wspaniała, masz talent i powinnaś wydać książkę. KOCHAM, KOCHAM I JESZCZE RAZ KOCHAM! <3
  Z niecierpliwością czekam PAMIĘTAJ i weny życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 76. woooow :oo i co ja mogę? zajebisty ale... intrygujący. nie mam pojęcia o co loto ale snuje pewne domysły xd może się sprawdzą :p ogólem świetny jak zawsze i weny życzę :))

  + zapraszam do mnie.
  dopiero zaczynam :) life-
  complications-
  fanfiction.blogspot.com
  @GosiaSpeedway

  OdpowiedzUsuń
 77. JA WIEM ŻE ON ŻYJE 8)))) ALE I TAK CIĘ UDUSZĘ ZA TE BARDZO NIE SUPER ZAKOŃCZENIE. :)))))

  OdpowiedzUsuń
 78. Dziękuję nie zasne ;-;
  Rozdział idealny intryguje mnie strasznie sprawa naszyjnika i tych akt. Czekam najszybciej na następny! Powodzenia i dużo weny w pisaniu /SHUTUPCLIFF0RD ❤

  OdpowiedzUsuń
 79. my tez Cie kochamy! :*
  jejju, tak mnie ciekawosc zjada :D
  Ale o to chodzi !
  ily xx

  OdpowiedzUsuń
 80. A my po prostu kochamy Ciebie.
  ale ta miłość się skończy gdy będziesz w ten sposób kończyć rozdziały :D

  ASHTON ŻYJE

  OdpowiedzUsuń
 81. Pepe ty to lubisz mnie wkurzać. Ja to wiem. xdd
  Rozdział świetny. <3

  OdpowiedzUsuń
 82. Sprawiłaś nam niemałą radość tym rozdziałem :) Fantastyczny, kocham tą rozmowę pomiędzy Cait, Calumem i Lukiem, i moment kiedy powaliła Lukeya najlepszy :d Taak gdy zabierałam się za pisanie komentarza miałam zaplanowane co chciałam napisać ale teraz wyleciało mi wszystko z głowy. W każdym bądź razie życzę weny xx /@irwinismyboy

  OdpowiedzUsuń
 83. Jeju uwielbiam Cię, normalnie UWIELBIAM, rozdzial cudowny! Dlaczego ona nie wzięła tej teczki Asha i nie uciekła!!!!! Kocham mocno! <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Już nie mogę się doczekać następnego! Super rozdział! :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Hej,
  zapraszam na opowiadanie o Luku Hemmingsie. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli napiszesz co sądzisz.
  Pozdrawiam ;)
  http://lovethatwouldneverexist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 86. Świetny rozdział :) cieszę się, że już jest i nie mogę się doczekać następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 87. omg świetny, juz sie nie moge doczekac następnego ewjbgykuew,fvukj,qhwdwkufa

  OdpowiedzUsuń
 88. NO I CAŁĄ NOC NIE SPAŁAM, MYŚLĄC:((((((((
  no ale to jest po prostu świetne...
  Kocham, Kat x

  OdpowiedzUsuń
 89. Za dużo tych wszystkich wątków na raz. Bylo bardzo ciekawie w pewnym momencie prawie narobilam w gacie a potem pokladalam się ze śmiechu. Biedny Hemmings, cos czuje, ze będzie miał siniaki:)
  Juz straciłam nadzieje, ze Ash żyje ale teraz jakąś tam nadzieja powróciła:)

  OdpowiedzUsuń
 90. Ja dopiero zaczęłam liceum i już nie za bardzo mi się podoba.
  Rozdział jak zwykle bomba <3
  Czekam na następny.
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 91. Aaaaaaaaaaaa kocham, ubóstwiam, lofciam. Zawsze tak mnie potrafisz zaciekawiać, że ja pitole xddddd

  OdpowiedzUsuń
 92. Ekstra!!!! Zajebiste!!!! A z cb geniusz i tyle! Nie mogę się doczekać następnego!!!

  OdpowiedzUsuń
 93. O M G C I E N Z Y J E ! X

  OdpowiedzUsuń
 94. OMG !!! Świetny rozdział jak zwykle. Nie mogę doczekać się następnego. nienawidzę tego że zawsze trzymasz nas w napięciu ! Ale kocham cię i pisz dalej, bo jesteś w tym cudowna !! @xxunbrokenx

  OdpowiedzUsuń
 95. Lmao, typowa kochana Pepe. Wiadomo było, że nikt nikogo nie zamorduje, eh. Mam przynajmniej nadzieje, że szop z poprzedniego rozdziału jest kanibalem czy coś...
  Boże, jaka ja jestem zmęczona tą szkołą. Z dziesiątej musiałam przestawić się na czwartą trzydzieści, mój organizm ma dość, potrzebuje Cienia żeby mnie gdzieś porwał i zamkną w domu...
  Minie jeszcze duuużo czasu, zanim zrozumiemy,że Ashton nie żyje. Bo przecież żyje, prawda?
  Caitlin ukaranie teczkę z komisariatu, boomsh. Moja dziewczynka ♥
  Jaki Will? Co? Haha, nie. Przepraszam, Cait przez całą pierwszą część shippowałam ją z Ashtonem, raczej się nie przestawie.

  Kocham cię słoneczko
  @joylitte
  xx

  OdpowiedzUsuń
 96. Ja pierdole, kobieto!! *tell me more*
  Czytam ten rozdział czytam... I no... Kurfa nie umiem wytrzymać. Dzisiaj miałam taki beznadziejny dzień i chociaż to dało mi trochę nadziei...
  WOW!
  Weny życzę. Czekam na nowy rozdział i po raz 12216361246512 przypominam że cię kochaam!!!
  /nindża

  OdpowiedzUsuń
 97. HHAHAHAAHHA LUKE I CAL JAKO WLAMYWACZE BOZE HHAHAHHA BOZE PEPE CZY TY OZYWILAS ASHA ? BLAGAM NAPISZ ZE TAK

  OdpowiedzUsuń
 98. Przeczytałam rozdział i.. nie zawiodłam się <3
  Nie mogłam niestety wczoraj przeczytać ( zaczęłam liceum, także ten...), ale opłacało się czekać :D
  Bardzo podoba mi się rozdział i obrót tego "napadu" na dom Cassie. Spodziewałam się szczerze mówiąc czegoś innego, ale to dobrze, że nas zaskakujesz. :)
  Co do pytań, które sama zadałaś sobie (?), to są one jak najbardziej trafne! Sama chciałabym wiedzieć jak to jest i jak będzie, albo nawet jak było!
  Mam tyle pytań w głowie, których za nic nie umiem z siebie wydobyć, hm!
  Interesuje mnie wątek wykopania grobu Asha... o ile on w nim jest bo na ten temat istnieje wiele przypuszczeń. Mógł upozorować w końcu jakoś swoją śmierć... wiadomo. :P
  Bardzo się cieszę, że mimo swojego codziennego życia nadal piszesz Cienia ( aktualnie pod postacią Pułapki), a wiem, że nie łatwo jest o wenę twórczą. Innymi słowy, chcę, abyś wiedziała jak bardzo doceniam twoje starania i regularnie rozdziały.
  Dodatkowo masz potencjał i to się ujawnia między treściami kolejnych przygód Caitlin. Na poważnie - powinnaś wydać Cienia w tradycyjnej, książkowej formie... A w dalszej przyszłości może nasze dzieci będą mieć nową lekturę szkolną.. :D
  Wracając do samej treści rozdziału. Bardzo mnie zaintrygowała część z teczką i z kłótnią. Podejrzewam, że nadchodzi moment odkopania grobu Ashtona. Obym się nie myliła, bo kocham takie rzeczy ( jak w Kościach, heh).
  Wiem, że w każdym momencie główna bohaterka może nie mieć już tak różowo, a nawet rady jej chłopaka pójdą na marne z takimi przydupasami jak Logan. A co do samego Willa, to sądzę, że Ash " w grobie się przewraca" xD
  A tak poważnie, to dobrze, że choć po części może mieć jakieś wsparcie.
  Przez moment towarzyszyła mi dzika myśl (nadal mi towarzyszy), że on okaże się być złym charakterem... Ale nic nie wiem jednak na razie i muszę czekać na dalszy ciąg akcji.
  Pozostają jeszcze pytania, które zadałam w prologu i wciąż czekają na swoją odpowiedź. Są to według mnie istotne pytania, chciałabym, abym na nie odpowiedź znalazła w w przyszłych rozdziałach, na które czekam niecierpliwie. ;)
  Mam nadzieję, że Cait będzie miała dużo przygód, a my czytelnicy i wierni fani Pułapki, wcześniej Cienia, będziemy mieć co czytać. ;)
  Kończę ten jak zwykle za długi komentarz (nie moja wina, że jestem gadułą z natury ;]). Czekam z zapartym tchem na następne losy i dzieje bohaterów Pułapki, bo wiem, że jest na co.
  Powodzenia w pisaniu i życzę weny!
  @WhiteLittleBear xx

  OdpowiedzUsuń
 99. Jedyna rzecz która umila mi rok szkolny, po prostu cię kocham pepe :D <3

  OdpowiedzUsuń
 100. Zabijesz mnie kiedyś. Albo ja Cie zabije. Jezu slkfaslkfnaKLSFNLKqansfklaNKLSFNLAS, tyle, dziękuje.

  + Nominowałam Cię do Liebster Awards! http://unforgettable-fanfic.blogspot.com/2014/09/liebster-award-x2.html

  OdpowiedzUsuń
 101. My też Ciebie kochamy :* i dziękuję za umilenie mi tych pierwszych dni w liceum ;)

  OdpowiedzUsuń
 102. Nie nie nie. Nie teraz, nie w tym momencie, pls. Turturujesz nas :P

  OMFG nie wytrzymam długo tej presji! xd

  @Agawa_Direction

  P.S. Mam nadzieję, że Caitlin otworzy teczkę z dokumentami :DDDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 103. Dziekuje za umilenie nocy :)) liceum to totalną masakra a jeszcze klasa maturalna to :'( dopiero niecały tydzień minął a ja wymiekam no ale

  rozdział CUDO ! genialnie bo zawsze dzieje sie coś niespodziewanego, nie mam pojęcia co będzie dalej i wg. dlatego tak to uwielbiam :)

  te komentarze długości powieści wow. xd ale zazdroszcze bo ładnie tak pisane

  OdpowiedzUsuń
 104. zabije cie za tą moją ciekawość którą wzbudzasz...chce już kolejny no:( dawaj szybciutko;]

  OdpowiedzUsuń
 105. Ty zawsze wiesz kiedy skończyć rozdział. ;) :**** hah kocham toooo <33 xx

  OdpowiedzUsuń
 106. w sumie, najbardziej chyba zainteresował mnie ten Will. zapewne będzie mało ważny, ale serio, jestem ciekawa typa haha

  OdpowiedzUsuń
 107. Ashton zyje... Musi!

  OdpowiedzUsuń
 108. Na pytanie "czemu leżały tam akta Ash'a" moge łatwo odpowiedzieć. Po prostu Ashton żyje :D
  A tak wgl to masz OGROMNY TALENT serio!! Jak się skończy to ff to trzeba film nakręcić i normalnie dostanie z milion Oskarów! Coś miałam jeszcze napisać...o przypomniałam sobie xd Luke może nie sypać z innymi dziewczynami bo sie kocha w Caitlin hahah nie no głupie. Ale szczerze to nwm czemu Michael, Calum i Luke sie pokłócili... może chodzi o (udawaną) śmierć Ashtona.
  jesteś boska baaardzo dziękuje kocham xx. ♥♥♥- @cookies_69

  OdpowiedzUsuń
 109. Ale nas meczysz, żaden rozdział nigdy nie może skończyć się bez żadnej zagadki ahh. .

  OdpowiedzUsuń
 110. Świetny <3 <3 Cóż można innego powiedzieć... xx

  OdpowiedzUsuń
 111. Genialne!
  Genialne!
  GENIALNE!
  Pozdrawiam i życzę dużo weny!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 112. AAAAAAAA S ANJDBHJSAGSJKHADGHASGDYUHWS KOCHAAAAM I DZIEKUJĘ X100 WENY!! <3

  OdpowiedzUsuń
 113. Ashton prowadzi gang z grobu x-d Nie mogę się już doczekać następnego rozdziału <3 Dziękuję Ci za to fanfiction :-) To jest cudowne <333 Bardzo zaciekawiły mnie te akta Ashtona . Ja czuje, że on żyje <3

  OdpowiedzUsuń
 114. Hahahaa to bylo smieszne hhahaha Cake jako wlamywacze ? Omg beka
  A Cait kreci z Willem i on ja w koncu wyrucha i wtedy pojawi sie Ash i mu kutasa urwie :D

  OdpowiedzUsuń
 115. świetny, zapraszam do siebie :) http://zaklinaczkadusz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
zxvzxvz