środa, 20 sierpnia 2014

Prolog

Muzyka > klik

Wielki budynek, ogrodzony ceglanym murem mieścił się w samym centrum North Ryde. Jego oficjalna nazwa brzmiała Macquarie Hospital, jednak tymczasowi oraz stali mieszkańcy zwali go po prostu wariatkowem. To własnie tam znajdował się niebezpieczny - bo tak określał swą osobę - Logan Fletcher. Słynny zabójca swojego dawnego przyjaciela Ashton'a Irwin'a oraz innych niewinnych ludzi spędzał czas w ośrodku zamkniętym w wyniku stwierdzenia choroby psychicznej uniemożliwiającej odbycie kary więziennej. Były członek gangu decyzją sądu został skazany na dożywocie. Czy słusznie? Można jedynie polemizować na ten temat.
Gdzieś wewnątrz ośrodka siedział on - zgarbiony, niezadowolony, ze wzrokiem mordercy. Zajmował miejsce na fotelu, w pokoju rozrywki i przyglądał się pomieszczeniu, kończąc na patrzeniu w okno. Nie podziwiał widoków - ptaków krążących po niebie czy pędzących chmur. Spoglądał zwyczajnie w tamtym kierunku, a można i nawet rzec, iż wgapiał się tępo w szybę. Wyglądał na zamyślonego. Obracał w palcach niewielki, czarny długopis, nie odrywając wzroku od upatrzonego punktu. Jego rozmyślania trwały zazwyczaj krótko, bo gdy tylko pielęgniarki zauważały bruneta bawiącego się niebezpiecznym w ich mniemaniu przyborem, automatycznie wzywały ochronę oraz opiekunów. Cała sytuacja rozpraszała wtedy Logan'a, więc kończył swe przemyślenia wiedząc, że może do nich wrócić jutro, pojutrze, a także za tydzień czy dwa. Świadomość, że spędzi w tym miejscu sporo czasu uspokajała go i pozwalała na wolniejsze tempo. Mimo dużej ilości czasu, refleksje powracały, gdy tylko przebywał sam, zamknięty w czterech ścianach koloru bieli. Położywszy się na łóżku, wracał do wspomnień dających mu maksimum satysfakcji. Dwa celne strzały, które non stop słyszał w swojej głowie wywoływały szeroki uśmiech na jego buzi. Odczuwał nawet motylki w brzuchu; te cudowne, ogarniające cię ciepło, które zazwyczaj pojawia się przy pocałunku lub dotyku twojego wybranka. Te piękne emocje, objawiające się przy magicznych, pełnych miłości sytuacjach, pojawiały się u Logan'a w zupełnie innych, o wiele gorszych momentach - podczas zabijania, krytykowania albo sprawiania bólu. Największą satysfakcje sprawiało mu zabójstwo Ashton'a Cienia Irwin'a. Jego emocje dostawały szału wraz ze wspomnieniem o jego śmierci. Czuł siłę, bezwarunkową siłę niosącą zagładę. Maniak? Całkiem możliwe.
Pewnego razu codzienny rytuał stosowany przez Logan'a w klinice został zakłócony. Rozległ się głośny, a zarazem nieprzyjemny dźwięk dzwonka - przypominającego szkolny, ale ten był nieco dłuższy i o wiele bardziej irytujący, gdyż słyszano go częściej - zwłaszcza wtedy, gdy przychodził czas na odwiedziny.
Korytarz pełen drzwi od pokojów pacjentów poprzedzała krata, podobna do celnej. Stanowiła zabezpieczenie, a przynajmniej tak twierdzili pracownicy ośrodka. Zanim odwiedzający przeszli przez potocznie zwaną bramkę, mieli za zadanie wpisać się na listę. Później każdy z nich dostawał przepustkę i mógł zobaczyć się z bliską mu osobą.
Logan nie miał z tym żadnego kłopotu, gdyż nikt nigdy nie odwiedził go w ośrodku. Nie sądził, że kiedykolwiek to się zmieni. Samotność nawet mu nie przeszkadzała. Od zawsze uważał, że przyjaciele tylko zawadzają. Z tego również powodu wyeliminował Connor'a Ticks'a. Zmiany jednak nadchodzą...  w najmniej oczekiwanych momentach.
Drzwi od jego pokoju otwarły się delikatnie. Brunet nie zwrócił na to uwagi. Pogwizdywał, jak to miał w zwyczaju. Każdy mógł go usłyszeć, będąc na korytarzu. Sąsiedzi nie raz skarżyli się na hałas. Fletcher dostawał setki upomnień, aczkolwiek żadne nie skutkowało.
Gdy głowa Logan'a impulsywnie przechyliła się w prawo po usłyszeniu skrzypnięcia drzwi, zamarł na widok odwiedzającego go mężczyzny. Pobladł, a jego bicie serca przyśpieszyło. Zdenerwowanie w jego ciele wzrosło z powodu człowieka stojącego naprzeciwko. Nie spodziewał się gości, a już na pewno nie sądził, że ktoś taki odwiedzi go, w dodatku tutaj.
Zmienił swoją pozycję z leżącej na siedzącą, kiedy mężczyzna zajął miejsce na krześle. Opiekun oznajmił, iż wizyta nie może trwać więcej niż dziesięć minut, a potem ulotnił się, zostawiając ich dwóch samych. Logan nie sprawiał wrażenia zadowolonego tą wizytą, gdyż wiedział, że za tymi odwiedzinami kryje się coś ważnego, niekoniecznie korzystnego dla jego osoby.
Zająwszy miejsce na krześle obok metalowego, usłanego białą pościelą łóżka, mężczyzna zlustrował Fletcher'a od stóp do głów wyrażając swoje niezadowolenie.
- Typowe - prychnął.
Dłonie bruneta zaciskały się. Próbował ukryć fakt, iż obecność tajemniczego chłopaka przyprawia go o migrenę i zbiera wokół niego negatywną energię. Jego gość natomiast wydawał się być rozluźniony i spokojny, jakby niewzruszony całą sytuacją.
- Zawsze musisz wszystko spieprzyć? - zapytał nieco rozczarowany - Przez twoje błędy musiałem wrócić do tej cholernej nory.
- Nikt cię o to nie prosił - warknął rozgoryczony Logan.
- A-a... - pokręcił palcem najpierw w lewo, a później w prawo - Błąd - uniósł brwi, mówiąc to jedno słowo melodyjnie - Jedna osoba owszem.
Przybysz sięgnął do kieszeni swojej kurtki. Wyjął małą kopertę i podał ją Logan'owi, prosząc, aby otworzył przesyłkę. W tym czasie kontynuował swój monolog.
- Jesteś idiotą, ale to chyba nie nowość - stwierdził bez ogródek - Myślisz, że rządzisz Sydney? Bo zabiłeś Cienia? Bzdura! - parsknął śmiechem, co tylko oburzyło Logan'a.
- Rządzę! - wydarł się - Ten śmieć nie żyje, więc teraz miasto jest moje.
- Jesteś tutaj już dwa miesiące, a z twoją głową coraz gorzej... - westchnął mężczyzna, łapiąc się za głowę. Chłopak czuł się źle, jakby rozmawiał z osobą w zaawansowanym stadium choroby psychicznej. Głęboko w umyśle coś podpowiadało mu, że właśnie tak jest. Logan miał problemy zdrowotne, na pewno. On nawet nie stąpał twardo po ziemi. Miał swój świat, gdzie przekonywał sam siebie, że jest królem i tego się trzymał. Tragiczne. - Cień nawet martwy wygrywa z takim kretynem, jakim jesteś ty - krytykował dalej bezimienny facet.
- Co masz na myśli? - zapytał Logan, nie rozumiejąc słów swojego gościa.
- To, że wsadził cię do wariatkowa, samemu pakując się do trumny. Zrobił z ciebie idiotę. - odparł - Nie masz jak kontrolować Sydney. Dałeś się złapać i poniżyć.
Racja. On miał rację. Dopiero wtedy do Logan'a dotarło, co takiego zrobił. Puścił Ashton'a wolno, nie zadając mu żadnego cierpienia. Tymczasem Irwin uniemożliwił mu dojście do władzy. Tak łatwo posłał go do diabła.. Logan popełnił błąd, duży błąd. Nie zyskał nic, a stracił wszystko. Zaczął uświadamiać sobie, że śmierć jego wroga zmieniła wiele rzeczy, ale nie na lepsze, zaś na gorsze. Nie powinien był ginąć w tak prosty sposób. Zamiast zemsty, Logan podarował mu wolność.
Brunet spojrzał na ścianę, nie chcąc patrzeć na mężczyznę. Nie śmiał przyznać mu racji, chociaż wiedział doskonale, że takową ma. Przeczesał włosy dłońmi, zastanawiając się nad resztą swojego życia. Zostanie w ośrodku dłuższy czas. Chęć zemsty więc musi odejść, bo nie ma możliwości jej zrealizowania... chyba, że....
Logan otworzył kopertę. Palcami wysunął z jej wnętrza prostokątną kartę. Nie była ona zwyczajną, prostą karteczką z liścikiem na niej zawartym.
As kier.
Zmarszczył czoło, przyglądając się drobiazgowi, który podarował mu gość. Kąciki jego ust uniosły się, tworząc tajemniczy półuśmiech. Widok wiadomości z drugiej strony nowej, wyciągniętej z świeżo wyrobionej talii karty oświecił go.
- Przyjmij albo odrzuć - odczytał - Czy ta gierka nie jest już nudna? - spytał, patrząc na swojego znajomego z dezaprobatą.
Mężczyzna wyprostował się, mierząc Logan'a wzrokiem. Westchnął ciężko. Przełożył swoją nogę na kolano i skrzyżował ręce. Czas leciał, a chłopak wyglądał na zniecierpliwionego. Towarzystwo Logan'a nie należało do jego ulubionych. Nie dziwne więc, że pragnął jak najszybciej zniknąć z tego miejsca. Miał lepsze rzeczy do roboty, a to było jedynie jego zleceniem.
- Widzisz Fletcher, może ty nie jesteś w stanie kontrolować Sydney, ale znalazł się ktoś, kto chętnie ci pomoże - zabrał głos - Na twoim miejscu przyjąłbym ofertę, skoro taką dostajesz. Gdybym to ja był pracodawcą... zostawiłbym cię tutaj na pastwę losu, abyś zdychał w męczarniach, bo jesteś jednym wielkim nic nie wartym kretynem i śmieciem.
- Uważaj do kogo mówisz - zagroził brunet, nie mając zamiaru pozwalać na jakiekolwiek obelgi kierowane w jego stronę.
- Chyba nie sądzisz, że się boję? - prychnął.
- Dlaczego on zamierza mi pomagać? - Logan wrócił do poprzedniego tematu - Nigdy przedtem nie paliło mu się do tego - pytał nieco pretensjonalnie, jakby ten pomysł wydawał się podejrzany, a nawet absurdalny.
- Cóż... wierz lub nie - wydął usta towarzysz, wzruszając ramionami - Ale on nigdy nie zostawia swoich. Nie wyobrażasz sobie, jak wściekły był, gdy opowiedziałem mu, co dzieje się w Sydney. Przysiągł mi, że zemści się na wszystkich, którzy przyczynili się do twojego pobytu tutaj. Oczywiście, jeżeli przyjmiesz ofertę.
Logan burknął coś pod nosem, brzmiącego jak przytaknięcie. Obracał w dłoni kartę, nie odrywając od niej wzroku. To była jego szansa. Mógł mieć wszystko albo zostać w szpitalu na zawsze z niczym. Był przekonany, że po wypowiedzeniu magicznego słowa "TAK" jego problemy znikną, a w najbliższym czasie znajdzie się na wolności, czego bardzo pragnął. W dodatku możliwość zemsty, która niespodziewanie pojawiła się jako bonus załączony w propozycji była o wiele bardziej kusząca niż zazwyczaj. Na jego czarnej liście pojawiła się osoba, przez którą całe to zamieszanie miało swój początek. Gdyby nie ona, jego życie potoczyłoby się zupełnie inaczej i zapewne teraz odpoczywałby w swojej willi, popijając whisky. Czemu więc nie skorzystać z tak dobrego układu, gdzie nie pobrudzisz sobie rąk, bo ktoś wykona całą brudną robotę za ciebie?
- W porządku - bąknął, chowając kartę do kieszeni - Skoro szuka rozrywki w formie zemsty, dam mu ją - mówił z nutką tajemniczości w głosie, dopóki jego ton nie zamienił się w ciężki i pełny powagi. Zacisnął szczękę, a przebiegły uśmiech zniknął z jego twarzy. - Przekaż mu, że ma zacząć od Caitlin Teasel. Niech sprawi, że Ashton będzie przewracał się w grobie, czując i widząc z piekła jej cierpienie.


_____________________________
guess who's back.. back.. back.. back again.. ^^
Jak zwykle.. skoro i rozdział to... ogłoszenia parafialne również.

Nowy szablon, który został zrobiony na spontanie. Podziękowania dla @irwinxhat
Po drugie - jak niektórzy zauważyli pod spodem, przed bannerami wattpadowymi widnieją bannery organizacji Karmimy psiaki oraz Pusta Miska. Kocham zwierzęta i chociaż w taki sposób staram się pomóc biednym psiakom ze schronisk w ciężkiej sytuacji oraz kociakom, dokarmiając je codziennie na stronie pustej miski poprzez kliknięcie. Może tematyka bloga jest zupełnie inna, ale moje serce po prostu bije dla zwierzaków i jak mogę im jakoś pomóc to pomagam. Fajnie by było, gdybyście również przyłączyli się do tych dwóch akcji.
Dla niektórych zaciekawionych - nie, nie zarabiam na tych bannerach, nie zdzieram z Waszych kliknięć pieniędzy. Wiem, że zapewne kilka osób miałoby z tym problem, a że nie należę do osób lubiących sprzeczki - nie planuję zarabiać na wyświetleniach, chociaż prawdopodobnie w ciągu miesiąca zarobiłabym może z pięć złotych (ale zawsze coś nie? hahahah). Te bannery są darmowe, znajdziecie je na obu stronach organizacji. Jeśli również posiadacie strony, blogi czy tym podobne - dodajcie bannery! Będzie super! Razem możemy zdziałać więcej. Pamiętajcie - człowiek może o wiele więcej niż zwierzę.

Nie wiem czy wszyscy widzieli ekstrazajebistyzwiastunzrobionyprzezcudownąsekjut, ale tak, już jest! I podziękowania dla sekjut za niego. Obejrzeć można tutaj:
oraz po lewej stronie w zakładce zwiastuny, gdzie znajdziecie także zwiastun części pierwszej oraz promo części drugiej.

Po lewej stronie macie coś takiego jak fanmail. Wyjaśniam o co chodzi.
Jest to nic innego jak e-mail do mnie. Ja Wasze wiadomości dostaje bezpośrednio na skrzynkę i odpisuję. Więc jeśli ktoś chce załatwić ze mną coś prywatnie, zapraszam własnie tam :)

Już jutro pojawi się wywiad ze mną na Internetowym Spisie (LINK TUTAJ) Mówiłam już o nim kiedyś, więc doczekaliście się. :) Mam nadzieję, że nie stracicie czasu czytając go. :) Wywiad bardzo miło przeprowadzony i na luzie. :)

Co jeszcze, co jeszcze.... hm....
no nie wiem. W każdym bądź razie..

Rozpoczynamy drugą część Cienia, czyli Pułapkę. ENJOY. Tweetujcie, rozkoszujcie się i róbcie co tylko uważacie za słuszne! Pozdrawiam mordeczki, kocham Was mocno i ściskam! xoxo

Jeśli przeczytałeś/aś skomentuj proszę. :)329 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Czyli Logan otrzymał ofertę współpracy. Z kim? Dowiemy się zapewne na końcu Pułapki...
   Ale pewnie to będzie pułapka dla Fletchera, przynajmniej ja tak rozumuję. Wplecie się w coś, co potem nie wyjdzie mu na dobre... Chociaż nie umiem sobie tego wyobrazić.
   A może to chodzi o Caitlin? Może to ona wpadnie w pułapkę?

   Jak zwykle, tajemniczy rozdział, a właściwie prolog. Tajemniczy i bardzo wciągający do refleksji na temat tego, jak będzie wyglądać Pułapka.
   Wiem, że to pytanie jest wkurzające, ale... Kiedy możemy się spodziewać pierwszego rozdziału? Czy będzie on jeszcze przed rokiem szkolnym?

   Usuń
  2. Doznałam ORGAZMU jak to zobaczyłam, ale jak to przeczytałam to mi jakoś znikł. :/ Jak dla mnie Aszti żyje ma się dobrze i jak to powiedziały fanki.
   : Bawi się z Caitlin :D XDDD
   NIe rozumiem nic z tego musze pewnie przeczytać jeszcze raz.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. o matko jest świetny ręce cały czas mi się trzęsą a serce bije jak oszalałe już chce rozdział omgggg nie wytrzymam!!!

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. OMG. Czy tylko ja czuje emocje i mało się nie posram? Logan nadal stary pierdzielony zjeb, a teraz coś zaczyna... nie podoba mi się to :/
   Ale rozdział i tak cuudny <3
   dziekuje i ily <3

   Usuń
 4. Odliczalam od 10. XD nareszcie! *o*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Taak, nareszcie <3
  lecę czytać i Czekam na rozdział ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. druga ide czytać sbfhasbdf / @Dejw_daj_folol

  OdpowiedzUsuń
 8. biegne czytac omg hcdfdtdfdusfdhdsg

  OdpowiedzUsuń
 9. BOŻE ZAWAŁ JEZU JEZU JEZU DAJCIE MI JUŻ ROZDZIAŁ EHNVRFGT

  OdpowiedzUsuń
 10. omg *.*
  - @czikahorana

  OdpowiedzUsuń
 11. O MÓJ BOŻE ! Kocham to opowiadanie i jestem bardzo dumna, że jakaś polska dziewczyna tyle osiągnęła <3 Dziękujemy Ci <33

  OdpowiedzUsuń
 12. krótko i zwięźle:
  bkjdf skvjlbkjogbdzijfbjkmjdvbknbjfdnvbjdmnvbjmsmadnfajbdgjkfankgvjg. AAAAAAAAAAA *o*

  dziękuję za uwage.

  OdpowiedzUsuń
 13. ŚWIETNE PEPE, JAK ZWYKLE SIĘ NIE ZAWIODŁAM :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. zajebiste ncbdjsakvnbkjn

  OdpowiedzUsuń
 15. Wow...
  Pepe jesteś genialna !

  OdpowiedzUsuń
 16. rozdział jest genialny, fantastyczny i genialny, czekam już na 1 rozdział pułapki... weny !!

  OdpowiedzUsuń
 17. pepe jak ty to robisz???? myślałam, że sie zaraz zsikam przed tym z emocji a teraz dlatego, że to było takie dobre
  zostań moim jodą pls

  OdpowiedzUsuń
 18. OMG :O Wiedziałam, że Logan trafi do takiego miejsca, ale kim jest ten tajemniczy gość? Strasznie mnie to ciekawi, czekam więc na kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 19. JEZU COO OMG TO JEST CUDOWNE JEZU TAK BARDZO JESTEM Z CIEBIE DUMNA PEPE, ŻE SAMA JUŻ NIE WIEM CO NAPISAĆ JEJKU POLSKA DZIEWCZYNA TYLE OSIĄGNĘŁA ♥ MILION WYŚWIETLEŃ >>>>>>
  ALE TEN ROZDZIAŁ JEST MEGA
  BTW KIM JEST TEN GOŚCIU?
  CZEKAM NA KOLEJNY, BO AKCJA JUŻ JEST
  @grandexlly

  OdpowiedzUsuń
 20. Domyślam soę kilku spraw, choć wciąż nie mogę być pewna. Niczego nie można być pewnym w pułapce. Świetnie piszesz, pepe./ @callherdemi

  OdpowiedzUsuń
 21. Jest niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 22. OMG QKWUYEVGFJADS

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja pierdziele. Logan to chuj i niech spierdala od Caitlin bo Ash zrobi mu takie paranormal activity ( przepraszam za błędy ale nie pamiętam jak to się pisze lel) że się zesra. Tak mnie zaciekawiła Pułapka, że nie mogę doczekać się jej fabuły. ❤

  OdpowiedzUsuń
 24. NAJPIERW CIEŃ, POTEM INNE TWOJE FANFICTION A TERAZ PUŁAPKA... JAKIM CUDEM JA JESZCZE ŻYJĘ?! UWIELBIAM CIĘ PEPE! ♥♥ WYJDŹ ZA MNIE! PROSZĘ!

  OdpowiedzUsuń
 25. OMG! Ja chcę już 1 rozdział.. Jestem ciekawa kim jest tajemniczy gość, czy gang cienia utrzymuje kontakt z Cait, no i co się stanie z Cait. Pepe jesteś najlepsza ☺

  OdpowiedzUsuń
 26. kurwakurwakurwakurwa omg umieram

  OdpowiedzUsuń
 27. omg omg omg omg omg PEPE JESTEŚ GENIALNA!!! ILYSM♥♥

  OdpowiedzUsuń
 28. Pepcia jestem tak mocniutko z Cieboe dumna <3 czekam na wiecej sgvwegweg

  OdpowiedzUsuń
 29. świetnie się zaczyna, strasznie mnie wciągnęło! :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Zaczyna się zabawa.
  Tak, chcę już pierwszy rozdział. Jak żyć!

  OdpowiedzUsuń
 31. Cudowne, wow... - @Basiak56

  OdpowiedzUsuń
 32. umarłam omg sadfghjgfdasdfghjhjnfdsaa

  OdpowiedzUsuń
 33. cholera jasna, to jest genialne
  opłacało się czekać, jezu chcę już rozdział
  @drewsec

  OdpowiedzUsuń
 34. Doczekałam się w końcu!:D
  Tak myślałam, że Logan będzie z wariatkowa chciał zemścić się na Caitlin...

  OdpowiedzUsuń
 35. JEZU TO JEST TAKIE JKDSDNONDFKDFSN
  KURDĘ ŚWIETNE *O*

  OdpowiedzUsuń
 36. nie żyje, ok hdvgcfilcfvrcferjcdbejklxdb

  OdpowiedzUsuń
 37. Omg niech ten chuj spróbuje zrobić coś caitlin!! Ciekawie się zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 38. O MÓJ BOŻE MAM CHYBA ZAWAŁ

  OdpowiedzUsuń
 39. JUŻ WIEM NA 99% KTO WRÓCIŁ OMG (ZACZNĘ PRACOWAĆ W W11 LMAO)
  ROZDZIAŁ JEST MEGA. MAM NADZIEJĘ, ŻE CIEŃ SZYBKO WRÓCI FJAKFJAKJA. IDK CZEMU, ALE JAKOŚ NIE WIERZĘ, ŻE ASH UMARŁ XD
  CZEKAM NA KOLEJNY ROZDZIAŁ. JESTEŚ GENIALNA.

  OdpowiedzUsuń
 40. UMARŁAM, UMARŁAM, DEAD

  P.S. Uznałam, że w trumnie jakoś tak samotno, więc poszłam do Ash'a i razem czekamy na pierwszy rozdział ;) Ash chyba jest baaardzo wkurzony na Logana

  Chyba

  @luvmywelli

  OdpowiedzUsuń
 41. Jezu to jest, cudowne, PEPE kocham cię za to jak piszesz, to jest cudowne <333

  OdpowiedzUsuń
 42. To straszne
  Nie wiem czemu, ale straszne xD
  skjvksopjgwjgewgw

  OdpowiedzUsuń
 43. OJEZUNIE
  OMFG
  @ashtonzlouis

  OdpowiedzUsuń
 44. perfekcyjne, zresztą jak zawsze @bestii_

  OdpowiedzUsuń
 45. TEN KTOŚ TO PEWNIE NOWY BOHATER PRZYSŁANY PRZEZ BRATA LOGANA MÓWIE WAM

  OdpowiedzUsuń
 46. JA PIERDOLE PEPE
  PROSZE NIECH NIE ROBIA NIC CAITLIN
  ALE PO CO JA PROSZE SKORO WIEM, ZE I TAK JEJ COS ZROBIA LMAO
  OGOLNIE, PROLOG ZAJEBISTY I PULAPKA NA 100% TEZ BEDZIE ZAJEBISTA
  @HORSIEIRWIN

  OdpowiedzUsuń
 47. Boże ten prolog bxhdhxjd
  Logan ten śmieć... Jak ja go nienawidze
  Tak bardzo boję się o Caitlin
  Świetny zwiastun... Mam gesia skorke jak go ogladam jxbshdh
  Życzę weny @luvmylukeyy

  OdpowiedzUsuń
 48. O MATKO! CO KTO GDZIE JAK?! AAAA NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JUŻ! najlepiej! x

  OdpowiedzUsuń
 49. omg,omg,omg U M A R Ł A M

  OdpowiedzUsuń
 50. Pepe jesteś cudowna! Skakałam dzisiaj z radości czekając na ten moment *-* Boże znowu jakieś tajemnice XD Bez Ashtona już trochę dziwnie, ale myślę że i tak będzie wspaniale ;) @awhhmyperrie

  OdpowiedzUsuń
 51. MAM.KURWA.ZAWAŁ :)) @Aww_MyAsh

  OdpowiedzUsuń
 52. omg ja pierdole o kuwa! sijdfhsiuehsidfk
  zabiłaś mnie! ale żyję! ijshrfiuejskdhf o ja pierdole
  sjdfhbsuidkjf Boziu dawać mi tu już pierwszy rozdział jdfksdhsjdk <3
  nie mogę się doczekać jkdshfnjskdhfsnkjdf

  OdpowiedzUsuń
 53. O M G DO OSÓB KTÓRE MÓWIŁY, ŻE PUŁAPKA BEDZIE NUDNA BEZ ASHTONA- TERAZ PRAGNĘ ZAŚMIAĆ SIE WAM W TWARZ JXBDJCHDXB GENIALNIE SIE ZAPOWIADA
  @tenangelss

  OdpowiedzUsuń
 54. BOŻE NIE MOGE ODDYCHAĆ PEPE JESTEŚ GENIALNA AJSBDKSAJHBASKJBJA

  btw SĄDZĘ, ŻE TO BRAT LOGAN'A ALE TO TYLKO MOJA ROZKMINA
  @hellomyswaggie

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten gościu to ten Will co nie?
  A ten co mu zlecił to brat Logana?
  Karta, nwm czemu skojarzyła mi się z Jokerem.
  A skoro Joker jest to Batman też być musi.
  Prolog megawyjebanywkosmos.
  Czekam na cd...
  @nata_nox

  OdpowiedzUsuń
 56. Omg ! Prolog genialny, mam wrażenie, że "pracodawcą" Logana jest jego brat, a przez zwiastun pułapki mam jeszcze więcej pytań. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału

  OdpowiedzUsuń
 57. Pepe rozjebalas system @ewwmylife

  OdpowiedzUsuń
 58. trzęsę się, zajebiste *-*

  OdpowiedzUsuń
 59. O MÓJ BOŻE
  UMARŁAM
  CUDOWNY
  ZAJEBISTY
  WSPANIAŁY
  ♥♥♥♥
  CHCE JUŻ 1 ROZDZIAŁ
  NIE WYTRZYMAM
  LAGHVHHFDAHL ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 60. OMG! Będę czytać, czytać i jeszcze raz czytać <33 Boskie! Będzie się działo! Nie mogę się doczekać dalej, Jezu kocham to... Najlepsze opowiadanie jakie dotychczas czytałam! Nie jest przesadnie ckliwe i bardzo dobrze! Nie lubię romansów, a ta brutalność tak urozmaica tą historię, że nie raz z emocji miałam ochotę się poryczeć.
  Jesteś genialna, genialnie piszesz i po prostu GENIALNE!

  <33
  /Zuz

  OdpowiedzUsuń
 61. genialny, juz po prostu nie mogłam wytrzymac tych 20 dni czekajac na pułapke. serio prolog jest rewelacyjny nie moge sie doczekac kolejnych rozdziałow xxx ;***

  OdpowiedzUsuń
 62. No no Pepe czekam na rozdział z niecierpliwością!!! Wow ten prolog był cholernie intrygujący, czytałam z zapartym tchem, czekam na więcej @irwiniism

  OdpowiedzUsuń
 63. O MÓJ BOŻE !! TRZĘSĘ SIĘ !!!

  OdpowiedzUsuń
 64. Kiedy następne? :O
  Boże nie mogę się doczekać *.*

  OdpowiedzUsuń
 65. Nareszcie! Doczekałam się prologu który jest genialny, druga część zapowiada się naprawdę ciekawie. Biedna Caitlin nigdy chyba nie będzie miała spokoju. Jednak już nie mogę doczekać się pierwszego rozdziału :3

  OdpowiedzUsuń
 66. Jeju, cudowny prolog! Świetnie napisany, taki tajemniczy. Cholera jasna, tego się nie spodziewałam! <3
  Chcę więcej!
  @zzose

  OdpowiedzUsuń
 67. AJDDHJJAJJDJFJEUUJDJJDSKKEOIJFJEUAIDEIW

  OdpowiedzUsuń
 68. JEZUUUUUU SHJFSIKHUAHFASJFNAEUY UMARŁAM *-*

  OdpowiedzUsuń
 69. awwwwwwwwwwww niesamowity *.* no po prostu kocham cię PePe czekam na nexta coś czuje, że będzie jeszcze bardziej emocjonujący niż prolog XD

  OdpowiedzUsuń
 70. Omg ❤ Ale się darłam jak wyszedł rozdział :3 świetny jak zawsze ale pytanko! Kiedy next?!

  OdpowiedzUsuń
 71. no i zaczynamy fangirling <3 :D
  ~@dont_you_say

  OdpowiedzUsuń
 72. OMG wyraża więcej niż tysiąc słów
  Teraz czekać na 1 rozdział!!
  @Sandiii03XD

  OdpowiedzUsuń
 73. BOŻE BOŻE MAM ZAWAŁ... JA JUŻ CHCĘ PIERWSZY ROZDZIAŁ. TAK BARDZO CHCĘ @xBrooklyn_Girl

  OdpowiedzUsuń
 74. wow, rany asdgsdgjkkjgsaadhk

  OdpowiedzUsuń
 75. Boże. ;--; *-* Dawaj już kolejny. Ja chcę zobaczyć wielkie wejście Ashtona..

  OdpowiedzUsuń
 76. OMG !! CO? JAK? NIIEEEE ODWPIERDOLCIE SIE OD CAITLIN! HAHA CHCĘ JUŻ NASTĘPNY ♥ GIENIALNY PROLOG AWW *-* CIEKAWE KIM JEST TEN TYP CO PRZYLAZŁ DO LOGANA.. HM...LOVE YOU XX DO NASTEPNEGO ^^

  OdpowiedzUsuń
 77. vlehbvqeiubrgiu2gu2594ghv-u34b gjc5vh4p n2
  Już, już już JEST bvriuwbguq9bgc
  I oczywiście świetny
  PROLOG ;)))

  OdpowiedzUsuń
 78. Świetny :*** Czekam na nexta :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, muszę jeszcze Ci coś powiedzieć. Znalazłam tego bloga przypadkowo, przez znajomą. Nie żałuję. Wiesz dlaczego ? Bo nie wiedziałam nawet kto to nawet Ashton Irwin, ani Luke Hemmings. Teraz znam ich obu i uwielbiam ich muzykę. W sumie to dzięki Tobie ich poznałam. Poznałam ich i mogę powiedzieć,że jestem ich fanką. A wcześniej mogiła. Nic nie wiedziałam, tylko rap i inne bzdury. Odkąd zaczęłam czytać Cienia wszystko się zmieniło. Wszystko. Dziękuję,że go piszesz i że masz jeszcze cierpliwość do "kiedy kolejny rozdział". Pozdrawiam :***
   PS. Ciężko było mi odszukać mój poprzedni komentarz. Cała Polska żyje Cieniem, normalnie :***

   Usuń
 79. Ciekawe, kto może być tą osobą, która chce pomóc Loganowi... Kurde, ja nie mogę czekać na kolejny noo, chcę teraz XD
  Ale wiem, jak to jest z pisaniem...
  Buziole :*

  OdpowiedzUsuń
 80. JEDYNE CO MOGĘ W TYM MOMENCIE POWIEDZIEĆ TO JA PIERDOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  OdpowiedzUsuń
 81. obożebozebożebożeboże! O 20 jak zobaczylam odliczanie to zaczelam biegac w kolko po pokoju i siadalam co jakis czas zeby znowu obejrzec zwiastun! I sie doczekałam!
  Boże, jak ja to kocham. To będzie takie ku*ewsko zajebiste, wiem to!
  Nie mogę się doczekać rozdziałów i mam nadzieję, że na Wattpadzie będzie dodawane regularnie bo częściej korzystam z Wattpada na telefonie, a lubię być na bieżąco ^^

  OdpowiedzUsuń
 82. OMG
  Nawet nie wiem co napisać...
  Cudowne, a zarazem straszne :o Już na prawdę nie wiem co się będzie działo dalej i straciłam wszystkie teorie...
  Teraz wszyscy będziemy w PUŁAPCE aż do pierwszego rozdziału (taki tam nieśmieszy żart), haha xd
  Uważam, że wykonałaś kawał dobrej roboty! Kocham Cię, Pepe ;*
  @Martuu69

  OdpowiedzUsuń
 83. Dlaczego ty tak świetnie piszesz?
  Dlaczego ty nas tak męczysz?
  Dlaczego tu jest tyle tajemnic?
  Tyle pytań.....
  Boże tak bardzo kocham ten ff. ♥♥♥ Jesteś niesamowita, niektóre pisarki, które wydały książki nie dorastają Ci do pięt. Ja nie wiem już co mam pisać. Wgl uduś mnie bo to mój pierwszy komentarz....
  Ale tak mi tego brakowało, że musiałam to dzisiaj zrobić.
  Dziękuje Ci za to, że to piszesz. I przepraszam za wszystkie moje myśli po finale. xd
  Wielbię Cię. ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 84. łoooo kurwa <3 sabkfdjbvdsgbf.... tak dłguo wyczekiwany prolog i DRUGA CZĘŚĆ <3 SJKFLKDBHVDBFV *-* boskie, cudowne, świetne, zajebiste, kurewsko dobre, nie wiem jak inaczej można to określić ;o <3 już nie mogę doczekać się pierwszego rozdziału jsdbvkdvcuids <3 dodaj szybko albo wybuchnę od nadmiaru emocji i będziesz mnie miała na sumieniu xD <3
  Love <3
  @always4Jusstin xx

  OdpowiedzUsuń
 85. Czyżby brat Logana powrócił?
  Jezu, zajebisty. Tajemniczy... daje trochę do myślenia. Wspaniały. Cholera! Już nie mogę się doczekać rozdziału. Boże, Boże, Boże.... Pepe, co Ty robisz z moim życiem?

  OdpowiedzUsuń
 86. UMIERAM CHCE WIĘCEJ *____*

  OdpowiedzUsuń
 87. Boże ahgajdaykyilahugudfial strasznie podoba mi się, że narracja 3 osobowa haha
  z niecierpliwością czekam na pierwszy rozdział!
  @brooksmyhero

  OdpowiedzUsuń
 88. ASHTON żyje i koniec kropka

  OdpowiedzUsuń
 89. Genialny prolog! już nie mogę się doczekac rozdziałó ^^ pepe jak ty to robisz? jesteś coraz lepsza!!!!!!!!! ily xxx

  OdpowiedzUsuń
 90. Myślę że chodzi o Seana

  OdpowiedzUsuń
 91. Pepe rozjebałaś system tym Prologiem.
  Tyle emocji za jednym razem. Jezuś nie mogę się ogarnąć. gfvbhdncmxjnd
  Okey. Już spokój, Paula ogarnij emocje.
  Więc powiem to tak:

  Początek - śmiech bo Logan w psychiatryku,
  jakoś w połowie - Ash?! Czy to ty?!
  koniec - kurwa zabije.

  To tyle. Dziękuję za uwagę. x

  Pozdrawiam, @xbelieveyoux

  OdpowiedzUsuń
 92. robi sie ciekawie!!!!! myślałam ,że ten rozdział będzie lepszy ale wszystko idzie w dobrym kierunku (:

  OdpowiedzUsuń
 93. omg to pewnie byl Will tam u logana
  idealne wprowadzenie w druga czesc
  kocham cie Pepe !!
  trzy razy miałam dzisiaj Ash'a na 6obcy :D
  najszczesliwszy dzien ever !!!

  OdpowiedzUsuń
 94. OMG! Zapowiada się mega cudownie! ^^ Już nie mogę się doczekać!!

  OdpowiedzUsuń
 95. Jeju Prolog jest taki boski, że już nie mogę się doczekać rozdziału. Czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
 96. OMFG! No Pepe nareszcie! Tak długo czekałam! Logan nie może wyjść z psychola! Nie! Ja się domyślam kto go wyciągnął. I mam nadzieje że jakże cudowny brat Logana, Sean nie powrócił do Sydney. A Caitlin znów ma kłopoty :/ ech... biedna :( Ash zmartwychwstan i ją ratuj :)
  Cóż pepciu kocham cię (ale to już wiesz) <3 czekam na pierwszy rozdział :) pozdrawiam ;) @LockyKitty

  OdpowiedzUsuń
 97. vndhghsrbgzknhhsgncv boże nie wierze *.* nie moge się doczekać następnych rozdziałów !!
  Jesteś niesamowita :* <3

  OdpowiedzUsuń
 98. ♥ kocham kocham kocham ♥

  OdpowiedzUsuń
 99. OMG OMG tylko tyle mogę powiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 100. kochana Pepe :') prolog oczywiście kndhsjsksskm a jakże by inaczej,czekam na 1 rozdział i oby był szybko,bo długo nie wytrzymam *.*
  nie ma tu nic,do czego mogłabym się przyczepić haha,NIESAMOWITE <3

  OdpowiedzUsuń
 101. KOOOOOOCHAM!!! Nie mogłam się już doczekać. Prolog booooski *.* Czekam na następny. Po prostu Cię uwielbiam !!! <3

  OdpowiedzUsuń
 102. Hkhdlgdkhdkgdihdogd
  @Karu_xxx

  OdpowiedzUsuń
 103. O SKURWESYN AWJDKDMDLSLSMS

  OdpowiedzUsuń
 104. no i się doczekaliśmy :) czekam na 1 rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 105. I LOVE IT OMG TO JEST ZARĄBISTE GJFSNGJKLFDN ZAJEBISTE I WSZYSTKO OGÓLNIE JEJCIU I LOVE YOU

  OdpowiedzUsuń
 106. KOCHAAM
  JESTES NIESAMOWITA
  CZEKAM NA 1 ROZDZ

  OdpowiedzUsuń
 107. O mój boże to jest takie fjsdfndsffnzskgbdfn. *o*
  @blcksheepxo

  OdpowiedzUsuń
 108. O MÓJ BOŻE NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ ZA DUŻO EMOCJI JEZU CUDOWNY @Swag_on_Bieebs

  OdpowiedzUsuń
 109. Daję głowę, że to ktoś od brata Fletchera

  OdpowiedzUsuń
 110. O Boż...
  Takiego prologu to się nie spodziewałam. Był cudowny. Ale... Ja Chcę WIĘCEJ !
  Nie mogę się doczekać twojego następnego arcydzieła ;D
  Pozdro ;*

  OdpowiedzUsuń
 111. O kurcze.. ale się pokreciło

  OdpowiedzUsuń
 112. Oj Pepe masz następną nieżyjącą osobę na sumieniu... czyli mnie. umarłam..... zajebisty ghfghsdbfbvbhvbhvukimmJBFJBVHVHSHVHBVHVKDVKFVDBNVBVSVVFHBDHVBHBVHDBVHBVHDBBHBvdhbvhbvsbhjvbbjhhhjjdbvsldgjrbvb. już nie mogę doczekać się 1 rozdziału. :D
  @BananaHorana

  OdpowiedzUsuń
 113. Tak długo czekałam i się doczekałam, i powiem Ci, że opłacało się. Jednak moje nadzieje co do tego, że Ash żyje rozwiały się więc jest mi trochę smutno, w głębi duszy miałam nadzieję, że jednak żyje. Ale pomimo tego prolog jest świetny, ma wszystko co powinien mieć i niesamowicie zachęca do czytania :)
  http://thestreet-fanfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. OMG to jest świetne :-) nie mogę się doczekać rozdziału :-) jesteś po prostu cudowna <3

  OdpowiedzUsuń
 115. taki idealny omg srgftvshgdvfhdhd

  OdpowiedzUsuń
 116. O.M.G
  Niesamowity!!! <333
  Czekam z niecierpliwością na rozdział 1 ;33

  OdpowiedzUsuń
 117. Złapałam cię jak mówiłaś, że Cień nie żyje. I to jest to, co piszesz za każdym razem. Więc, Cień może nie żyje, ale Ashton tak. Wiem, że tam na pogrzebie stał wtedy na wzgórzu. Jestem ciekawa, jak upozorował śmierć, mam nadzieję, że dowiemy się niedługo.. :)))
  PS bardzo zainteresowałaś mnie tym prologiem, czyżby powrócił brat Logana? A może to ktoś zupełnie inny, kogo my jeszcze nie znamy...

  OdpowiedzUsuń
 118. Świetny rozdział.
  Już nie mogę się doczekać następnej części.
  Pozdrawiam ;)
  S.

  OdpowiedzUsuń
 119. Nareszcie! Myślałam, że nigdy się nie doczekam :) Teraz czekać na 1 rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 120. OMG *.*
  rozdział mega, a właściwie prolog xd
  no to teraz czekamy na kolejny, dodawaj szybko :3

  OdpowiedzUsuń
 121. OŁEMDŻI oby Ashton zmartwychwstał. Jeszcze nie wiem jak to zrobi, ale cień bez cienia to nie to samo. Poza tym ktoś musi uratować Caitlin :D z niecierpliwością czekam na next i weny życzę :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to Pułapka...xD
   Iiii on musi żyć <3

   Usuń
 122. IDEALNE ROZPOCZĘCIE!
  DSNJKNBSCKJDBNK

  OdpowiedzUsuń
 123. KOCHAM !! BOZE POPŁAKAŁAM SIĘ JAK PRZECZYTAŁAM ŻE ASHTON CIEŃ IRWIN NIE ŻYJE! LOGAN ROZMAWIAŁ Z BRATEM SWOIM MÓWIĘ WAM ! BOŻE KOCHAMM TO FF ! ♥♥♥♥ @ILoveYouLiam69

  OdpowiedzUsuń
 124. JENY CHCĘ NASTĘPNY I NASTĘPNY I NASTĘPNY OMG

  OdpowiedzUsuń
 125. NO OCZYWISCIE ZE GENIALNY! ;3
  JEZU KOCHAM CIE <3 SUPER PISZESZ
  ZYCZE WENY ;)
  P.S. INFORMUJ MNIE @malikowa_27
  +zapraszam do mnie ;3 xx
  fucking-race-for-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 126. A gdzie mój Ashton ?! ;(

  OdpowiedzUsuń
 127. BOŻE JAK ZAWSZE!! TAKIE FGHJDGHKDFJGHF I TO TŻYMANIE W NIEPEWNOŚCI , KTO ODWIEDZIŁ LOGAN'A ... KOCHAM <3

  OdpowiedzUsuń
 128. Boże, to jest piękne abxhshcjd kocham Cie Pepe i dziękuje Ci za tak wspaniałe ff, jest prawie od początku moim ulubionym, chociaż nie jestem 5sosfam, ale je kocham.
  Myślę że tą osobą ktora ma pomóc Loganowi to ten jego brat, ale idk
  @hazzakamyangel

  OdpowiedzUsuń
 129. Czytam, czytam, czytam. Jeju, genialne! Wydaje mi się, że to wrócił Sean i dla niego będzie pracował, chociaż nie ma go chyba w bohaterach. No ale nic, jestem może głupia, ale tak uważam. Zabronić mi nie można. Czekam na pierwszy rozdział i mam nadzieję, że ta część skończy się szczęśliwie, a nie jak pierwsza: śmiercią głównego bohatera. Kocham Cię, pepe! x

  OdpowiedzUsuń
 130. Wow, no nie spodziewałam się tego.
  Nie wpadłam na to że prolog będzie o Loganie.
  Czyli już wiemy że te karty to o nim.
  Ciekawe kim był ten mężczyzna i kto pomoże Fletcherowi w zabiciu Caitlin.
  Nie zostaje mi nic innego jak czekać na 1rozdział.
  Weny życze ;)

  OdpowiedzUsuń
 131. Omg, dodawaj 1 rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 132. Masakra :O Genialne ale teraz jeszcze bardziej boję sie o Catlin ! Ashton where are you !! @I_mLikeMagic

  OdpowiedzUsuń
 133. OMFG! Toooooo jeeeeeeeeestttttt geeeeeeeenialllllllllneeeeeeee! Koooooocham toooooooooo opooooooooooowiadanieeeeeeee. No i rzecz jasna ciebie Pepe. Kiedy następny?

  OdpowiedzUsuń
 134. Jezuu <3 Przykurwisty :*

  OdpowiedzUsuń
 135. to jest zajebiste!!!!! w miejscu nie umiem wysiedzieć :D
  więcejwięcejwięcejproszęwięcej <3

  OdpowiedzUsuń
 136. Och tak sie cieszę coś czuję że tym razem także doprowadzisz mnie do płaczu :/ ale co tam czekam na dalsze części ❤️💋😘 Łiiiii

  OdpowiedzUsuń
 137. Nie żyje...... Boże kocham to, jezuuuuuuu <3 kocham cię pepe

  OdpowiedzUsuń
 138. O, Boże! Umarłam kurwa umarłam. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 139. O BOŻE !!!!!!! TO JEST ZAJEBISTE !!!!!!!!! CZEKAM NA 1 ROZDZIAŁ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ !!!!!!! PO PROSTU KOCHAM CIĘ DZIEWCZYNO I TWOJĄ TWÓRCZOŚĆ !!!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 140. JA CZEKAM NA TO AZ ASH PRZYJDZIE DO LOGANA I POWIE: SUPRAJS!!!

  OdpowiedzUsuń
 141. Warto było czekać ! Pepe jesteś wielkim pisarskim geniuszem ! i ta akcjia z tym goście to pewnie człowiek jego starszego brata

  OdpowiedzUsuń
 142. Mam wrażenie, że to brat Logana, tylko jeszcze nie wiem czy obecny przy Loganie czy nadawca wiadomości. Ale i tak OMG świetny, nie mogłam się doczekać ♡♡

  OdpowiedzUsuń
 143. JEZUS NIE WIEM KTO PRZYSZEDŁ DO NIEGO ALE WIEM ŻE TEN KTOŚ POWIEDZIAŁ JEGO BRATU O TYM CO SIĘ DZIEJE W SYDNEY CHYBA NIE WIEM IDK ALE BOŻE BIEDNA CAITLIN OMG ASHTON ŁER AR JU @PERFZJMALIK

  OdpowiedzUsuń
 144. ahhahah ja aka głupia myślalam że nagle ash żywy przyszedł do logana no ale bd świetny nie moę si ę doczekać nastepnego

  OdpowiedzUsuń
 145. rozdział idealny jak zawsze ♥ czekam na następny : )

  OdpowiedzUsuń
 146. ASDFGHJKLOPUJADHJKBMXCBJBAKDHSBKDBAJFMDAKJSAHGFL
  TAK SIĘ NIE MOGŁAM DOCZEKAĆ ♥
  boże kto to był u Logan'a? na początku myślałam, że jego brat ale potem stwierdziłam, że list jest od jego brata, a teraz myślę, że sama nie wiem, bo po naszej kochanej Pepe wszystkiego się można spodziewać.
  ale na pewno nie zmienię zdania, ze CIEŃ PRZEŻYŁ I JESZCZE WPIERDOLI FLETCHER'OWI .
  no i cudowny zwiastun <3
  czekam na rozdział, życzę weny ^^
  ILYSM ♥
  @hugforyoubae

  OdpowiedzUsuń
 147. jeju <3 przecudowny prolog <3 powinni Ci Pepe na prawdę zaproponować napisanie Cienia jako książki :D! xxxx

  OdpowiedzUsuń
 148. Pepe co ty ze mną robisz, kobieto?!
  Czytałam z zapartym tchem bo omg to jest zajebiste.
  Moje emocje są teraz takie asjdgsaf że nie wiem co pisać wiec po prostu napisze DZIEKUJE!

  ŻE PISZESZ DRUGĄ CZEŚĆ HAH I ZA TO ŻE JESTES :-)

  No wiec rozdział.
  Kim do cholery jest ten tajemniczy przybysz? Moja pierwsza myśl SEAN i wydarłam sie na cały dom SZON TO SZON. lel wtf?
  ale potem tak nagle pomyslałam, nie... to nie on.. może Calum, albo Michael albo Luke. a potem znowu nie.. i takie NO KURWA TO KTO?
  I takie. To może WILL?!
  Ale też jakos dziwnie wiec po prostu wole nie zgadywać bo rownie dobrze to moze byc ciotka Eleanor lolz ale zmieniła płeć heh heh heh. nie śmieszne. :c

  HMM HMM HMM PSYCHOL YEAH LOGAN W PSYCHIATRYKU SOBIE SIEDZI I BAWI SIE DŁUGOPISEM CO ZA NIEDOJEB XDDDDD

  Ale kim do cholery jest ten cwel co go odwiedził i wtf ktos go odwiedził?!
  Loguś był foreva alone, o jakże mi przykro, aż wcale.

  COŚ ŹLE ZROZUMIAŁAM BO MYSLALAM ZE ON MU PIEPRZYŁ ZE ASHTON ZYJE A LOGUŚ UTKNĄŁ W BIGOSIE ALBO W KUPIE XD czy jak to tam sie mowi xD

  Rozjebałaś system, rozjebałaś mnie na części pierwsze.
  Wypiłam całą wode w szklance którą miałam obok z emocji hehe fest.

  OOO DOSTAŁAM WENY! MAM SWOJĄ ROZKMINE XD

  TEN FAGAS CZARNY DAŁ LOGANOWI TĄ KARTĘ ŻEBY LOGAN SOBIE Z NIĄ ROZMAWIAŁ BO W KONCU POZIOM JEGO CHOROBY PSYCHICZNEJ JEST TAKI ŻE ROZMAWIA ZE ŚCIANAMI. LOGAN NIE BEDZIE JUZ FOREVER ALONE BO TA TAJEMNICZA KARTA BEDZIE MU TOWARZYSZYC.

  HEHEHE

  Joł Pepe koncze koemntarz bo to co ja tu powypisywałam jest straszne, i tak sie zastanawiam ze to ja powinnam wylądować w psychiatryku, ze wzgledu na moja zryta psychike i milosc do tego fanfica.

  I TERAZ CZEKAĆ NA 1 ROZDZIAŁ ASFDHASJFGHASFJ
  NIE RADZE SOBIE SERIO
  I teraz gdzieś w tle słychać Lukea Hemmingsa śpiewajacego Amnesie Amniżje Wamwesie łatewa
  "'Cause I’m not fine at all"

  EJ LOL PEWNIE CIE TO NIE OBCHODZI ALE LUBIE PISAĆ BEZSENSOWNE RZECZY W KOMENTARZACH ZEBY BYŁY DŁUZSZE BO Z TEGO SŁYNE - Z DŁUGICH KOMENTARZY.

  Koleżanka była w New Yorkerze (POZDRAWIAM CAŁE TEAM DREAFUL I OHANE ) i jak weszła do niego to Amnesia sie akurat konczyła :(
  TO ONA CHODZIAZ KONCOWKE SŁYSZAŁA A JA NAWET W TELEWIZJI SIE NIE NATKNELAM NA NICH :(

  Hmm hmm
  Cienia tak nie komentowałam jakoś nie wiem czemu i strasznie cie za to przepraszam, ale Pułapke bede komentować każdy rozdział, pod kazdym bedzie moj komentarz długi jak... PALEC ASHTONA. XDD
  Prosze nie bij za to ze nie komentowałam. Ale teraz bede komentować tak az bedziesz miec mnie dość hej ho.

  OKEJ koncze moje bezsensowne pieprzenie i przepraszam cie za to na góóóóóóóóóóóóóórze. Za to wszystko. Ale to było pisane pod wpływem emocji i ashbjask sama rozumiesz.

  Pozdrawiam i dobranoc
  @perfvirwin

  PS: ASHTON JEST CHYBA U MNIE W DOMU BO SIE ŚWIATŁO PALI W SALONIE I KTOS PRZECHODZIŁ I CIEŃ ZOSTAWIŁ ;O

  OdpowiedzUsuń
 149. PEPE WIEDZ, ŻE JESTEŚ WIELKA *.* NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ 1 ROZDZIAŁU! PUŁAPKA ZAPOWIADA SIĘ BAAARDZO CIEKAWIE xx

  OdpowiedzUsuń
 150. Nie mogę się doczekać aż zacznie się coś wyjaśniać!! Jeny świetny prolog

  OdpowiedzUsuń
 151. wow wow wow, ja źle przeczytałam, że prolog ma być o 22 haha, ale nie ważne.
  bardzo się cieszę i kuźwa to wielkie 'WOW' przy tym. bardzo się cieszę na myśl o kolejnych rozdziałach, ale boję się co będzie z Caitlin i i co z Cieniem. wowowowow. dziękuję za ten fan fiction. ☼
  ily x ♥

  OdpowiedzUsuń
 152. OMG W KOŃCU ! Rozdziała cudooowny jak zwykle *.* czekam na następny !
  Już dużo razy to pisałam ale powtórzę Kocham Cię i nie przestawaj pisać, bo masz talent :) @xxunbrokenx

  OdpowiedzUsuń
 153. Świetny prolog! Mam nadzieję, że szybko pojawi się rozdział 1, bo chyba tutaj zdechnę! :D Weny <3

  OdpowiedzUsuń
 154. thfnryytjhrtjkiuyyjyngmvmlgntg *.*

  OdpowiedzUsuń
 155. OMG OMG OMG cóż ja mogę powiedzieć.
  Jestem w totalnym szoku.
  Twój styl pisania jest po prostu perfekcyjny !
  Ty mogłabyś wydać książkę XDD
  A co do tych bannerów to jest świetny pomysł! Sama też bardzo kocham zwierzaki i często wchodzę na Pustą Miskę. Mam nadzieje Pepe, ze inni wezmą z Ciebie przykład ;)
  Co do prologu to jest bomba! Muzyka świetnie dobrana i nadaje lekkiego dreszczyku emocji. W pierwszej chwili gdy ten tajemniczy facet przyszedł do Logana to myślałam, że Cień przyszedł mu wpierdolić hahah ;D Jestem ciekawa kim był ten tajemniczy człowiek. Może jego brat ? Hm..
  Jestem święcie przekonana, że Ashton żyje i zrobił nas wszystkich w chuja . To znaczy Ty nas Pepe zrobiłaś w chuja hahah xd Boże przepraszam ze moje wyrażenia xd A jeżeli nie żyje to jego Duch będzie ich straszył hehes xD Tak to i ja i moja głupia wyobraźnia ;D
  Czekam na nexta ;D
  Pozdrawiam i życzę wny <3
  Rons.

  OdpowiedzUsuń
 156. świetny ajhsjhusg, czekam na 1 rozdział x

  OdpowiedzUsuń
 157. Ta propozycja jest od brata Logana, tak? :D
  Zajebisty rozdział, nie zauważyłam żadnych błędów, ale popraw, proszę cię, odstępy pomiędzy kropkami i przecinkami, bo to nie wygląda profesjonalnie.
  Wiesz o co mi chodzi.Mam nadzieję,że tak. :P

  OdpowiedzUsuń
 158. OMFG UMARŁAM
  ZAPOWIADA SIĘ TAK CIEKAWIE
  EOIHFIEORHGEURGIU

  OdpowiedzUsuń
 159. Nareszcie ! :D
  KOCHAM <3
  Logan >.<
  Czekam na pierwszy rozdział ^^
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 160. co
  Co
  C O?
  Najlepsze <3
  @BooksAkaFriends

  OdpowiedzUsuń
 161. Jujuuu hibydexy hmjhytrdfchbnmkiuyrrsghknvg KOCHAMMMM

  OdpowiedzUsuń
 162. Jeeej nareszcie <3 Super jak zawsze Pepe czekam na 1 rozdział :*

  @DoniaCrazyMofo

  OdpowiedzUsuń
 163. JEZU PEPE KOCHAM CIE WIESZ ILE NA TO CZEKALAM O PANIE

  OdpowiedzUsuń
 164. Pepe świetny prolog, a zwiastun >>>>>>>
  Nie mogę doczekać się 1 rozdziału
  Brak mi słów

  OdpowiedzUsuń
 165. Matko nareszcie się doczekałam! Boski! czekam na next xx /Pati

  OdpowiedzUsuń
 166. O MOJ BOZIU !!!!! JDKDBZKABXUFBSHFNDOEJDD 💖 uwielbiam zwiastun <3 a jak czytalam prolog to tak cholernie pusto bez asha :( @BoooBear09

  OdpowiedzUsuń
 167. CO ZROBIŁAŚ Z ASHTONEM? ON MUSI ŻYĆ!
  PROLOG GENIALNY!

  OdpowiedzUsuń
 168. Dawaaj mi swój talent !!
  Doczekałam pułapki !!!
  Ciężko było,ale doczekałam PUŁAPKI !!!!

  OdpowiedzUsuń
 169. Czekam z utęsknieniem *.*

  OdpowiedzUsuń
 170. cudowny. Dziękuję Ci za to, że w swoje urodziny miałam przyjemnośc przeczytac prolog Pułapki [chociaz nie wiedzialas, ze robisz mi prezent xd]
  Nie moge sie doczekac kolejnych rozdziałów.
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 171. ok mimo że jestem w połowie cienia i tak jestem podekscytowana. Ten blog jest idealny jakbym czytała prawdziwą książkę napisana przez najlepszego autora masz nieziemski talent!!!
  A co do prologu i zwiastun to kgjhbsalgbrliujgb xd
  Dziekuje za wszysko xx. ♥- @cookies_69

  OdpowiedzUsuń
 172. Rozdział mega . Pisz szybko następny.

  OdpowiedzUsuń
 173. O MÓJ BOŻE

  Pepe, kocham cię tak bardzo, tak bardzo, jak nienawidzę Logana.
  No dobra, to zaczynam moje wywody.

  LOGAN W PSYCHIATRYKU - GÓD
  LOGAN WYCHODZĄCY Z PSYCHIATRYKA - NOT GÓD

  CHYBA TYLKO JA, ALBO I NIE, MYŚLAŁAM, ŻE TEN TAJEMNICZY GOŚCIU TO SEAN. ;-; I PRZEZ PÓŁ PROLOGU "SEAN WRÓCIŁ! SEAN WRÓCIŁ!" A POTEM SE MYŚLĘ "A MOŻE TO NIE ON?" NO I TERAZ NIE WIEM ;-; NA RAZIE DALEJ MYŚLĘ, ŻE TO SEAN. PEWNIE ZNOWU BĘDZIE NIE TAK, JAK MYŚLĘ XD Z JEDNEJ STRONY TO DOBRZE, BO PEPCIA ZNOWU ZASKAKUJE, A Z DRUGIEJ ŹLE, BO KURWA NIGDY NIC NIE UDAŁO MI SIĘ ODGADNĄĆ ANI WYGRYWAĆ, NAWET JEBANEGO BIG MILKA XDDDD TAKŻE DALEJ MYŚLĘ, ŻE TO SEAN AŻ TO SIĘ NIE WYJAŚNI, HEHE
  TYLKO ŻE JEDNAK TERAZ, CZYTAJĄC DRUGI, TRZECI, CZWART, DWA TYSIĄCE PIĘĆDZIESIĄTY DZIEWIĄTY RAZ, MYŚLĘ, ŻE TO JEDNAK NIE SEAN, BO SEAN MOIM ZDANIEM MA TROCHĘ WIĘCEJ MÓZGU, CO WYWNIOSKOWAŁAM Z CIENIA. TAKŻE, JOLO. XD
  TAJEMNICZEGO GOŚCIA JUŻ NIE LUBIMY. x
  MAM NADZIEJĘ, ŻE 1 ROZDZIAŁ BĘDZIE Z PERSPEKTYWY CAIT. JA LUBIĘ TAK, ŻE PROLOG JEST ZUPEŁNIE CZYMŚ INNYM, Z PERSPEKTYWY ALBO NARRATORA, ALBO JAKIEGOŚ INNEGO BOHATERA, NIE GŁÓWNEGO ANI GŁÓWNEJ BOHATERKI. NIE WIEM CZY MNIE ROZUMIECIE, BO OGLĄDAM MECZ I CZYTAM PUŁAPKĘ I JESTEM TROCHE PODEKSCYTOWANA, NAWET BARDZO XDDD
  LOGAN NA SERIO MA COŚ Z GŁOWĄ.
  "OH AH ZABIŁEM ASHTONA CIENIA IRWINA OH KŁANIAJCIE MI SIE SZMATY"
  LOL
  NIE ZABIŁEŚ GO, IDIOTO ;-; MY WIERZYMY, ŻE ON ŻYJE. CHYBA D: TAKŻE CÓŻ, (NIE) KOCHANY LOGANIE, NIE ZABIŁEŚ IRWINA I NIE RZĄDZISZ SYDNEY, IRWIN BĘDZIE CIE NIEDŁUGO PODRYWAĆ NA RUMAKA.
  CZEKAJ, CO.
  WRÓĆ.
  IRWIN NIEDŁUGO BĘDZIE PODRYWAĆ CAIT NA RUMAKA, A CIEBIE ZAJEBIE.
  OK, TERAZ LEPIEJ.
  CO NIE?
  NIE ZABIJESZ CAIT.
  NIE.
  NIE.
  NIE.
  NIE.
  PO PROSTU KURWA NIE.
  LOGAN, SPIERDALAJ Z TEGO OPOWIADANIA.
  CHE CHE
  DOBRA, PONIOSŁO MNIE XDDDD
  ALE SERIO LOGAN, PODNIESIESZ TY ALBO KTOŚ INNY RĘKĘ NA CAITLIN, TO ZAJEBIĘ.
  O KURWA, EJ, CHYBA NA COŚ WPADŁAM.
  DLACZEGO WYDAJE MI SIĘ, ŻE CHODZI O... WILLA? CZY TEGO "KOGOŚ BLISKIEGO" DLA CAITLIN? ;O
  ŁO JA CIEŻ PIERDZIELĘ, ODKRYCIE MIESIĄCA XDDD
  NIE, SERIO MAM TAKIE WRAŻENIE.
  PEWNIE ZNOWU BŁĘDNE XDDDDD
  ASHTON IRWIN I PIEKŁO.
  HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, TAK SIE UŚMIAŁAM, ŻE AŻ SIKAM I JEBŁAM.
  CO
  NIEWAŻNE
  UWAGA, POCISK ROKU DO LOGANA "CHYBA TY"
  CO XDDDDDDDDDDDD
  SERIO COŚ ZE MNĄ DZISIAJ NIE TAK :')
  ZNOWU XD
  YHM, TAKŻE ASHTON ŻYJE, LOGAN W PSYCHOLU (NA RAZIE), OU YEAH, I KURWA NIE WYJDZIESZ. DLACZEGO? BO JA TAK MÓWIE. A CAIT I ASH BĘDĄ ŻYĆ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE Z TRÓJKĄ DZIECI.
  A LUKE BĘDZIE PODRYWAĆ NA RUMAKA, RAZEM Z MICHAELEM I CALUMEM OTWORZĄ MIĘSNY
  OK, NIEWAŻNE XDDDD
  WRACAM DO OGLĄDANIA MECZU >.>
  TAKŻE, PEPE, PUŁAPKA ZAPOWIADA SIĘ ŚWIETNIE, BARDZO CIEKAWIE I NA PEWNO BĘDĘ CZYTAĆ I, OCZYWIŚCIE, KOMENTOWAĆ. WIEM, ŻE CIENIA AŻ TAK NIE KOMENTOWAŁAM, TYLKO PARĘ ROZDZIAŁÓW POD KONIEC, ALE TERAZ PRZYSIĘGAM, ŻE POD KAŻDYM ROZDZIAŁEM BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ JEDEN MÓJ KOMENTARZ. NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ, JA PAMIĘTAM O OBIETNICACH, WSZYSTKICH. DOBRA, MOŻE NIE WSZYSTKICH, ALE TYCH WAŻNYCH TAK XDDDD
  NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ 1 ROZDZIAŁU :)
  AHA, A JEŚLI CHODZI O ZWIASTUN I PROMO, TO ONE SĄ CUDOWNE, PRAWIE PŁAKAŁAM PRZY NICH I SIE KURWA WYSTRASZYŁAM, JAK W ZWIASTUNIE KTOŚ GONIŁ MI CAIT. ;-; OBA SĄ PIĘKNE <33
  BUZIAKI, PEPE xoxo ♥

  OdpowiedzUsuń
 174. PS: życze weny :) ♥ -@cookies_69

  OdpowiedzUsuń
 175. Totalnie rozjebałaś mnie prologiem, i nawet nie wiem co mam ci napisać bo jeszcze nie opanowałam emocji *_* Boże, nie wierzę, że to już dzisiaj. Że zaczęła się ''pułapka'', tak bardzo nie mogłam się doczekać. Kocham cię pepcia, szybko dodaj następny pls <3

  OdpowiedzUsuń
 176. NARESZCIE JEST ♡.♡ Pepe genialnie, nie moglam sie go doczekać. Jestem prawie pewna kim jest ta tajemnicza osoba xD Co by to było gdyby zrobiono z tego serial. Matko cudowne akcjeomxixnid *♡* WENY <3

  OdpowiedzUsuń
 177. jeju kocham to opowiadanie:') czekam na rozdział z niecierpliwością ;]

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
zxvzxvz