piątek, 8 maja 2015

PREMIERA CIENIA

Jak niektórzy wiedzą, "Cień" zostanie wydany jako książka w formie papierowej oraz jako e-book. Rozpoczęłam współpracę z wydawnictwem Pearlic. Wciąż trwają edycje tekstu, z tego właśnie powodu na blogu panuje malutka cisza. Po 15tym maja zamierzam wrócić z #PUŁAPKĄ i zaskakiwać Was dalej! Przepraszam za opóźnienie, ale chciałam spełnić zarówno Wasze marzenie jak i moje. 


W związku z premierą, zostały ogłoszone konkursy, a mianowicie.

KONKURS NR. 1

Na najlepszą ilustrację do "Cienia"! 5 najlepszych prac zostanie zamieszczonych w oficjalnym wydaniu "Cienia" - ebooku oraz książce drukowanej.
Na zgłoszenia czekamy do 20. maja pod adresem: wydawnictwo@pearlic.pl. W tytule wpisujcie [KONKURS CIEN] imię + nazwisko. W treści podajcie swoje dokładne dane oraz opiszcie dokładnie, jaką scenę z książki zilustrowaliście. Warunki przyjmowania prac i dodatkowe zasady poniżej.
Warunki:
1. Praca w dowolnej technologii (cyfrowej, rysunek, grafika)
2. Rozdzielczość min. 300dpi (dot. również skanów), 1024x760px
3. Kolorystyka - odcienie szarości lub biało - czarne (duotone)
4. Format pliku .jpg, .png
Zasady:
1. Ilustracja związana z treścią książki, najlepiej z konkretną sceną
2. Jedna osoba = jedna ilustracja
3. Najlepsze 5 prac zostanie umieszczonych na kartach oficjalnego wydania "Cienia".
4. Z wygranymi skontaktujemy się do 7. dni od zakończenia konkursu.
5. Prace oceniać będzie wydawnictwo Pearlic.
6. Autor ilustracji musi posiadać do niej pełne prawa (zabronione jest kopiowanie lub przerysowanie fragmentów istniejących zdjęć, grafik, rysunków czy postaci)
7. Autor powinien udzielić wydawnictwu nieodpłatnej licencji na wykorzystanie ilustracji w wydaniu książki. Jednocześnie autor zachowuje pełne prawa do swojego dzieła z wyłączeniem wydania książki, w którym zostanie zamieszczona ilustracja, może więc swoje dzieło dowolnie publikować, również komercyjnie. Stosowna umowa zostanie sporządzona z laureatami konkursu po ogłoszeniu wyników.KONKURS NR. 2

Rozsyłajcie wieści o premierze Cienia! Pierwsze 3 osoby, które zaproszą najwięcej osób, otrzymają od wydawnictwa drukowany na płótnie plakat z okładką "Cienia".
Warunki:
1. Wysyłajcie do nas maile na adres: wydawnictwo@pearlic.pl.
2. W tytule wpisujcie [KONKURS2 CIEN] imię + nazwisko.
3. W treści podajcie swoje dokładne dane wraz z listą zaproszonych osób.
4. Decyduje oczywiście liczba osób, które realnie polubią profil wydawnictwa lub ten post i już wcześniej tego nie uczyniły (tylko nowe osoby).
5. Każdy uczestnik i osoba, która polubiła profil powinna udostępnić także poniższy post na swoim profilu:https://www.facebook.com/pearlicTests/posts/1587295364841994
6. Rozstrzygnięcie konkursu 15 maja.


KONKURS NR 3

Temat konkursu: Opowiadanie (dowolny gatunek literacki) na temat: "Jestem twoim CIENIEM, twoim ANIOŁEM STRÓŻEM".

Nagrody: 7 najlepszych opowiadań zostanie zamieszczonych w zbiorze opowiadań, który opublikujemy w księgarni (ksiegarnia.pearlic.pl). Dodatkowo przewidziane są nagrody dla pierwszych trzech miejsc:
1. miejsce: Drukowane wydanie "Cienia" (tuż po jego premierze) z autografem autorki + drukowany na płótnie plakat z okładką "Cienia"
2. miejsce: Ebook "Cień" (tuż po jego premierze) + drukowany na płótnie plakat z okładką "Cienia"
3. drukowany na płótnie plakat z okładką "Cienia"
Na zgłoszenia czekamy do 27. maja pod adresem: wydawnictwo@pearlic.pl. W tytule wpisujcie [KONKURS3 CIEN] imię + nazwisko. W treści podajcie swoje dokładne dane. Warunki przyjmowania prac i dodatkowe zasady poniżej.
Warunki:
1. Dowolny gatunek literacki
2. Tekst znormalizowany, czcionka Times New Roman, rozmiar 12
3. Minimalna długość tekstu 1 strona A4, maksymalna 5 stron A4
4. Format pliku .pdf
5. Podzielenie się postemhttps://www.facebook.com/pearlicTests/posts/1587295364841994 na swoim profilu
Zasady:
1. Praca wyczerpująca tematykę konkursu
2. Jedna osoba = jedna praca
3. Najlepsze 7 prac zostanie wydanych w formie mini zbioru opowiadań (ebook)
4. Z wygranymi skontaktujemy się do 7. dni od zakończenia konkursu.
5. Prace oceniać będzie wydawnictwo Pearlic.
6. Autor powinien udzielić wydawnictwu nieodpłatnej licencji na wykorzystanie tekstu w wydaniu książki. Jednocześnie autor zachowuje pełne prawa do swojego dzieła z wyłączeniem wydania książki, w którym zostanie zamieszczone, może więc swoje dzieło dowolnie publikować, również komercyjnie. Stosowna umowa zostanie sporządzona z laureatami konkursu po ogłoszeniu wyników.
7. Wydawnictwo zastrzega sobie odwołanie konkursu w przypadku gdy liczba zgłoszonych prac nie umożliwi obiektywnego rozstrzygnięcia konkursu (będzie zbyt mała). W takim przypadku pierwsze 7 osób które nadeślą prace otrzyma nagrody pocieszenia w postaci ebooków "Cień" lub plakatów.


Na temat konkursów można przeczytać na fanpage'u CIENIA oraz fanpage'u PEARLIC. Lajkujcie i sprawdzajcie strony, ponieważ będzie tam mnóstwo informacji odnośnie książki! :) Pozdrawiam! Trzymajcie się ciepło! :)PREMIERA "CIENIA" W POSTACI E-BOOK'A 1 CZERWCA 2015 ROKU! WIĘCEJ NA STRONIE WWW.PREMIERACIENIA.PEARLIC.PL


Jeżeli chcesz wesprzeć i rozgłośnić informację o wydaniu "Cienia" dołącz do wydarzenia (kliknij tutaj) oraz udostępnij jeden z postów (klik) (klik) (klik) na swoim profilu facebook'owym lub podaj dalej post na twitterze (klik) . Polecaj rodzinie i znajomym! Tweetuj TAG #PREMIERACIENIA! Pisz na temat premiery! Na pomocników czekają spoilery zarówno do "Cienia" jak i "Pułapki", a także niespodzianki! :)16 komentarzy:

 1. Boże, nie mogę się doczekać, aż "Cień" znajdzie sie na mojej półce <3

  OdpowiedzUsuń
 2. GRATULACJE!!! Pamiętam, jak dodałaś pierwszy rozdział i od tamtej pory śledziłam wszystko uważnie. Coraz bardziej zaskakiwałaś mnie z każdym postem, przybywało więcej fanów. A teraz wydasz własną książkę, (którą dopisuję do listy książek, które chcę kupić)! Mam nadzieję i życzę Ci z całego serca, aby na jednej się nie skończyło!!!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Gratuluje! Nigdy bym nie pomyślała, że Cień będzie w wersji książki. Jednak marzenia się spełniają! Musze kupić tą książkę.

  Zapraszam na moje ff o Niallu: www.thecall-fanfiction.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie. :3 Co jeżeli nie mam facebook'a a chcialabym wziąść udział w konkursie na opowiadanie. Czy jest to koniecznie potrzebne?
  Pozdrawiam Olcia ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!!! :D
  Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła kupić twoją książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 7. świetnie!
  trzymam kciuki i pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo chciałbym narysować coś jednak nie mam możliwości zeskanowania tego :c

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam pytanie!
  Czy w książce będzie coś pozmieniane (w sensie zdarzenia) czy tak samo jak tutaj na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 10. bdndjdndnm strasznie się cieszę i jestem ogromnie dumna. Ogromne gratki dla Ciebie kochana x muszę kupić tą książkę :D już nie mogę się doczekać :-* dziękuję za wszytsko x pamiętam pierwsze rozdziały a teraz .. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak JESTEŚ WSPANIAŁA :-*

  OdpowiedzUsuń
 11. JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ ABY MIEĆ TWOJĄ KSIĄŻKĘ W SWOICH ZBIORACH JESTEŚ CUDOWNA PISARKĄ I OCZYWIŚCIE CZEKAM NA NASTĘPNE ROZDZIAŁY PUŁAPKI :* :* :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej, komentarz trochę niezwiązany z notką, ale ile zapłaciłaś za wydanie Cienia?

  OdpowiedzUsuń
 13. Hej GRATULACJE! :D Tylko mam pytanko czy zmienią się imiona i nazwiska chodzi mi głównie o chłopaków z zespołu czy zostaną jednak zachowane?

  OdpowiedzUsuń
 14. Aaa! Nie moge się doczekac! To cudownie! ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Juz sobie wyobrazam książkę na mojej półce. <3 *.* kocham. Nie mogę sie doczekac xx

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
zxvzxvz